|
Пәні: музыка |
Мектеп: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлімі |
Менің Отаным – Қазақстан |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нұр-Сұлтан Қазақстанның астанасы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.2-музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып орындау және салыстыру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыканың Отансүйгіштікке баули алатын мүмкіндіктерін біледі. Музыканың көркем бейнесін, мазмұнын,мүмкіндігінше ажыратып, жалпы түсінігін айтады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу. Сабақтың мақсаты мен таныстыру. 1-тапсырма:.Талдау. «Астана» туралы бейнеролик көреміз. Сұрақтарға жауап береміз. 1.Қәзіргі Астана қалай аталады? 2.Бұған дейін Астананың бірнеше атауы болған? Жауаптарын төркөздерге жазамыз.
2-тапсырма. Тыңдау және талдау. Бейнероликті тамашалап әр бір оқушы өз ойларын айтады. Астана туралы өз ойларын айтады. Әрбір оқушы өз жұмысын ауызша немесе жазбаша таныстырып бағалайды. 3-тапсырма. Ән үйрену, орындау.Б.Бейсенованың «Астана» әнін тыңдап біргелікте орындау. 1.Нұрға толы арайың, Тербейсің жан сарайын, Толғанып ән салайын мен, Астана! Бәйтеректей заңғарың, Гүл жайнаған бауларың, Жүрегімді баурадың сен, Астана 2.Көңілімді тербеген, Көкірегімді кернеген, Сұлулығың жанға маза бермеген, Сезімімді өртеген Неткен ғажап көркем ең. 4-тапсырма. Тыңдау, талдау Т.Тоғжановтың «Шабыт» күйі 1. «Шабыт» деген сөздің мағынасы қандай? 2.Күй қандай көңіл күйде орындалады? 3.Күйді тыңдағанда қандай көңіл күйде болдың? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Бір -бірін бағалау Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Оқулық Смайлик |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
музыка 4 сынып
музыка 4 сынып
|
Пәні: музыка |
Мектеп: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлімі |
Менің Отаным – Қазақстан |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нұр-Сұлтан Қазақстанның астанасы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.2-музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып орындау және салыстыру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыканың Отансүйгіштікке баули алатын мүмкіндіктерін біледі. Музыканың көркем бейнесін, мазмұнын,мүмкіндігінше ажыратып, жалпы түсінігін айтады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу. Сабақтың мақсаты мен таныстыру. 1-тапсырма:.Талдау. «Астана» туралы бейнеролик көреміз. Сұрақтарға жауап береміз. 1.Қәзіргі Астана қалай аталады? 2.Бұған дейін Астананың бірнеше атауы болған? Жауаптарын төркөздерге жазамыз.
2-тапсырма. Тыңдау және талдау. Бейнероликті тамашалап әр бір оқушы өз ойларын айтады. Астана туралы өз ойларын айтады. Әрбір оқушы өз жұмысын ауызша немесе жазбаша таныстырып бағалайды. 3-тапсырма. Ән үйрену, орындау.Б.Бейсенованың «Астана» әнін тыңдап біргелікте орындау. 1.Нұрға толы арайың, Тербейсің жан сарайын, Толғанып ән салайын мен, Астана! Бәйтеректей заңғарың, Гүл жайнаған бауларың, Жүрегімді баурадың сен, Астана 2.Көңілімді тербеген, Көкірегімді кернеген, Сұлулығың жанға маза бермеген, Сезімімді өртеген Неткен ғажап көркем ең. 4-тапсырма. Тыңдау, талдау Т.Тоғжановтың «Шабыт» күйі 1. «Шабыт» деген сөздің мағынасы қандай? 2.Күй қандай көңіл күйде орындалады? 3.Күйді тыңдағанда қандай көңіл күйде болдың? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Бір -бірін бағалау Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Оқулық Смайлик |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













