|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі |
Музыка – өмір тынысы |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Азилханова Айнур |
||||||
|
Күні: |
19.02.2025ж. |
||||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жан жадыратар әуен |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.1.1.1- музыкалық шығарманы талдау және оның түрлерін, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.2.2.1- музыкалық көркем құралын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және инпровизация жасау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылар назарын сабаққа аудару. ІІ. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. «Анти-жалқаулық» әдісі арқылы жағымды ахуал туғызу. «Мина» әдісі арқылы үй жұмысын сұрау. «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақ тақырыбын болжайды.
1.тапсырма. Тыңдалым. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің қай аспапта орындалып тұрғанын табу.
1-тапсырма. «Дарынды композитор» әдісі арқылы музыкалық композиция шығару. Композициялық шығармамызды орындамас бұрын «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсірейік, жаттығайық.
2-тапсырма. «Сазды әуен» әдісі арқылы шығарған музыкалық композияға инпровизация жасау.
Үй жұмысы. «Мен жас композитормын» әнін жаттау. |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назары аударылады. Қораптағы сөздер арқылы бір-бірлеріне жақсы тілек айтады. Оқушылар «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын болжайды. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің қай аспапта ойналып тұрғанын табады. «Дарынды композитор» әдісі арқылы музыкалық композиция шығарады. «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсіріп жаттығады. «Сазды әуен» әдісі арқылы шығарған музыкалық композияға инпровизация жасайды. |
Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады. Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады |
Фигуралар бейнеленген слайд beautifulrainbow//www.youtube.co Аспаптар бейнеленген бейнежазба 6-сынып «Музыка» оқулығы Слайд. «Композиторлар» Оқулық. 6-сынып «Музыка» |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыка-өмір тынысы
Музыка-өмір тынысы
|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі |
Музыка – өмір тынысы |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Азилханова Айнур |
||||||
|
Күні: |
19.02.2025ж. |
||||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жан жадыратар әуен |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.1.1.1- музыкалық шығарманы талдау және оның түрлерін, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.2.2.1- музыкалық көркем құралын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және инпровизация жасау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылар назарын сабаққа аудару. ІІ. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. «Анти-жалқаулық» әдісі арқылы жағымды ахуал туғызу. «Мина» әдісі арқылы үй жұмысын сұрау. «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақ тақырыбын болжайды.
1.тапсырма. Тыңдалым. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің қай аспапта орындалып тұрғанын табу.
1-тапсырма. «Дарынды композитор» әдісі арқылы музыкалық композиция шығару. Композициялық шығармамызды орындамас бұрын «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсірейік, жаттығайық.
2-тапсырма. «Сазды әуен» әдісі арқылы шығарған музыкалық композияға инпровизация жасау.
Үй жұмысы. «Мен жас композитормын» әнін жаттау. |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назары аударылады. Қораптағы сөздер арқылы бір-бірлеріне жақсы тілек айтады. Оқушылар «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын болжайды. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің қай аспапта ойналып тұрғанын табады. «Дарынды композитор» әдісі арқылы музыкалық композиция шығарады. «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсіріп жаттығады. «Сазды әуен» әдісі арқылы шығарған музыкалық композияға инпровизация жасайды. |
Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады. Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады |
Фигуралар бейнеленген слайд beautifulrainbow//www.youtube.co Аспаптар бейнеленген бейнежазба 6-сынып «Музыка» оқулығы Слайд. «Композиторлар» Оқулық. 6-сынып «Музыка» |
|||
шағым қалдыра аласыз

















