|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкалық калейдоскоп. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында: музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Мұғалім оқушылармен амандасып, сабақтың мақсатын түсіндіреді. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды және
сабаққа деген дайындықтарын көрсетеді. |
Оқушылардың оқу құралдарын дайындауын және алғашқы зейіндерінің белсенділігін байқайды. |
Интерактивті тақта, мультимедиялық презентация. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Мұғалім
музыкалық шығармалардың құрылымын таныстырады, музыкалық көркемдеу
құралдарын түсіндіреді. |
Оқушылар музыкалық шығармаларды
тыңдайды, анализ жасайды және өз пікірлерін айтады. |
Оқушылардың
пікірлері, талдауларын бағалау. |
Музыка
тыңдау құрылғылары, ноталар, визуализация құралдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Мұғалім оқушылардан бүгінгі сабақ туралы кері байланыс алады. |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін,
түсінген нәрселерін бөліседі. |
Оқушылардың кері байланысындағы рефлексиялық жауаптарды бағалау. |
Кері байланыс парағы немесе электрондық формалар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыкалық калейдоскоп.
Музыкалық калейдоскоп.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкалық калейдоскоп. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында: музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Мұғалім оқушылармен амандасып, сабақтың мақсатын түсіндіреді. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды және
сабаққа деген дайындықтарын көрсетеді. |
Оқушылардың оқу құралдарын дайындауын және алғашқы зейіндерінің белсенділігін байқайды. |
Интерактивті тақта, мультимедиялық презентация. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Мұғалім
музыкалық шығармалардың құрылымын таныстырады, музыкалық көркемдеу
құралдарын түсіндіреді. |
Оқушылар музыкалық шығармаларды
тыңдайды, анализ жасайды және өз пікірлерін айтады. |
Оқушылардың
пікірлері, талдауларын бағалау. |
Музыка
тыңдау құрылғылары, ноталар, визуализация құралдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Мұғалім оқушылардан бүгінгі сабақ туралы кері байланыс алады. |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін,
түсінген нәрселерін бөліседі. |
Оқушылардың кері байланысындағы рефлексиялық жауаптарды бағалау. |
Кері байланыс парағы немесе электрондық формалар. |
шағым қалдыра аласыз















