|
Білім беру ұйымының атауы |
М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||
|
Бөлімі |
Мамандықтар әлемі |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
23.12.2025ж |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкант болу арманым.Музыкант болғым келеді. (кіріктірілген сабақ) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.1 – ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екідауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындау;. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
– Ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екідауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындайды;. |
||||||
|
Құндылық |
Кәсіпкерлікке тәрбиелеу |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Амандасу.Ұйымдастыру кезеңі. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ой толғау. Музыка ғажап әлем.Музыканы кім жақсы көрмейді?Қазақ халқы әрқашан музыка өнеріне жақын болған.Тарихи мәліметтер музыкант этнограф ғалымдардың зерттеуі қазақтың өнерге жақын екндігін дәлелдеген.Ата бабаларымыз мұраға қалдырғанәндер мен күйлер,жыр термелер қәзір біздің өмірімізде ерекше орын алады.Ал, музыкалық қазынамызды бізге жеткізген кімдер? Олар сал серілер, жырау, күйшілер. «Сұрақтар ілмегі» әдісі Заманымызға сай қандай мамандықтарды білесің? «Музыкант» деген сөз қандай мағнаны білдіреді? Осы тақырыпқа байланысты сөз жұмбақтар шеш. 2-тапсырма. Ақпарат іздеу.Талдау. «Музыкантпын» сөзжұмбағын шешу. Ән орындау. «Әнші балапан» әні Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле. Қалай орындалады? 3-тапсырма. Шығармашылық таныстырылым. Оқушылар бірнеше топтарға бөлініп, дайындаған тапсырмалар бойынша таныстырылым өткізеді.Жұмыстар мына талаптар бойынша бағаланады.
4-тапсырма Біліміңді тексер. Рефлексия. «Көңілді ноталар» әдісі Си-сабақты түсіндім Соль-сабақта аздап қиыншылықтар болды. Ми-сабақты мүлдем түсінбедім. |
Оқушылар «Сұрақтар ілмегі « әдісімен үй тапсырмасына жауап береді. Тапсырмаларды орындайды Оқулықпен дәптермен жұмыс Дескриптор: Сөзжұмбақты шешеді. Мамандық иелерін табады. Әнді біргелікте орындайды Кері байланыс жасайды. |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау. Жарайсың! Өте жақсы! Керемет! Жақсы. «Бас бармақ» әдісімен бағалау. |
https://www.youtube.com/watch?v=ExSx969cAbk Оқулық - Оқулық Кері байланыс тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыкант болу арманым.Музыкант болғым келеді. (кіріктірілген сабақ)
Музыкант болу арманым.Музыкант болғым келеді. (кіріктірілген сабақ)
|
Білім беру ұйымының атауы |
М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||
|
Бөлімі |
Мамандықтар әлемі |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
23.12.2025ж |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкант болу арманым.Музыкант болғым келеді. (кіріктірілген сабақ) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.1 – ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екідауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындау;. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
– Ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екідауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындайды;. |
||||||
|
Құндылық |
Кәсіпкерлікке тәрбиелеу |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Амандасу.Ұйымдастыру кезеңі. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ой толғау. Музыка ғажап әлем.Музыканы кім жақсы көрмейді?Қазақ халқы әрқашан музыка өнеріне жақын болған.Тарихи мәліметтер музыкант этнограф ғалымдардың зерттеуі қазақтың өнерге жақын екндігін дәлелдеген.Ата бабаларымыз мұраға қалдырғанәндер мен күйлер,жыр термелер қәзір біздің өмірімізде ерекше орын алады.Ал, музыкалық қазынамызды бізге жеткізген кімдер? Олар сал серілер, жырау, күйшілер. «Сұрақтар ілмегі» әдісі Заманымызға сай қандай мамандықтарды білесің? «Музыкант» деген сөз қандай мағнаны білдіреді? Осы тақырыпқа байланысты сөз жұмбақтар шеш. 2-тапсырма. Ақпарат іздеу.Талдау. «Музыкантпын» сөзжұмбағын шешу. Ән орындау. «Әнші балапан» әні Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле. Қалай орындалады? 3-тапсырма. Шығармашылық таныстырылым. Оқушылар бірнеше топтарға бөлініп, дайындаған тапсырмалар бойынша таныстырылым өткізеді.Жұмыстар мына талаптар бойынша бағаланады.
4-тапсырма Біліміңді тексер. Рефлексия. «Көңілді ноталар» әдісі Си-сабақты түсіндім Соль-сабақта аздап қиыншылықтар болды. Ми-сабақты мүлдем түсінбедім. |
Оқушылар «Сұрақтар ілмегі « әдісімен үй тапсырмасына жауап береді. Тапсырмаларды орындайды Оқулықпен дәптермен жұмыс Дескриптор: Сөзжұмбақты шешеді. Мамандық иелерін табады. Әнді біргелікте орындайды Кері байланыс жасайды. |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау. Жарайсың! Өте жақсы! Керемет! Жақсы. «Бас бармақ» әдісімен бағалау. |
https://www.youtube.com/watch?v=ExSx969cAbk Оқулық - Оқулық Кері байланыс тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз













