Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
n-ші дәрежелі түбір және
оның қасиеттері
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік функция |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Серік Гүлдана Жүзжасарқызы |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 11 Ә |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
n-ші дәрежелі түбір және оның қасиеттері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.1.2 - n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін білу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: -n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттерін қолданып есеп шығарады; Оқушылардың басым бөлігі: -n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттерін қолданып, n-ші дәрежелі өрнектердің мәнін есептейді; Кейбір оқушылар: -n-ші дәрежелі түбірге берілген өрнектердің тепе-теңдігін дәлелдейді; |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Сабақ тың басы 3 минут
5 минут |
Ұйымдастыру сәті «Жарық» әдісі арқылы оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу, жылы лебіздер айту. Жасырылған фигураларды анықтау арқылы топқа бөлу.
Сұрақ-жауап. \Wordwall платформасы\
|
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды.
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім ұйымдас тыру кезеңінде белсен ділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды
|
https://wordwall.net/resource/55133501/c%d2%b1%d1%80%d0%b0%d2%9b-%d0%b6%d0%b0%d1%83%d0%b0%d0%bf |
||
|
Негізгі бөлім 5 минут 15 минут 5 минут 7 минут |
Сыныппен жұмыс. Ауызша тез есептеу. https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21 платформасындағы тапсырманы орындау
3. Тақтамен жұмыс
4.Сергіту сәті. «Кубик-рубик» әдісі арқылы оқушылар түскен тапсырманы орындайды.
5. Мозайка құрастыру. Мозайкада жазылған есептерді шығарып, жауабын қойып құрастыру. Дұрыс құрастырғанда Ы.Алтынсарин суреті шығады.
6. Bilimlend платформасында жұмыс парағындағы тапсырманы орындау. \Жеке жұмыс\
|
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - көбейтіндіні дәрежеге шығарады; - көбейтіндінің мәнін табады.
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - өрнектің мәнін есептейді.
Дескриптор - n-дәрежелі түбірді есептейді; - жауабымен сәйкестендіреді.
Дескриптор
- n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - өрнектің мәнін есептейді. |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды
|
Интер белсен ді тақта, кесте https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21, learningapps.org платформасы
Алгебра және анализ бастамалары (Алматы «Мектеп» 2020, оқулығы, тақта , бор
https://learningapps.org/watch?v=psk6e8oxn21 платформасы
https://learningapps.org/watch?v=pe5fz6xb321
Bilimland платформасы |
||
|
Соңы 3минут |
Үйге
тапсырма: №5.11 Бағалау. Формативті баға қою.
Мұғалім жалпы сабақ барысына, оқушылардың жұмыстарына талдау жасайды, жұмыс орыны жинастырылады |
Үй тапсырмасын жазып алу. |
1-10 балл арқылы форма-тивті бағалау. |
Алгебра және анализ бастамалары (Алматы «Мектеп» 2020, оқулығы |
||
|
2 мин |
Рефлексия: Google форма. Мұғалім жалпы сабақ барысына, оқушылардың жұмыстарына талдау жасайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазып, мұғалімге жолдайды. |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
n-ші дәрежелі түбір және оның қасиеттері
n-ші дәрежелі түбір және оның қасиеттері
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
n-ші дәрежелі түбір және
оның қасиеттері
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік функция |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Серік Гүлдана Жүзжасарқызы |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 11 Ә |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
n-ші дәрежелі түбір және оның қасиеттері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.1.2 - n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін білу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: -n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттерін қолданып есеп шығарады; Оқушылардың басым бөлігі: -n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттерін қолданып, n-ші дәрежелі өрнектердің мәнін есептейді; Кейбір оқушылар: -n-ші дәрежелі түбірге берілген өрнектердің тепе-теңдігін дәлелдейді; |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Сабақ тың басы 3 минут
5 минут |
Ұйымдастыру сәті «Жарық» әдісі арқылы оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу, жылы лебіздер айту. Жасырылған фигураларды анықтау арқылы топқа бөлу.
Сұрақ-жауап. \Wordwall платформасы\
|
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды.
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім ұйымдас тыру кезеңінде белсен ділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды
|
https://wordwall.net/resource/55133501/c%d2%b1%d1%80%d0%b0%d2%9b-%d0%b6%d0%b0%d1%83%d0%b0%d0%bf |
||
|
Негізгі бөлім 5 минут 15 минут 5 минут 7 минут |
Сыныппен жұмыс. Ауызша тез есептеу. https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21 платформасындағы тапсырманы орындау
3. Тақтамен жұмыс
4.Сергіту сәті. «Кубик-рубик» әдісі арқылы оқушылар түскен тапсырманы орындайды.
5. Мозайка құрастыру. Мозайкада жазылған есептерді шығарып, жауабын қойып құрастыру. Дұрыс құрастырғанда Ы.Алтынсарин суреті шығады.
6. Bilimlend платформасында жұмыс парағындағы тапсырманы орындау. \Жеке жұмыс\
|
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - көбейтіндіні дәрежеге шығарады; - көбейтіндінің мәнін табады.
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - өрнектің мәнін есептейді.
Дескриптор - n-дәрежелі түбірді есептейді; - жауабымен сәйкестендіреді.
Дескриптор
- n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; - өрнектің мәнін есептейді. |
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды
|
Интер белсен ді тақта, кесте https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21, learningapps.org платформасы
Алгебра және анализ бастамалары (Алматы «Мектеп» 2020, оқулығы, тақта , бор
https://learningapps.org/watch?v=psk6e8oxn21 платформасы
https://learningapps.org/watch?v=pe5fz6xb321
Bilimland платформасы |
||
|
Соңы 3минут |
Үйге
тапсырма: №5.11 Бағалау. Формативті баға қою.
Мұғалім жалпы сабақ барысына, оқушылардың жұмыстарына талдау жасайды, жұмыс орыны жинастырылады |
Үй тапсырмасын жазып алу. |
1-10 балл арқылы форма-тивті бағалау. |
Алгебра және анализ бастамалары (Алматы «Мектеп» 2020, оқулығы |
||
|
2 мин |
Рефлексия: Google форма. Мұғалім жалпы сабақ барысына, оқушылардың жұмыстарына талдау жасайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазып, мұғалімге жолдайды. |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз





















