Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
n-ші дәрежелі түбір және
оның қасиеттері
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік функция |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Тіркесбаева Ақмарал Мақсотқызы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
16.11.2022ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 Ә |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
n-ші дәрежелі түбір және оның қасиеттері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.1.2 - n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін білу; |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттерін қолданып есептер шығару |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бaғaлay кpитepийi: |
n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін есептер шығаруда қолданады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 2 минут
2 минут |
Ұйымдастыру сәті «Барабан» әдісі арқылы сыныпқа психологиялық ахуал орнатады.
Үй тапсырмасын тексеру Экранға үй тапсырмасының дұрыс шешімін көрсетіледі №9.4 есеп Өрнекті ықшамдаңыз: |
Сабаққа жақсы көңіл-күй сыйлау үшін топ басшылар осы түскен сөз бойынша сабаққа тілек айтады
Оқушылар дәптерлерін сағат тілінің бағытымен бір-бірімен ауыстырып, тексереді.
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, түбір табады; -Мәнін дұрыс есептейді. Барлығы 2 ұпай 1-3 – 0,5 ұпай 4-6 – 1 ұпай 7-8 – 2 ұпай |
Мұғалім ұйымдас тыру кезеңінде белсен ділік танытқан оқушыларды
«Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды |
https://flippity.net/rp.php?c=Табыс,Сыйластық,Шаттық,Көңіл-күй,Қуаныш,&t=Random%20Name%20Picker Экранда есептің шығарылуы, Оқушы дәптері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім 6 минут 3 минут 5 минут 3 минут 7 минут |
«Сәйкестендіру» әдісі арқылы n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін дұрыс тауып, мысалын сәйкестендіру.
https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21 платформасындағы тапсырманы орындау
№9.8 есеп Амалдарды орыңдаңдар
Жауабы: 3
Жауабы:
Есептеңдер: 1-топ: 2-топ:
Жауабы:
Сұрақтар: 1.k тұрақты санның алғашқы функциясы?
2.
3.
4.
5.
6.
Сабақты бекіту мақсатында әр оқушы Google forma платформасында тест орындайды.
|
Оқушылар берілген сұрақтарға қол көтеру арқылы жауап береді.
Оқушылар тақтаға шығып қасиеттерді сәйкестендіреді.
Дескриптор
1 ұпай
Оқушылар қол көтеру арқылы ауызша жауап береді.
Дескриптор - n-дәрежелі түбір қасиеттерін қолданып, өрнектің мәнін есептейді. 1 ұпай
Дескриптор
- n-дәрежел Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Ұзақ мерзімді
жоспар бөлімі:
Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік
функция
Педагогтің
Т.А.Ә
Тіркесбаева Ақмарал
Мақсотқызы Күні:
16.11.2022ж Сынып:
11
Ә Қатысқан
оқушы саны: Қатыспаған
оқушы саны: Сабақтың тақырыбы n-ші дәрежелі түбір және оның
қасиеттері Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаттары
11.2.1.2 - n-ші
дәрежелі түбір қасиеттерін
білу; Сабақтың
мақсаты: n-ші дәрежелі түбірдің
қасиеттерін қолданып есептер
шығару
Бaғaлay кpитepийi:
n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін
есептер шығаруда
қолданады Сабақ барысы Сабақтың кезеңі Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурс
Сабақ тың
басы
2 минут
2
минут
Ұйымдастыру
сәті
«Барабан»
әдісі арқылы сыныпқа психологиялық
ахуал орнатады.
Үй тапсырмасын
тексеру Экранға үй тапсырмасының дұрыс
шешімін көрсетіледі №9.4
есеп Өрнекті
ықшамдаңыз:
Сабаққа жақсы көңіл-күй сыйлау
үшін топ басшылар осы түскен сөз бойынша сабаққа тілек
айтады
Оқушылар дәптерлерін сағат
тілінің бағытымен бір-бірімен ауыстырып,
тексереді.
Дескриптор - n-дәрежелі түбір
қасиеттерін қолданып, түбір
табады; -Мәнін дұрыс
есептейді. Барлығы 2
ұпай 1-3 – 0,5
ұпай 4-6 – 1
ұпай
7-8 – 2
ұпай
Мұғалім ұйымдас тыру
кезеңінде белсен ділік танытқан
оқушыларды
«Мадақтау сөз»
әдісі арқылы бағалайды
https://flippity.net/rp.php?c=Табыс,Сыйластық,Шаттық,Көңіл-күй,Қуаныш,&t=Random%20Name%20Picker Экранда есептің
шығарылуы, Оқушы
дәптері Негізгі
бөлім 6
минут 3
минут 5
минут 3
минут 7
минут Өткен тақырыпты
пысықтау мақсатында оқушылардан n-ші дәрежелі түбірдің қасиеттері
сұралады және тапсырма беріледі. «Сәйкестендіру»
әдісі арқылы
n-ші дәрежелі түбір
қасиеттерін дұрыс тауып, мысалын
сәйкестендіру.
Сыныппен
жұмыс. Ауызша тез
есептеу.
https://learningapps.org/watch?v=pipf8nj0j21
платформасындағы
тапсырманы орындау
Оқулықпен
жұмыс
№9.8
есеп
Амалдарды
орыңдаңдар
Жауабы: 3
Жауабы:
Топтық жұмыс
(слайдта)
Есептеңдер:
1-топ:
2-топ:
Жауабы:
Сергіту
сәті
Сұрақтар:
1.k тұрақты санның
алғашқы функциясы?
2.
3.
4.
5.
6.
Жеке
жұмыс
Сабақты бекіту мақсатында әр
оқушы Google forma платформасында тест
орындайды.
Оқушылар берілген
сұрақтарға қол көтеру арқылы жауап
береді.
Оқушылар тақтаға
шығып қасиеттерді
сәйкестендіреді.
Дескриптор
Оқушылар
қасиеттерін дұрыс тауып, мысалдарын
сәйкестендіреді
1
ұпай
Оқушылар қол көтеру
арқылы ауызша жауап береді.
Дескриптор
- n-дәрежелі түбір
қасиеттерін
қолданып,
өрнектің мәнін
есептейді.
1
ұпай
Дескриптор
- n-дәрежел | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









































