|
Күні |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ибрашова А |
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ |
|
Сабақтың мақсаты |
Сурет бойынша сөйлем құрастырады сөздерді буындап, қосып оқиды әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады берілген буындардан сөз құрап жазады |
|
Құндылықтар |
өмір бойы оқуға дайын болу |
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1 Сәлемдесу. Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам» әдісі 1 Көңіл-күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2 Сабаққа дайындық қалай? (шапалақтау) 3 Сабаққа ынта қандай? (басбармақ көрсету) |
Оқушы сабаққа назар аударады. Оқушылар сұраққа жауап береді Тамаша! Керемет! Ғажап! |
Мұғалімнің мқтау сөзі |
|
||||
|
Сабақтың ортасы |
«Ой қозғау» әдісі Сөз неден басталады? дыбыстан Сөйлем неден басталады? Сөзден Дыбысты не істейміз? Естиміз, айтамыз Әріпті не істейміз? Көреміз, жазамыз Дауысты дыбысты қандай түспен бояймыз? Дауыссыз дыбысты қандай Түспен бояймыз? 1-тапсырма «Мені таны» әдісі Дыбыстарды ажыратамыз Әріптерді көрсету арқылы Дауысты дыбыстарды бөлек Дауыссыз дыбыстарды бөлек А,Ә,Б,В,Г,Ғ,Д,Ж,З,И,Й,К,Қ,Л,М,Н,Ң |
Суреттегі жануарларды атайды Сұрақтарға жауап береді Дыбыстарды ажыратады
|
Мадақтау
|
|
||||
|
|
Сергіту сәті Әріптер әні |
Ән салады |
|
|
||||
|
|
2-тапсырма Оқылым. Тақтадағы тапсырманы оқушылар буындап оқуы. |
Меңгерген әріптерден Сөз құрап оқи алды А та, а па, а ға, а на, ат па, ат та |
|
|
||||
|
|
3-тапсырма «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттке назар аудар. Сурет бойынша сөйлем құрастыр.
|
1 сурет бойынша сөйлем құрастырады |
|
|
||||
|
|
4-тапсырма Буындардан сөз құрау Кү шік, кі тап, ба ра бан, Жол ба рыс
|
Буындардан сөз құрай алады |
|
|
||||
|
|
5-тапсырма Дәптермен жұмыс Суреттерден дыбыстық талдау жасайды
6-тапсырма «Кім тез ойлайды» әдісі Сандар мен суреттен сөздер құрау
|
Суреттерден дыбыстық талда жасай алады |
«Басбармақ» арқылы |
Дәптер қаламсап |
||||
|
Сабақтың соңы |
-Мінекей балалар біз өзіміздің білімді екенімізді көрсеттік -Бүгінгі сабақ қалай өтті? Жарайсыңдар! |
Балалар жауап береді |
|
|
|
Күні: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ибрашова А |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нәтиже сабақ
Нәтиже сабақ
|
Күні |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ибрашова А |
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ |
|
Сабақтың мақсаты |
Сурет бойынша сөйлем құрастырады сөздерді буындап, қосып оқиды әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады берілген буындардан сөз құрап жазады |
|
Құндылықтар |
өмір бойы оқуға дайын болу |
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1 Сәлемдесу. Психологиялық ахуал орнату. «Үш қадам» әдісі 1 Көңіл-күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2 Сабаққа дайындық қалай? (шапалақтау) 3 Сабаққа ынта қандай? (басбармақ көрсету) |
Оқушы сабаққа назар аударады. Оқушылар сұраққа жауап береді Тамаша! Керемет! Ғажап! |
Мұғалімнің мқтау сөзі |
|
||||
|
Сабақтың ортасы |
«Ой қозғау» әдісі Сөз неден басталады? дыбыстан Сөйлем неден басталады? Сөзден Дыбысты не істейміз? Естиміз, айтамыз Әріпті не істейміз? Көреміз, жазамыз Дауысты дыбысты қандай түспен бояймыз? Дауыссыз дыбысты қандай Түспен бояймыз? 1-тапсырма «Мені таны» әдісі Дыбыстарды ажыратамыз Әріптерді көрсету арқылы Дауысты дыбыстарды бөлек Дауыссыз дыбыстарды бөлек А,Ә,Б,В,Г,Ғ,Д,Ж,З,И,Й,К,Қ,Л,М,Н,Ң |
Суреттегі жануарларды атайды Сұрақтарға жауап береді Дыбыстарды ажыратады
|
Мадақтау
|
|
||||
|
|
Сергіту сәті Әріптер әні |
Ән салады |
|
|
||||
|
|
2-тапсырма Оқылым. Тақтадағы тапсырманы оқушылар буындап оқуы. |
Меңгерген әріптерден Сөз құрап оқи алды А та, а па, а ға, а на, ат па, ат та |
|
|
||||
|
|
3-тапсырма «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттке назар аудар. Сурет бойынша сөйлем құрастыр.
|
1 сурет бойынша сөйлем құрастырады |
|
|
||||
|
|
4-тапсырма Буындардан сөз құрау Кү шік, кі тап, ба ра бан, Жол ба рыс
|
Буындардан сөз құрай алады |
|
|
||||
|
|
5-тапсырма Дәптермен жұмыс Суреттерден дыбыстық талдау жасайды
6-тапсырма «Кім тез ойлайды» әдісі Сандар мен суреттен сөздер құрау
|
Суреттерден дыбыстық талда жасай алады |
«Басбармақ» арқылы |
Дәптер қаламсап |
||||
|
Сабақтың соңы |
-Мінекей балалар біз өзіміздің білімді екенімізді көрсеттік -Бүгінгі сабақ қалай өтті? Жарайсыңдар! |
Балалар жауап береді |
|
|
|
Күні: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ибрашова А |
шағым қалдыра аласыз



















