Материалдар / "Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

"Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?"

Материал туралы қысқаша түсінік
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? тақырыбындағы қысқа мерзімді сабақжоспары 4 сынып мұғаліміне көмекші құрал ретінде ұсынылады
Авторы:
23 Сәуір 2023
264
2 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сабақтың тақырыбы: Нәтиже сабақ.Мен не үйрендім?

117-сабақ Тексерілді: Директордың ОІЖО

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

4.1.1.1 тыңдаған материал бойынша негізгі тұсын түртіп алу және солардың негізінде мәтіннің мазмұнын айту

4.3.3.1* оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жоспар құрып мазмұндама/тірек сөздерді пайдаланып эссе жазу

Сабақтың мақсаты

Оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жоспар құрып мазмұндама жазады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдас

тыру


Өткен білімді еске түсіру



Жаңа білім







































































Бекіту









Кері байланыс








Сабаққа дайындық

Психологиялық ахуалды қалыптастыру


Өткенді қайталау

Өтілген тақырыптарды пысықтау.



Жаңа тақырып

ФС-тапсырма

1-жаттығу

Иә,Асқардың жауабы дұрыс, өйткені аспанда топырақ болмайды.

-Аспанда топырақ болса,басымызға

төгіліп кетпей ме?

-Оны көру үшін ұшақпен ұшып бару керек....


Төгіліп, ұшып-келер шақ етістік

Дара сан есім-1,2


ЕБҚ-тапсырма

Кір-таза, аппақ-қап-қара,көңілді-көңілсіз


ЕБҚ мен ЕҚБ-тапсырма

2-жаттығу

Мәтінді оқу.

Мазмұндама.

Жоспары:

1.Балалардың қуанышы

2.Пысық, шымыр денелі-Нұрталап

3.Нұрталаптың сыннан сүрінбей өтуі.

4.Нұрталаптың жүзіндегі қуаныш сәулесі



Талап

Кеше мәшинемен аулага теңіздің ақ қиыршық құмы төгілді . Қатар - қатар үйілген төмпешік құм жоталанып жатыр . Балалар кешеден бері мәз-мейрам . Шымыр денелі , пысығы - кішкентай Нұрталап . Таудай құмның бауырында екі ғарыш кемесi тур . Бiреуiнде « Сұңқар » , екiншiсiнде « Аққу » деген жазу бар . Кемелердің бүйірлерi күнге шағылысып , жарқ - жұрқ етеді .

-Нұрталап Қаматов қайсың ? - деп сұрады арнаулы ба кылау аппаратында отырган Задагул .

- Мен ! .. - деді үстiне ғарышкер киiмiн киген өткір көзді кара бала .

Дәрігер ғарышкердің жүрегін тыңдап , тынысын байқады . Сонан соң ауланын ортасындағы әткеншекке айналдырып сынады . Нұрталап сыннан бөгетсіз өтті .

-Жарайсын ! .. - деді Задагүл . - Қандай қиыншылық болса да , төтеп бере аласың .

Нұрталап дәрігердің ақыл - кеңесіне дән риза . Екі езуi екi құлағында . Масаттанып тұр . Достарымен қоштасқан соң ғарыш кемесіне мінуге оңтайланып еді , « Нұрталап ! » деген дауыс естілді .

Ол жалт бұрылып :

- Ау ! Мен мұндамын ! - деді . Апасы балконнан карап тұр екен .

-Мектепке баратын уақытың болып калды . Үйге кір . Жуын . Тамақтан . Бол , тезірек !

Нұрталап шешесінің шақырғанына қынжылып , қабақ шытты . Мұны байқаған Задагүл :

-Жарайды , бүгін демал ! Ертең міндетті түрде ұшасың ! - деді . Нұрталаптың жүзінен қуаныш сәулесі жарқ ете қалды .

Сагындық Турдалиев


Үй тапсырмасы

Өткенді пысықтау


Бір-біріне жақсы тілектер тілейді


Өткен тақырыпты пысықтайды



Мәтінді тыңдап, өз пікірін айтады


Етістіктерді табады


Сан есімдерді талдайды











Жоспар құрады
















Мазмұндаманы жазады
























Үй тапсырмасын алады







Кері байланыс жасайды

Мадақтаулар арқылы бағалап отыру



ҚБ: «Гүл»әдісі

Дескриптор:

Өткен тақырып бойынша біледі-2Б


ҚБ: «Гүл»әдісі

Дескриптор:

Мәтінді тыңдап, өз пікірін айтады-1Б

Сан есімдерді тауып, талдау жасайды-1Б

Етістік шақтарын табады-1Б










ҚБ: «Гүл»әдісі

Дескриптор:

Шығарма мазмұнын түсінеді-1Б

Мазмұндама жазу үшін жоспар құрады-1Б




ҚБ: «Гүл»әдісі

Дескриптор:

Шығарма мазмұнын біледі-1Б

Тыңдаған мәліметтер бойынша мазмұндама жазады-1Б

Мазмұндама жазу ережесін түсінеді-1Б



























Жарайсыңдар








«Телефон» әдісі


Оқулық














Суреттер







Плакат















Суреттер








Плакаттар



















Оқулық









Кері байланыс парақтары







Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!