Қысқа мерзімді сабақ жоспары
«А.С.Пушкин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» КММ
«Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні
|
Бөлім: |
4.Қоғамдағы жұмыссыздық мәселесі. Ыбырай Алтынсарин «Атымтай жомарт» |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тураходжаева З.А |
|
|
Күні: |
22.11.2021ж. |
|
|
Сынып: 11б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.3.1 Әдеби шығармада көтерілген әлеуметтік-қоғамдық мәселеге баға беру және әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыру; 11.4.1.1 Ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, үндеу жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі
Жетекші сұрақтар арқылы сабақтың тақырыбын анықтап, сабақтың мақсатымен таныстыру. |
«Ой қозғау» әдісі Айтылым. Берілген пікірге қатысты оқушы өз ойын логикалық тұрғыда дұрыс жеткізеді.
|
Дескриптор Білім алушы
|
|
|
Сақтың ортасы 28 минут |
Ойлау дағдыларының деңгейі Жоғары деңгей дағдылары «Атымтай жомарт» мәтінінде қандай мәселе көтерілгенін анықтаңыз. Осы мәселеге ұқсайтын қандай әлем әдебиетінен оқыған шығармаларды білесіз? Салыстырып, сыни пікір білдіріңіз.
|
Т |
Білім алушы
|
карточка |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі Жоғары деңгей дағдылары |
Тапсырма «Жұмыссыздыққа жол жоқ!» тақырыбында Қазақстан жастарына үндеу жазыңыз. Қажетті сөз тіркестері: Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, жәрмеңке, рухын көтеру, еңсені түсірмеу, екі қолға бір күрек, тепсе темір үзетін жігіттер, әлеуметтік ахуал, жалқаулықты жеңу, жұмыс талғамау. |
Білім алушы
|
|
|
|
Сақтың соңы 9 минут |
Сабақты бекіту |
ОЙТАРАЗЫ Сұрақтарға жауап бер. Осы бөлімде: Маған .... қиын болды. Мен ... тапсырмаларын орындадым. Мен ... екенін түсіндім. Мен ... үйрендім. Мен ... таңғалдым. |
Білім алушы
|
|
|
Үй жұмысы: |
1-тапсырма, 111 бет. |
|
Оқулық |
1
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нәтиже сабақ. Мен не үирендім? (1-сабақ)
Нәтиже сабақ. Мен не үирендім? (1-сабақ)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
«А.С.Пушкин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» КММ
«Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні
|
Бөлім: |
4.Қоғамдағы жұмыссыздық мәселесі. Ыбырай Алтынсарин «Атымтай жомарт» |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тураходжаева З.А |
|
|
Күні: |
22.11.2021ж. |
|
|
Сынып: 11б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.3.1 Әдеби шығармада көтерілген әлеуметтік-қоғамдық мәселеге баға беру және әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыру; 11.4.1.1 Ғылыми және публицистикалық стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, үндеу жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі
Жетекші сұрақтар арқылы сабақтың тақырыбын анықтап, сабақтың мақсатымен таныстыру. |
«Ой қозғау» әдісі Айтылым. Берілген пікірге қатысты оқушы өз ойын логикалық тұрғыда дұрыс жеткізеді.
|
Дескриптор Білім алушы
|
|
|
Сақтың ортасы 28 минут |
Ойлау дағдыларының деңгейі Жоғары деңгей дағдылары «Атымтай жомарт» мәтінінде қандай мәселе көтерілгенін анықтаңыз. Осы мәселеге ұқсайтын қандай әлем әдебиетінен оқыған шығармаларды білесіз? Салыстырып, сыни пікір білдіріңіз.
|
Т |
Білім алушы
|
карточка |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі Жоғары деңгей дағдылары |
Тапсырма «Жұмыссыздыққа жол жоқ!» тақырыбында Қазақстан жастарына үндеу жазыңыз. Қажетті сөз тіркестері: Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, жәрмеңке, рухын көтеру, еңсені түсірмеу, екі қолға бір күрек, тепсе темір үзетін жігіттер, әлеуметтік ахуал, жалқаулықты жеңу, жұмыс талғамау. |
Білім алушы
|
|
|
|
Сақтың соңы 9 минут |
Сабақты бекіту |
ОЙТАРАЗЫ Сұрақтарға жауап бер. Осы бөлімде: Маған .... қиын болды. Мен ... тапсырмаларын орындадым. Мен ... екенін түсіндім. Мен ... үйрендім. Мен ... таңғалдым. |
Білім алушы
|
|
|
Үй жұмысы: |
1-тапсырма, 111 бет. |
|
Оқулық |
1
шағым қалдыра аласыз

апсырма












