Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? ашық сабақ 3 сынып қазақ тілі
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Өскемен қаласы әкімдігінің «Шәкәрім атындағы № 1 орта мектебі» КММ
Нәтиже сабақ.
Мен не үйрендім?
Бастауыш сынып мұғалімі:
Ерболат Г.
Өскемен қаласы,
2020-2021 оқу жылы
Оқу ісінің меңгерушісі:
Пәні: қазақ тілі Мектеп: «Шәкәрім атындағы № 1 орта мектебі» КММ
Су-тіршілік көзі Мұғалімнің аты-жөні: Ерболат Гүлдәуреш
Сынып: 3 «Б» Қатыспағандар саны: |
||
Сабақ
тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру 3.4.2.6 есептік және реттік сан есімдердің айырмашылығын анықтау. Сөз таптарын анықтап, ажырату. |
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Көрнекі материалдарды зерделеу арқылы сан есімнің реттік, есептік түрін таба алады.
|
|
Сабақтың түрі |
Қайталау сабағы |
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Түсіндіру, сұрақ-жауап, топтық жұмыс, топтастыру, талдау |
|
Құндылықтарды дарыту |
«Мәңгілік Ел» жалпыұлттық идеясының «Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы» құндылығын басшылыққа ала отырып, жұптық және топтық әрекеттер арқылы оқушыларды бірлесе еңбек етуге, қазақы ұлттық құндылықтарды қадірлеуге тәрбиелеймін. |
|
Пәнаралық байланыстар |
әдебиеттік оқу |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Үнтаспа |
|
Бастапқы білім |
Есептік және реттк сан есім |
|
Сабақ барысы |
||
Сабақтың |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
Сабақтың басы Психологиялық ахуал ҚБ түрімен таныстыру Өткенді қайталау (Ұ) |
Оқушыларды шеңберге тұрғызу. «40 секунд» стартегиясы. 40 секунд ішінде осы әрекеттерді бірге жасау:
-Оқушылар біз «Су- тіршілік көзі» бөлімін оқып жатырмыз. Ендеше бүгінгі сабақта әр тапсырманы орындау арқылы, біз «Субұрқақ» бөліктерін үш деңгейдегі түстерге сәйкес бояп, жан бітіру арқылы өтілген тақырыптарға қаншалықты толық шолу жасағанына кері байланыс беру мақсатында.
«Таза сынып» әдісі. Сынып бөлмесінің әр жеріне қима қағаздар ілінеді. Сыныпты тазарту үшін осы қима қағаздардағы сұрақтарға жауап беріп, сыныпты артық қоқыстан тазартамыз.
-Ендеше, бүгінгі сабақта осы сөз таптары бойынша алған блмімізді қоырту, бекту мақсатында тапсырмалар орындаймыз. -Иә, бүгінгі тақырыбымыз- «Нәтиже сабақ. Мен не үйрендм?» |
Тапсырма жазылған қима қағаз «Субұрқақ» ҚБ парағы Қима қағаздар |
Сабақтың ортасы Ой қозғау Оқулықпен жұмыс Т ҚБ (ТЖ) ҚБ Сергіту сәті Саралау тапсырмасы (Ж) ҚБ (ТЖ) ҚБ Қосымша тапсырма Кері байланыс Қорытынды ҚБ |
Сұрақ-жауап. Суреттермен жұмыс жасау арқылы оқу диалогы жүргізіледі. -Балалар суретте не көрсетілген? (су) -Оның бізге қандай пайдасы бар? -Оны қалай қолданамыз?
Мәтінмен жұмыс. Су-қазына Су — тіршілік көзі, табиғатта ең көп таралған зат. Су Жер шарының 3 / 4 бөлігін алады. Табиғаттағы барлық тіршілік атаулының құрамына су кіреді. Адам денесінің 86 %-ы , ал өсімдіктердің 90 % -ы судан тұрады. Ішуге жарамды тұщы су жер бетінде аз. Ол- ас-тағамның маңызды құрамдас бөлігі. Сусыз тіршілік жоқ...
1-топ: Мәтін бөліктерін дұрыс орналастыру, тақарып құрастыру. 2-топ: Мәтінге жоспар құру 3-топ: Мәтін бойынша 3-4 сұрақ құрастыру. 4-топ: Суға қатысты 3 ереже құрастыру.
Дескриптор: -Мәтінді түсініп оқиды. -1-топ мәтін бөліктерін дұрыс орналастырады, тақырып жазады. -2-топ рет бойынша жоспар жазады.
-3-топ суға
қатысты сұрақтарды дұрыс
құрастырады. Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |