Қысқа мерзімді жоспар
7-сынып
Сабақтың тақырыбы: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Бөлім бойынша
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Аманова Шолпан
Ибаимкуловна |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
7 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не
үйрендім? Бөлім
бойынша |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
7.2.1.1
мақал-мәтелдер, терминдер мен неологизмдерді орынды
қолдану |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
7.4.4.1
тақырып бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде
ұсыну |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларды
ұлттық құндылықтарды бағалауға, мақал-мәтелдер арқылы тіл байлығын
арттыруға баулу. Осы сабақта қолданылатын 2025-2026 оқу жылындағы
құндылықтар: тәуелсіздік және
отансүйгіштік |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Мақал-мәтелдерді орынды қолдана алады. ✓ Тақырып
бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде ұсына
алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
мақал-мәтелдер мен терминдерді дұрыс қолдана
алады. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Дербес компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
Тапсырма 2: Мақал-мәтелдерді
қолданып, шағын эссе жазу (7 минут). |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
|
Тапсырма 3: Мақал-мәтелдерді
қолдана отырып, презентация жасау (8
минут). |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Бөлім бойынша 7 сынып 3 тоқсан Т2
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Бөлім бойынша 7 сынып 3 тоқсан Т2
Қысқа мерзімді жоспар
7-сынып
Сабақтың тақырыбы: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Бөлім бойынша
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Аманова Шолпан
Ибаимкуловна |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
7 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не
үйрендім? Бөлім
бойынша |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
7.2.1.1
мақал-мәтелдер, терминдер мен неологизмдерді орынды
қолдану |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
7.4.4.1
тақырып бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде
ұсыну |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларды
ұлттық құндылықтарды бағалауға, мақал-мәтелдер арқылы тіл байлығын
арттыруға баулу. Осы сабақта қолданылатын 2025-2026 оқу жылындағы
құндылықтар: тәуелсіздік және
отансүйгіштік |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Мақал-мәтелдерді орынды қолдана алады. ✓ Тақырып
бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде ұсына
алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
мақал-мәтелдер мен терминдерді дұрыс қолдана
алады. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Дербес компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
Тапсырма 2: Мақал-мәтелдерді
қолданып, шағын эссе жазу (7 минут). |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
|
Тапсырма 3: Мақал-мәтелдерді
қолдана отырып, презентация жасау (8
минут). |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, интернет
ресурс, оқушының жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз













