|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлімі: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? (Менің туған өлкем) бөлімі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.7.1сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.4.2.6 - сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін қолдану Сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. . «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 9 мин |
Үй тапсырмасын тексеру «Қолшатыр» ойыны Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айт. «Серпілген сауал» әдісі 1.Сөйлем дегеніміз не ? 2.Сөйлемдер айтылу мақсатына қарай нешеге бөлінеді ? 3.Хабарлы сөйлем дегеніміз не? 4.Сұраулы сөйлем дегеніміз не?. 5.Лепті сөйлем дегеніміз не?. 6. Сөйлемдегі сөздердің байланысын қалай анықтаймыз ? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жаз. |
Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айтады
Сұрақтарға жауап береді
1. көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жазады 2.сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады
|
Дескриптор: -ережелерді айтады (1б Мадақтау Баскетбол доптарымен Бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жазады(1б) - сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) |
Доп Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2 –тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі Сұрақтарға жауап жаз. «Көңіл - күй» Бейнекөрініс ұсынылады |
1. досының атын жазады 2.досының мекенжайын жазады 3.досының оқитын мектебін жазады 4.досының оқитын сыныбын жазады 5.досының оқу үлгерімін жазады Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -досының атын жазады(1б) -досының мекенжайын жазады(1б) -досының оқитын мектебін жазады(1б) -досының оқитын сыныбын жазады(1б) -досының оқу үлгерімін жазады(1б) |
Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 10 мин |
3 –тапсырма Жеке жұмыс «Анықта, ажырат» әдісі Жуан, жіңішке сөздерді екі бағанға бөліп жаз. Дескриптор: -жуан сөздерді жазады(1б) -жіңішке сөздерді жазады(1б) |
1. жуан сөздерді жазады 2.жіңішке сөздерді жазады |
«Комментарий» арқылы |
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлек сия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма: Ережелерді қайталау |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім (Менің туған өлкем) бөлімі ҚМЖ 2 сын
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім (Менің туған өлкем) бөлімі ҚМЖ 2 сын
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлімі: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? (Менің туған өлкем) бөлімі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.7.1сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.4.2.6 - сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін қолдану Сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. . «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 9 мин |
Үй тапсырмасын тексеру «Қолшатыр» ойыны Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айт. «Серпілген сауал» әдісі 1.Сөйлем дегеніміз не ? 2.Сөйлемдер айтылу мақсатына қарай нешеге бөлінеді ? 3.Хабарлы сөйлем дегеніміз не? 4.Сұраулы сөйлем дегеніміз не?. 5.Лепті сөйлем дегеніміз не?. 6. Сөйлемдегі сөздердің байланысын қалай анықтаймыз ? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жаз. |
Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айтады
Сұрақтарға жауап береді
1. көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жазады 2.сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады
|
Дескриптор: -ережелерді айтады (1б Мадақтау Баскетбол доптарымен Бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -көп нүктенің орнына қажетті сөзді қойып,жазады(1б) - сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) |
Доп Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2 –тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі Сұрақтарға жауап жаз. «Көңіл - күй» Бейнекөрініс ұсынылады |
1. досының атын жазады 2.досының мекенжайын жазады 3.досының оқитын мектебін жазады 4.досының оқитын сыныбын жазады 5.досының оқу үлгерімін жазады Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -досының атын жазады(1б) -досының мекенжайын жазады(1б) -досының оқитын мектебін жазады(1б) -досының оқитын сыныбын жазады(1б) -досының оқу үлгерімін жазады(1б) |
Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 10 мин |
3 –тапсырма Жеке жұмыс «Анықта, ажырат» әдісі Жуан, жіңішке сөздерді екі бағанға бөліп жаз. Дескриптор: -жуан сөздерді жазады(1б) -жіңішке сөздерді жазады(1б) |
1. жуан сөздерді жазады 2.жіңішке сөздерді жазады |
«Комментарий» арқылы |
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлек сия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма: Ережелерді қайталау |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз













