|
Юниттің атауы |
Бейнелеу өнері (натюрморт) Изобразительное искусство (натюрморт) |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Натюрморт композициясын зерттеу Изучение композиции натюрморта |
||||
|
Күні |
11.09-15.09 |
||||
|
Сынып |
6класс/сынып |
||||
|
Оқу мақсаты (пәндік оқу бағдарламасынан) |
I. исследовать движение или жанр в выбранной ими художественной дисциплине, связанной с заявленным утверждением. II. делать критический анализ произведения искусства или исполнение из выбранного направления или жанра |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Натюрморттың қысқаша тарихымен топта танысу; Композицияны құрастыру әдістері туралы білу; Композиция әдістерін практикада қолдану. Знакомство с краткой историей натюрморта в группе; Знать о методах составления композиции; Применение методов композиции на практике.
|
||||
|
ATL дағдылары (топ және кластер) |
1. Коммуникациялық дағдылар Ақпарат алу және оқуға сүйсіну үшін әр алуан дерек көздерінен оқу 2. Зерттеу. Ақпараттық сауаттылық дағдылары Мәліметтерді жинайды, жазып алады және тексереді. 1. Коммуникационные навыки Читать из различных источников для получения информации и удовольствия. 2. Исследование. Навыки информационной грамотности Собирать, записывать и проверять данные.
|
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Сабақ кезеңі
|
Уақыт
|
Сабақтың барысы |
Ресурстар |
||
|
Ой шақыру |
5 |
Оқушыларға юниттің зертеу идеясымен, концепцияларымен және ғаламдық мән-мәтінімен таныстырылады. Олармен зерттеу идеясын талқыланады. |
Слайд 1 |
||
|
Негізгі бөлім |
45 |
№1. Сабақтың тақырыбымен және мақсаттарымен таныстыру. №2. . Әр елде ежелгі кезде суретшілер қандай техникамен сурет салған, өнердің қандай элементтеріне аса мән бергені жайлы талқылау, салыстыру. №3 Jigsaw тәсілі . Оқушылар 6 топқа бөлінеді. Әр топ берілген мәтіннің мазмұнын оқып, топта талқылайды.
Содан кейін, оқушылар басқа топта шығармашылық жұмыстың мазмұнын басқа топ мүшелеріне таныстырып береді. №3 Натюрморттың композициясын құрастыру әдістерін түсіндіру:
2-3нысандардан тұратын натюрморттың композициясын құрастыру. Ол үшін берілген құрастыру схемаларын қолдану. №6. АТЛ дағдыларын қалай дамыту жолдары туралы сұралынады. |
Слайд 2,3
Слайд 4-15
Слайд 17-23
Слайд 24 |
||
|
Ой толғаныс |
5 |
Менің ойымша сабақ ..... болды. Мен үйрендім. Мен басқаларды ... тыңдадым деп ойлаймын. Сабақтағы жұмысымның нәтижелері. Я считаю что занятие было... Я научился.... Я думаю, что слушал других... Я принимал участие в дискуссии... Результатами своей работы на уроке я... |
Слайд 5-26 |
||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Дифференциация |
|||||
|
Бағалау |
Оқушылар бір-бірін бағалайды |
||||
|
Денсаулық және қауыпсіздік |
Пайдаланылған үзілістер және физикалық белсенділік |
||||
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Натюрморт композициясын зерттеу, 6 сынып, Бейнелеу өнері
Натюрморт композициясын зерттеу, 6 сынып, Бейнелеу өнері
|
Юниттің атауы |
Бейнелеу өнері (натюрморт) Изобразительное искусство (натюрморт) |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Натюрморт композициясын зерттеу Изучение композиции натюрморта |
||||
|
Күні |
11.09-15.09 |
||||
|
Сынып |
6класс/сынып |
||||
|
Оқу мақсаты (пәндік оқу бағдарламасынан) |
I. исследовать движение или жанр в выбранной ими художественной дисциплине, связанной с заявленным утверждением. II. делать критический анализ произведения искусства или исполнение из выбранного направления или жанра |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Натюрморттың қысқаша тарихымен топта танысу; Композицияны құрастыру әдістері туралы білу; Композиция әдістерін практикада қолдану. Знакомство с краткой историей натюрморта в группе; Знать о методах составления композиции; Применение методов композиции на практике.
|
||||
|
ATL дағдылары (топ және кластер) |
1. Коммуникациялық дағдылар Ақпарат алу және оқуға сүйсіну үшін әр алуан дерек көздерінен оқу 2. Зерттеу. Ақпараттық сауаттылық дағдылары Мәліметтерді жинайды, жазып алады және тексереді. 1. Коммуникационные навыки Читать из различных источников для получения информации и удовольствия. 2. Исследование. Навыки информационной грамотности Собирать, записывать и проверять данные.
|
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Сабақ кезеңі
|
Уақыт
|
Сабақтың барысы |
Ресурстар |
||
|
Ой шақыру |
5 |
Оқушыларға юниттің зертеу идеясымен, концепцияларымен және ғаламдық мән-мәтінімен таныстырылады. Олармен зерттеу идеясын талқыланады. |
Слайд 1 |
||
|
Негізгі бөлім |
45 |
№1. Сабақтың тақырыбымен және мақсаттарымен таныстыру. №2. . Әр елде ежелгі кезде суретшілер қандай техникамен сурет салған, өнердің қандай элементтеріне аса мән бергені жайлы талқылау, салыстыру. №3 Jigsaw тәсілі . Оқушылар 6 топқа бөлінеді. Әр топ берілген мәтіннің мазмұнын оқып, топта талқылайды.
Содан кейін, оқушылар басқа топта шығармашылық жұмыстың мазмұнын басқа топ мүшелеріне таныстырып береді. №3 Натюрморттың композициясын құрастыру әдістерін түсіндіру:
2-3нысандардан тұратын натюрморттың композициясын құрастыру. Ол үшін берілген құрастыру схемаларын қолдану. №6. АТЛ дағдыларын қалай дамыту жолдары туралы сұралынады. |
Слайд 2,3
Слайд 4-15
Слайд 17-23
Слайд 24 |
||
|
Ой толғаныс |
5 |
Менің ойымша сабақ ..... болды. Мен үйрендім. Мен басқаларды ... тыңдадым деп ойлаймын. Сабақтағы жұмысымның нәтижелері. Я считаю что занятие было... Я научился.... Я думаю, что слушал других... Я принимал участие в дискуссии... Результатами своей работы на уроке я... |
Слайд 5-26 |
||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Дифференциация |
|||||
|
Бағалау |
Оқушылар бір-бірін бағалайды |
||||
|
Денсаулық және қауыпсіздік |
Пайдаланылған үзілістер және физикалық белсенділік |
||||
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













