Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ү.Бекіту.Етістік дегеніміз
не?Етістіктің сұрақтары?Мысалдар келтіру.
ҮІ. Үйге
тапсырма:425-жаттығу
Айнұр ертеңгі сабаққа
дайындалды. Ол көк көйлегін үтіктеді. Көйлегінің жеңін
тікті.
Бағалау.
3-сабақ
Пән:
математика
Тақырыбы: Үшбұрышты,
тіктөртбұрыш, шаршыны еркін өлшеммен сызу және оның элементтерін
анықтау.
Мақсаты:Үшбұрыш, тік төртбұрыш, шаршы
сызып, олардың элементтерін анықтап, дәлелдей білуге үйрету.
Ой-өрісін, есте сақтау қабілеттерін дамыту.Алғырлыққа,
байқампаздыққа тәрбиелеу.
Көрнекіліктер: геометриялық
фигуралар
Әдісі:түсіндіру,
сұарқ-жауап, іздену,
өзіндік.
Түрі: аралас
сабақ.
Сабақтың
барысы:
І. Ұйымдастыру
кезеңі:- Сабаққа
әзірлік
ІІ. Үй тапсырмасын
тексеру:№7 оқу ,
талдау.
ІІІ. Өткенді
пысықтау:Үлестірмелермен
жұмыс
ІҮ. Мақсат қою
кезеңі:Үшбұрышты, тіктөртбұрыш,
шаршыны еркін өлшеммен сызу
және оның элементтерін
анықтау.
Ү . Жаңа
сабақ:Оқулықпен жұмыс. № 1 . кез
келген үшбұрыш сызу, оның үшбұрыш екенін
дәлелдеу.
А) Үш бұрышы, үш төбесі, үш
қабырғасы бар.
Бұрыштары сүйір
бұрыш.
Ә) Кез келген
тік төртбұрыш сызу, оны
дәлелдеу. Шаршы сызу.
Төрт бұрышы, төрт қабырғасы,
төрт төбесі бар. Бұрыштары тік.
Ол шаршы бола
алады.
№2
№ 3 Есепті
шығару.
А)Сылақшы –
45
Тас қалаушы - ? 19 – ы
кем
Жұмыскер -
сонша
Шешуі:/45 – 19 / + 45
=71
45 + 26 + 71 =
142
Ә)Сылақшы –
45
Тас қалаушы - ? 19 – ы
кем
Шешуі: 45-19═26 Жауабы: 26 тас
қалаушы
в/ Сергіту
сәті.
№ 4
Өрнек құру және оның мәнін
табу.
27+44═7118+23═41
56+15═71
№ 5
2дм 7 см + 4дм 3 см = 7 дм 0
см
27 см+43 см =70 см =7дм 0
см
7 дм 0
см-2дм 7
см═4дм 3
см
70
см-27
см═43
см═4дм 3
см
№ 6
27+43═70
27+0═27
70-27═43
27-27═0
ҮІІ.
Бекіту:Бүгін не
өттік?
Шығармашылық
тапсырма:әр бала 1
партия
ҮІІІ. Үйге
тапсырма
№ 5 , 168бет.
Бағалау.
4-сабақ
Пән:
дүниетану
Тақырыбы: Астана-қазақстан
Республикасының астанасы.
Мақсаты:Астана қаласы және ондағы
өндіріс, демалыс орындары жайлы түсінік
беру.
Танымдық қабілеттерін дамыту.
Патриоттық тәрбие беру.
Сабақтың барысы:І.
Ұйымдастыру кезеңі.Сабаққа
әзірлік
ІІ. Үй тапсырмасын
тексеру:Астана.Тақырыпты
оқу.Мазмұнын
сұрау.
ІІІ. Өткенді
пысықтау.Сұрақтар қоя отырып, өткен
материалды пысықтау.
ІҮ. Мақсат қою
кезеңі:Тақырыбын , мақсатын
хабарлау.
Жаңа
сабақ:а/ Астана қаласы туралы
кіріспе әңгіме жүргізу.ә/ Астана тақырыбын оқып,
түсіндіру.
б/ Тақырыпты
оқу:іштей
оқу,тізбектей
оқу,жеке-жеке
оқу
1998 жылы 6 мамырда Елбасының
жарлығымен Қазақстан Республикасының астанасы - Астана қаласы болып
аталды. Осы жылғы 10 маусымда тәуелсіз Қазақстанның жаңа
астанасының салтанатты ашылу рәсімі болып
өтті.
Қазақстан Республикасының
өмірінде бұл - төртінші астана. Алғашқы астанасы - Орынбор қаласы,
екінші астанасы – Қызылорда қаласы, үшінші астанасы - Алматы қаласы
болса, төртінші астанасы осы - Астана қаласы болып
отыр.
Астана қаласы өте әдемі қала.
Онда көптеген ғимараттар бой көтерді.
Онда 80-нен астам ұлт өкілдері
тұрады.
ҮІ. Түсінгендерін
тексеру:а/ Сұрақтарға жауап алу.
Астана сөзінің мағынасы нені білдіреді? Қала туралы сен не айта
аласың? Астанада қандай өндіріс орындары бар? Одан нелер өндіреміз?
Қандай демалыс орындарын білесіңдер? Өздерің қандай жерлерде
бодыңдар? ә/Сергіту сәті б/ тапсырмаларды орындау. в/ Астана туралы
білетін тақпақтарын айту. г/ Ойын: Қала аттарын
атау.
ҮІІ.
Бекіту.Бүгін не өттік? Елін, жерін
сүюге тәрбиелеу.
ҮІІІ. Үйге
тапсырма1. оқу, мазмұны2.
бағалау
Күні: 05.03.2013
ж
1-сабақ
Пән: ана
тілі
Тақырыбы: Наурыз жыл
басы.
Мақсаты:1.Ақынның наурыз айындағы
көктемгі даланы суреттеуі, табиғаттағы өзгерістер туралы түсінік
беру.
ІІ. Үй тапсырмасын
тексеру.Наурыздағы тілек өлеңін жаттап
келу.
ІІІ. Өткенді
пысықтау.Сұрақ-жауап. Наурыз ммейрамында
қандай тілектер айтылады?
ІҮ. Мақсат қою
кезеңі.Наурыз жыл
басы.
Ү. Жаңа
сабақ
Оқулықпен
жұмыс.1. Бата сөзді оқу, жаттап
алу.
2.Наурыз жыл басы. Оқып,
мазмұнын ашу.
б/ тақырыпты оқу: іштей
оқу,тізбектей оқу,жеке-жеке оқу
ҮІ Түсінгендерін
тексеру: Сызбамен
жұмыс
1-бөлік – көктем
мезгілі
2-бөлік – Наурыз
мейрамы
Наурыз айы келгенде күн жылына
бастайды. Қар, мұз еріп жылғалардан су ағады. Ағаштар бүршік атады.
Құстар келе бастайды. Жерге шөп
шығады.
Адамдар Наурыз мейрамына
дайындалады. Бау-бақшаны тазалайды. Ағаш отырғызып, арықтарды
тазалайды. Келіге жүгері, бидай
түйеді.
а/ сұрақтарға жауап
алу:Наурыз мейрамын сен қалай
қарсы аласың?
ҮІІ
Бекіту:Табиғатты қорғай білуге
баулу
ҮІІІ. Үйге
тапсырма:Оқу,
мазмұны.Бағалау
2-сабақ
Пән:
математика
Тақырыбы: Тіктөртбұрыш
салу, оның периметрін табу.
Мақсаты:Тіктөртбұрышты салып , оның
периметрін таба білуге үйрету. Ой-өрісін, есте сақтау қабілеттерін
дамыту.Алғырлыққа тапқырлыққа
тәрбиелеу
Көрнекілігі:геометриялық фигуралар,
үлестірмелер
Әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап,
іздену, өзіндік
Түрі:аралас
сабақ
Сабақтың
барысы:
І. Ұйымдастыру
кезеңі- Сабаққа
әзірлік
ІІ. Үй тапсырмасын
тексеру:№ 5 оқу
талдау.
ІІІ. Өткенді
пысықтау:Сұрақтар қоя отырып, жауап
алу.
ІҮ. Мақсат қою
кезеңі:Тік төртбұрыш салу оның
периметрін табу.
Ү. Жаңа
сабақ:Оқулықпен
жұмыс.
№ 1 3
см
770 ₸ - Сатып алу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Соңғы бір жылда:
45 000 000 ₸
Авторлар тапқан ақша
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз