Материалдар / Не жақсы? Не жаман?
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Не жақсы? Не жаман?

Материал туралы қысқаша түсінік
4-шы сыныпқа арналған қоысмша сабақ жоспары
Авторы:
22 Қазан 2023
515
12 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы

Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ

(білім беру ұйымының атауы)

Қысқа мерзімді жоспар

Бөлім:

Менің Отаным – Қазақстан

Педагогтің аты-жөні

Асилдин Ә.Е

Күні:


Сынып: 4

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Не жақсы, не жаман?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру/сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру.

4.5.1.2. көптік/тәуелдік/септік жалғаулы сөздерді жазбаша/ауызша тілде қолдану.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: қарапайым сөйлемдердің мағынасын түсінеді. Көптік/тәуелдік/септік жалғаулы сөздерді жазбаша/ауызша тілде қолданады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтіннің мазмұны бойынша қарапайым сұрақтар құрастырады және оған жауап бере алады. Көптік/тәуелдік/септік жалғаулы сөздерді жазбаша/ауызша тілде қолданады.

Кейбір оқушылар орындай алады: тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріп, сөйлемді толықтырып және түйінді тұстарын анықтай алады. Көптік/тәуелдік/септік жалғаулы сөздерді жазбаша/ауызша тілде қолданады.

Бағалау критерийі

  • тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады;

  • сөйлемді толықтыра алады;

  • түйінді тұстарын анықтай алады.

  • көптік/тәуелдік/септік жалғаулы сөздерді жазбаша/ауызша тілде қолданады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы































Ортасы





























Соңы


Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру.

Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды.


Ұстап ал. Миға шабуыл. Сұрақтарға жауап бер. Мұғалім мадақтау сөздері арқылы оқушыларды бағалайды.

Дескриптор:

сұрақтарға өз бетінше жауап бере алады.


Сөздікпен жұмыс.

Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алады.

Түйме -

алдау -

еріну -

мақұлдау -

күту -




Мәтіналды жұмыс. Айтылым. Өз мысалыңды айт. Үлгіні басшылыққа ал.

Айтылым.

Дескриптор:

  • Өз мысалынды айтады

  • Айтылым барысында орфографиялық нормаларды сақтайды



Мәтінмен жұмыс. Оқылым. Айтылым.

Оқушылар мәтінді оқып, сұрақтарға жауап береді.


Дескриптор:

  • Мәтінді оқиды

  • Сұрақтарға жауап береді


Жазылым. Топтық жұмыс. Салыстырып жаз. Үлгіні басшылыққа ал.

Дескриптор:

  • Салыстырып жазады

  • Жалғауларды дұрыс жалғайды

Сергіту сәті.

Тілдік бағдар.

Бағалау

Үй тапсырмасы:

Рефлексия.

Мұғаліммен бірге қайталайды. Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды.

Балалар жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алып, мұғаліммен бірге қайталап айтады.

Өз мысалыңды айтады.


















Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап береді.












Салыстырыпжаз. Үлгіні басшылыққа ал.








Мұғалімнің ауызша кері байланысы









Мұғалімнің ауызша кері байланысы















Мұғалімнің ауызша кері байланысы





Мұғалімнің ауызша кері байланысы















Мұғалімнің ауызша кері байланысы





















































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!