|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№88 сабақ. Не үйрендім! |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бөлімде өтілген тақырыптарды пысықтайды |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған орта тазалығын сақтау |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару 6-тапсырма Табиғатта мұндай ғажайып оқиғалар болып тұрады. Суреттерге қарап,ертегі құрастыр. |
Оқушылар-дың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сурет бойынша үлкендердің көмегімен ертегі құрастырады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма 1-тапсырма Қажетті сөздерді қой.
|
Қажетті сөздерді қояды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қояды-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
2-тапсырма Кластер құрастыр. Қоршаған орта тақырыбында кластер құрастыр. |
Кластер құрастырады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Кластер құрайды-1б |
|
|
||
|
|
3-тапсырма Дәптермен жұмыс Мамыр айында табиғат тағы қалай өзгереді? Өз ойыңды жаз. Мамыр айында ағаштар гүлдейді. Гүлдер жайқалып ашылады. Тыйым сөздерді қолдана аласың ба? |
Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: мұғалім көмегімен сұрақтарға жауап береді-1б |
Дәптер |
|
||
|
|
ЕБҚ және ЕҚБ 4-тапсырма Аққуды атуға болмайды. Киікті атқанды киесі ұрады. Қарлығааштың ұясын бұзба. |
Тыйым сөздерді толықтырады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Тыйым сөздерді толықтырып жазады-1б |
оқулық |
|
||
|
|
5-тапсырма Мәтін түрлерін анықтай аласың ба? Сипаттау мәтінін ата.
|
Мәтін түрлерін анықтайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Берілген мәтіннен сипаттау мәтінін табады-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
ЕБҚ 6-тапсырма «Арыстан мен қозы» шығармасы мәтіннің қай түріне жататынын айт. А) пайымдау Ә) әңгімелеу Б) сипаттау |
Мәтіннің түрін анықтайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Мәтіннің түрін анықтайды-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
7-тапсырма Өйткені,себебі деп келетін дәлелдеулерді қажет ететін мәтін түрі. А) әңгімелеу Ә) сипаттау Б) пайымдау |
Пайымдау мәтінін табады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Мәтіннің түрін анықтайды-1б |
Оқулық |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Үйге тапсырма Қоршаған орта бөлімін қайталайды. Кері байланыс
|
Үйге тапсырма алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Не үйрендім? 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№88 сабақ. Не үйрендім! |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бөлімде өтілген тақырыптарды пысықтайды |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған орта тазалығын сақтау |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару 6-тапсырма Табиғатта мұндай ғажайып оқиғалар болып тұрады. Суреттерге қарап,ертегі құрастыр. |
Оқушылар-дың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сурет бойынша үлкендердің көмегімен ертегі құрастырады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма 1-тапсырма Қажетті сөздерді қой.
|
Қажетті сөздерді қояды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қояды-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
2-тапсырма Кластер құрастыр. Қоршаған орта тақырыбында кластер құрастыр. |
Кластер құрастырады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Кластер құрайды-1б |
|
|
||
|
|
3-тапсырма Дәптермен жұмыс Мамыр айында табиғат тағы қалай өзгереді? Өз ойыңды жаз. Мамыр айында ағаштар гүлдейді. Гүлдер жайқалып ашылады. Тыйым сөздерді қолдана аласың ба? |
Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: мұғалім көмегімен сұрақтарға жауап береді-1б |
Дәптер |
|
||
|
|
ЕБҚ және ЕҚБ 4-тапсырма Аққуды атуға болмайды. Киікті атқанды киесі ұрады. Қарлығааштың ұясын бұзба. |
Тыйым сөздерді толықтырады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Тыйым сөздерді толықтырып жазады-1б |
оқулық |
|
||
|
|
5-тапсырма Мәтін түрлерін анықтай аласың ба? Сипаттау мәтінін ата.
|
Мәтін түрлерін анықтайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Берілген мәтіннен сипаттау мәтінін табады-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
ЕБҚ 6-тапсырма «Арыстан мен қозы» шығармасы мәтіннің қай түріне жататынын айт. А) пайымдау Ә) әңгімелеу Б) сипаттау |
Мәтіннің түрін анықтайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Мәтіннің түрін анықтайды-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
7-тапсырма Өйткені,себебі деп келетін дәлелдеулерді қажет ететін мәтін түрі. А) әңгімелеу Ә) сипаттау Б) пайымдау |
Пайымдау мәтінін табады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Мәтіннің түрін анықтайды-1б |
Оқулық |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Үйге тапсырма Қоршаған орта бөлімін қайталайды. Кері байланыс
|
Үйге тапсырма алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз





