Материалдар / Не үйрендім? 2 сынып - 37 сабақ ҚМЖ
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Не үйрендім? 2 сынып - 37 сабақ ҚМЖ

Материал туралы қысқаша түсінік
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін суреттерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.2.1 – өз еркімен және мұғалімнің көмегімен сұрақтарға жауап беру. Орындаған: М.О.Әкезов атындағы педагогикалық колледжінің 4 курс студенті Түркістанова Адина. Бөлім: Менің мектебім Тақырыбы: Не үйрендім? Сынып: 2
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
29 Қараша 2021
1475
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Бөлім:

Менің мектебім

Машықкердің аты – жөні:

Түркістанова Адина

Күні:

26.11.21

Сынып: 2 «г»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Не үйрендім?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін суреттерді пайдалана отырып жеткізу

2.2.2.1 – өз еркімен және мұғалімнің көмегімен сұрақтарға жауап беру.

Сабақтың мақсаты

- өткен материалдарды қайталайды

- суреттер арқылы өз ойларын еркін жеткізеді




Сабақтыңкезеңі/ уақыты

Педагогтың іс-әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы



3 мин

Сәлеметсіздер ме, балалар!


Психологиялық ахуал қалыптастыру:

«Еркін тыныс»

Балалар, денелерінді түзу ұстап, бастарыңды

жоғары көтеріп, ыңғайланыпотырыңдар.

Көздеріңді жұмсандар да болады. Ауаны терең

жұтып, еркін тыныс алыңдар. Өздеріңнің

тыныс алуларыңды бақылап, бақыт пен

тыныштыққа толы таза ауаның тұла

бойларыңа толғанын сезініңдер. Ал енді,

көздеріңді ашсаңдар да болады.


- Бағалау крийтерилерімен таныстыру.






Оқушылар «Еркін тыныс» психологиялық ахуалды орындайды. Бағалау крийтерилерімен танысады.






















Бағалау қағаздары

Сабақтың ортасы


7 мин





















4 мин

















6 мин
















9 мин












2 мин







6 мин












« Сұрақ ілмегі» әдісі

Жіпте өткен таұырыптарға байланысты сұрақтар ілінеді. Оқушылар кезекпен шығып, сол ілмектен сұрақтар алып жауап береді.

Сұрақтар:

1.Мектеп біздің анамыз өлеңінің авторы кім?

2.Өлең жазатын адамды кім деп атайды?

3.Осы бөлімде Несіпбек Айытовтың қандай шығармасымен таныстыңдар?

4.Спар мен парта өлеңінде Сапар не істеді?

5.Сапар қандай?

6.Міржақып Дулатов қайда дүниеге келген?




1-тапсырма

«Күн шұғыласы» ойыны

Оқушылар «Менің мектебім» дегенде көз алдарына не елестетеді, соны күннің жан жағына жазады.







2-тапсырма

Бұл сурет қандай мәтінді есіңе түсіреді? Партаны жылатқан кім? Оған қандай шара қолданар едің?




«Шатасқан сөздер» әдісі

Тақтаға мектеп, білімге байланысты мақал – мәтелдерді шатастырып ілеміз. Балалар дұрыс мақал -мәтелді құрастыру керек.


1. қазғандай ,инемен, оқу, құдық.

2.кеме. білім,мектеп.теңіз.

3.бұлағы, оқу,білім.

өмір,шырағы,білім

4.кітапта, білім,білімде күш.

5. мектеп, бесігі, білім.



Сергіту сәті. «Көңіл күй»




3- тапсырма

«Жұптық жұмыс»

Бір суретті таңдап алып, сол бойынша әңгіме құрастырыңдар.




Өткен тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап береді.



















«Менің мектебім» сөзіне ассосация жазады.











Сурет қандай мәтінді еске түсіретінін табады.Сол бойынша пікірлерін білдіреді.









Мақал-мәтелдердің дұрыс нұсқаларын жазады.








Сергіту сәтін жасайды.








Сурет бойынша әңгіме құрастырады.


















































































Жіп, сұрақтар жазылған қағаздар








оқулық96 бет















оқулық 96 бет













мақал – мәтелдер жазылған карточкалар














оқулық 97 бет










https://youtu.be/fCIku0rmtx0

Сабақтың соңы

3 мин

Кері байланыс «СМС»

Оқушылар смс тәрізді қағаздарға сабақтан не ұнады , не ұнамады соны жазып телефондарға жабыстырады.




Оқушылар смс тәрізді қағаздарға сабақтан не ұнады , не ұнамады соны жазып телефондарға жабыстырады.








Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!