|
Пәні: |
Әліппе |
||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н |
||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Не үйрендім? Не білдім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.5.1.Дауысты және дауысыз дыбыстарды ажыратады; сызба-модель, сурет, белгілер арқылы сөз,сөйлем, шағын мәтін құрастырады, коммуникативтік қатыната сөз әдебін(сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу)дұрыс қолдана алады. 1.1.5.2. Көркем жазу талаптарына сай жазу жолы, жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап, әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
әр қатардағы артық әріпті табады сызбаға сәйкес мақалды құрады сурет мазмұны бойынша сұрақ қояды және жауап береді |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Досыма тілек» әдісі 1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау) 3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету) |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар достарына тілек айтады.
Оқушылар сұраққа жауап береді,қолымен көрсетеді. |
Тамаша!Керемет! Ғажап! |
Доп арқылы тілек айту |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) (4 мин) (4 мин) |
«Тегтер бұлты» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұрау. Сұрақтарға жауап алу. «Қолшатыр» әдісі Берілген сөздерді буынға бөл. Сөзде неше буын бар екенін айт.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
1-тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Әр қатардағы артық әріпті тап. Себебін түсіндір. |
Сұрақтарға жауап береді.
Сөздерді оқиды,буынға бөледі.
1. артық әріпті табады 2.себебін түсіндіреді |
Білім деңгейлік жетондарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -берілген сұрақтарға жауап береді
Дескриптор: -берілген сөздерді буынға бөледі -себебін түсіндіреді
Дескриптор: -артық әріпті табады -себебін түсіндіреді |
Слайд1 Қолшатыр Оқулық 73 бет әріптердің баспа, жазба түрлері |
|
|
(10 мин) Сергіту сәті (2 минут) |
2- тапсырма « Ұжымдық жұмыс,көркем жазу» әдісі Сызбаға сәйкес мақалды құра. Жаттап ал. «Ұлттық ою» биі музыка ұсынылады |
1. мақалды құрады 2.мақалды жатқа айтады Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
Деңгейлік жетондарымен бағалау (жазуына қарай Дескриптор: - мақалды құрады -мақалды жатқа айтады «Басбармақ» арқылы |
Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин) |
3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Сәйкестендір » әдісі Сөздер мазмұны бойынша сұрақ қой. Сұрақтарға жауап бер. |
1. сөздер мазмұны бойынша сұрақ құрастырады 2.сұрақтарға жауап береді |
Деңгейлік жетондарымен бағалау Дескриптор: -сөздер мазмұны бойынша сұрақ құрастырады -сұрақтарға жауап береді |
Оқулық 73 бет |
|
|
Рефлексия (7 мин) |
«Білім заряды» әдісі Бүгінгі сабақты толық түсіндім (8,9,10 заряд) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(5,6,7) Бүгінгі сабақты түсінбедім (1,2,3,4) |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
Зарядтар, «Стикер » таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Не үйрендім Не білдім әліппе 1 сын ашық сабақ ҚМЖ 27.11.2024
|
Пәні: |
Әліппе |
||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н |
||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Не үйрендім? Не білдім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.5.1.Дауысты және дауысыз дыбыстарды ажыратады; сызба-модель, сурет, белгілер арқылы сөз,сөйлем, шағын мәтін құрастырады, коммуникативтік қатыната сөз әдебін(сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу)дұрыс қолдана алады. 1.1.5.2. Көркем жазу талаптарына сай жазу жолы, жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап, әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
әр қатардағы артық әріпті табады сызбаға сәйкес мақалды құрады сурет мазмұны бойынша сұрақ қояды және жауап береді |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Досыма тілек» әдісі 1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау) 3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету) |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар достарына тілек айтады.
Оқушылар сұраққа жауап береді,қолымен көрсетеді. |
Тамаша!Керемет! Ғажап! |
Доп арқылы тілек айту |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) (4 мин) (4 мин) |
«Тегтер бұлты» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұрау. Сұрақтарға жауап алу. «Қолшатыр» әдісі Берілген сөздерді буынға бөл. Сөзде неше буын бар екенін айт.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
1-тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Әр қатардағы артық әріпті тап. Себебін түсіндір. |
Сұрақтарға жауап береді.
Сөздерді оқиды,буынға бөледі.
1. артық әріпті табады 2.себебін түсіндіреді |
Білім деңгейлік жетондарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -берілген сұрақтарға жауап береді
Дескриптор: -берілген сөздерді буынға бөледі -себебін түсіндіреді
Дескриптор: -артық әріпті табады -себебін түсіндіреді |
Слайд1 Қолшатыр Оқулық 73 бет әріптердің баспа, жазба түрлері |
|
|
(10 мин) Сергіту сәті (2 минут) |
2- тапсырма « Ұжымдық жұмыс,көркем жазу» әдісі Сызбаға сәйкес мақалды құра. Жаттап ал. «Ұлттық ою» биі музыка ұсынылады |
1. мақалды құрады 2.мақалды жатқа айтады Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
Деңгейлік жетондарымен бағалау (жазуына қарай Дескриптор: - мақалды құрады -мақалды жатқа айтады «Басбармақ» арқылы |
Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин) |
3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Сәйкестендір » әдісі Сөздер мазмұны бойынша сұрақ қой. Сұрақтарға жауап бер. |
1. сөздер мазмұны бойынша сұрақ құрастырады 2.сұрақтарға жауап береді |
Деңгейлік жетондарымен бағалау Дескриптор: -сөздер мазмұны бойынша сұрақ құрастырады -сұрақтарға жауап береді |
Оқулық 73 бет |
|
|
Рефлексия (7 мин) |
«Білім заряды» әдісі Бүгінгі сабақты толық түсіндім (8,9,10 заряд) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(5,6,7) Бүгінгі сабақты түсінбедім (1,2,3,4) |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
Зарядтар, «Стикер » таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз


