|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нені үйрендім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.9.1 шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден: иллюстрация, әдеби кітаптар, мультфильм нақты ақпаратты табу және ақпаратты сызба түрінде беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 28 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз «Ой қозғау» әдісі Аяқталған бөлімдегі саған қатты ұнаған және есіңде қалған қандай шығарма? Неліктен?
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Шетелдік қонақтарға Астананы таныстыру мәтінін құрастыр.
ЕББҚ Сурет бойынша әңгімеле Талқылау сұрақтары: -Астана туралы не білесің? |
Балта сөзіне 5 сөз жазады
Сұрақтарға жауап береді
1. ой бірізділігін сақтай біледі; 2.орфографиялық нормаларды сақтай біледі. 3.сөздерді қосу арқылы сөйлемдерді жаза алады; 4.сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады 5.мәтін құрылымын сақтайды; 6.сөздерді мағынасы жағынан таңдай біледі/алмастыра алады 7.жоспардан ауытқымайды 8.берілген суреттерді орынды пайдаланады 9.әріптерді қосып және тастап кетпей жазады Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -5 сөз жазады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: - ой бірізділігін сақтай біледі;(1б) -орфографиялық нормаларды сақтай біледі.(1б) - сөздерді қосу арқылы сөйлемдерді жаза алады;(1б) - сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) - мәтін құрылымын сақтайды;(1б) - сөздерді мағынасы жағынан таңдай біледі/алмастыра алады(1б) -жоспардан ауытқымайды1б) -берілген суреттерді орынды пайдаланады(1б): -әріптерді қосып және тастап кетпей жазады(1б)
Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 120-бет Дәптер қаламсап |
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
«Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
Тамаша! Керемет! |
||
|
Рефлексия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма Астана қаласындағы әсем ғимараттар жайлы ақпарат іздеп, тап |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
НЕ ҮЙРЕНДІМ Сәулет өнері бөлімі ӘДЕБ 3 сын
НЕ ҮЙРЕНДІМ Сәулет өнері бөлімі ӘДЕБ 3 сын
|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нені үйрендім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.9.1 шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден: иллюстрация, әдеби кітаптар, мультфильм нақты ақпаратты табу және ақпаратты сызба түрінде беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 28 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз «Ой қозғау» әдісі Аяқталған бөлімдегі саған қатты ұнаған және есіңде қалған қандай шығарма? Неліктен?
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Шетелдік қонақтарға Астананы таныстыру мәтінін құрастыр.
ЕББҚ Сурет бойынша әңгімеле Талқылау сұрақтары: -Астана туралы не білесің? |
Балта сөзіне 5 сөз жазады
Сұрақтарға жауап береді
1. ой бірізділігін сақтай біледі; 2.орфографиялық нормаларды сақтай біледі. 3.сөздерді қосу арқылы сөйлемдерді жаза алады; 4.сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады 5.мәтін құрылымын сақтайды; 6.сөздерді мағынасы жағынан таңдай біледі/алмастыра алады 7.жоспардан ауытқымайды 8.берілген суреттерді орынды пайдаланады 9.әріптерді қосып және тастап кетпей жазады Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -5 сөз жазады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: - ой бірізділігін сақтай біледі;(1б) -орфографиялық нормаларды сақтай біледі.(1б) - сөздерді қосу арқылы сөйлемдерді жаза алады;(1б) - сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) - мәтін құрылымын сақтайды;(1б) - сөздерді мағынасы жағынан таңдай біледі/алмастыра алады(1б) -жоспардан ауытқымайды1б) -берілген суреттерді орынды пайдаланады(1б): -әріптерді қосып және тастап кетпей жазады(1б)
Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 120-бет Дәптер қаламсап |
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
«Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
Тамаша! Керемет! |
||
|
Рефлексия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма Астана қаласындағы әсем ғимараттар жайлы ақпарат іздеп, тап |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз













