|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|
|
||||||
|
Бөлім: |
«Өнер» |
|
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Шолпан Сереккановна |
|
|
||||||
|
Күні: |
25қаңтар 2024 жыл |
|
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 Негізгі және туынды зат есім. 35 – 39 жаттығу |
|
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер/ фото/ диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау; 3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; |
|
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер/ фото/ диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжайды мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді |
|
|
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну,талдау,қолдану |
|
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
|
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3минут кері байланыс 5 мин |
Психологиялық ахуал Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма.Жаңа тақырып. Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 35-жаттығу. Мәтінді тыңда Мәтін мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс-бұрыстығын анықта Мәтін кейіпкерлерінің әрекетіне өз көзқарасыңды білдір Сөздерді оқы.Әр қатарда берілген бес сөздің қайсысы артық ?Неге? Өсер анасымен бірге қонаққа келді. (+) Бекжан, Гүлжандармен қосылып кітап оқыды. (-) Гүлжан дауысын шығармай жылады. (-) «Зымыран» ойыншығы Өсерге ұнады.(+) Өсер ойыншықты желім, ермексаздың көмегімен жөндеді. (-) Өсерді өнерлі бала екенсің деп мақтады. (+)
Өсер,Гүлжан,Бекжан, «Зымыран» Ағайындар,үлкендер,қонақтар,ойыншықтар Ойыншы,.бөлме,бүлдіргіш,балақай ТЖ.36-жаттығу.Белгілі суретші Ағымсалы Дүзелхановтың «Аңшылық» атты суреттеріне зер сал Сурет несімен қызықтырды?Суретті көріп қандай сезімде болдың?Ойыңмен бөліс Сурет бойынша қысқаша мәтін құрастыр.Оны айтуға дайындал Құрастырған мәтініңді жаз.Жазғаныңды тексер. ЕБҚ қолдау көрсетіледі,оқиды,жазады Сергіту сәті . ЖЖ.38-жаттығу.Сурет пен тірек сөздерді пайдаланып,мәтін құрап айт Айгүл –үздік оқушы. Ол өнерлі қыз. Әдемі ою ояды. Бұралып би билейді. Тамылжыта ән салады. 39-жатығу. «Пирамидадағы» цифрларды нақыл сөз шығатындай ретпен орналастыр
Өнер-жігіт көркі. Үйге тапсырма.37-жаттығу Кері байланыс
|
Амандасады Шеңберге тұрып Жақсы тілектер айтады. Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуын жасайды Ұжымдық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды. |
ҚБ
Дескриптор: Мәтінді тыңдайды, мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс-бұрыстығын анықтайды-2б Мәтін кейіпкерлерінің әрекетіне өз көзқарасын білдіреді-1б Сөздерді оқиды,әр қатарда берілген бес сөздің артығын анықтайды-2б Өз пікірін айтады-1б Сурет бойынша қысқаша мәтін құрастыр,оны айтады-1б Құрастырған мәтініңді жазады, жазғанын тексереді-1б
Дескриптор: Сурет пен тірек сөздерді пайдаланып, мәтін құрап айтады-1б «Пирамидадағы» цифрларды нақыл сөз шығатындай ретпен орналастырады-1б
ҚБ
Кері байланыс |
Көңіл күй стикерлері Оқулық дәпте Оқулық оқулық Оқулық Суреттер Оқушы жұмысы дәптер тақта Кері байланыс парақшасы |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Негізгі және туынды зат есім. 3 сынып
Негізгі және туынды зат есім. 3 сынып
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|
|
||||||
|
Бөлім: |
«Өнер» |
|
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Шолпан Сереккановна |
|
|
||||||
|
Күні: |
25қаңтар 2024 жыл |
|
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 Негізгі және туынды зат есім. 35 – 39 жаттығу |
|
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер/ фото/ диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау; 3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; |
|
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер/ фото/ диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжайды мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді |
|
|
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну,талдау,қолдану |
|
|||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
|
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3минут кері байланыс 5 мин |
Психологиялық ахуал Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма.Жаңа тақырып. Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 35-жаттығу. Мәтінді тыңда Мәтін мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс-бұрыстығын анықта Мәтін кейіпкерлерінің әрекетіне өз көзқарасыңды білдір Сөздерді оқы.Әр қатарда берілген бес сөздің қайсысы артық ?Неге? Өсер анасымен бірге қонаққа келді. (+) Бекжан, Гүлжандармен қосылып кітап оқыды. (-) Гүлжан дауысын шығармай жылады. (-) «Зымыран» ойыншығы Өсерге ұнады.(+) Өсер ойыншықты желім, ермексаздың көмегімен жөндеді. (-) Өсерді өнерлі бала екенсің деп мақтады. (+)
Өсер,Гүлжан,Бекжан, «Зымыран» Ағайындар,үлкендер,қонақтар,ойыншықтар Ойыншы,.бөлме,бүлдіргіш,балақай ТЖ.36-жаттығу.Белгілі суретші Ағымсалы Дүзелхановтың «Аңшылық» атты суреттеріне зер сал Сурет несімен қызықтырды?Суретті көріп қандай сезімде болдың?Ойыңмен бөліс Сурет бойынша қысқаша мәтін құрастыр.Оны айтуға дайындал Құрастырған мәтініңді жаз.Жазғаныңды тексер. ЕБҚ қолдау көрсетіледі,оқиды,жазады Сергіту сәті . ЖЖ.38-жаттығу.Сурет пен тірек сөздерді пайдаланып,мәтін құрап айт Айгүл –үздік оқушы. Ол өнерлі қыз. Әдемі ою ояды. Бұралып би билейді. Тамылжыта ән салады. 39-жатығу. «Пирамидадағы» цифрларды нақыл сөз шығатындай ретпен орналастыр
Өнер-жігіт көркі. Үйге тапсырма.37-жаттығу Кері байланыс
|
Амандасады Шеңберге тұрып Жақсы тілектер айтады. Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуын жасайды Ұжымдық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды. |
ҚБ
Дескриптор: Мәтінді тыңдайды, мазмұны бойынша төмендегі ақпараттардың дұрыс-бұрыстығын анықтайды-2б Мәтін кейіпкерлерінің әрекетіне өз көзқарасын білдіреді-1б Сөздерді оқиды,әр қатарда берілген бес сөздің артығын анықтайды-2б Өз пікірін айтады-1б Сурет бойынша қысқаша мәтін құрастыр,оны айтады-1б Құрастырған мәтініңді жазады, жазғанын тексереді-1б
Дескриптор: Сурет пен тірек сөздерді пайдаланып, мәтін құрап айтады-1б «Пирамидадағы» цифрларды нақыл сөз шығатындай ретпен орналастырады-1б
ҚБ
Кері байланыс |
Көңіл күй стикерлері Оқулық дәпте Оқулық оқулық Оқулық Суреттер Оқушы жұмысы дәптер тақта Кері байланыс парақшасы |
|||||
шағым қалдыра аласыз
















