Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған лицейі
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Тригонометрия формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Курманбаева А.А |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 «Ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруге есептер шығару |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.8 тригонометриялық өрнектерді тепе-тең түрлендіруді орындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде қолдана білу |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі
7 – минут
Жұптық жұмыс
5 – минут |
Топқа бөлу WordWall бағдарламасы арқылы 3 топқа бөлу “Мен досыма сенемін” әдісін пайдаланып үй тапсырмасын тексеріп шығады Интербелсенді тақтадан үй жұмысының жауабын көрсетеді |
WordWall бағдарламасы арқылы кездейсоқ градустармен 3 ширектің градустары бойынша 3 топқа бөлінеді Жанындағы жұбымен дәптерлерін ауыстыру арқылы бір-бірінің үй жұмыстарын тексеріп шығады. 4.79. (2, 4, 6, 8)
4.80. (2, 4, 6)
|
“Медаль” әдісі
Дескриптор:
|
Медальдар көрнекілігі
WordWall бағдарламасы |
|
Пысықтау
6 – минут |
«Картошка фри» ала отырып, өткен тақырыпты пысықтау |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Жауаптары:
|
Толық дұрыс жауап – 1 балл |
«Картошка фри» көрнекілігі |
|
Топтық жұмыс
12 – минут
|
«Тарсия» әдісі
|
Оқушылар есептердің жауабын бір – біріне сәйкестендіреді. |
Дескриптор:
|
«Тарсия» әдісі (есептер) |
|
Оқулықпен жұмыс
Жеке жұмыс
10 – минут |
3 топқа оқулықтан А, В, С деңгейлік №4.78 (2,4); 4.84 (2,4); 4.88 (1) есептерін шығару 4.78 2)
4)
4.84 2)
4)
1+ 4.88
1)
(
|
Оқушылар берілген есептерді шығарып, жауаптарын тексереді. 4.78 2) 4) 4.84 2)
4) 4.88 (
Тепе – теңдік дәлелденді. |
Дескриптор:
|
|
|
Үй тапсырмасын беру |
Үй тапсырмасына есептер береді № 4.85 (1-6) |
Үй тапсырмасын жазып алады |
|
Алгебра 9-сынып Ә.Н.Шыныбеков “Атамұра”, 2019 |
|
Рефлексия
5 – минут |
Әрбір оқушы кубик – рубиктегі өздеріне түскен сұрақтарға жауап беру:
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
Кубик – рубик |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруге есептер шығару 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруге есептер шығару 9 сынып
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған лицейі
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Тригонометрия формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Курманбаева А.А |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 «Ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруге есептер шығару |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.8 тригонометриялық өрнектерді тепе-тең түрлендіруді орындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде қолдана білу |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі
7 – минут
Жұптық жұмыс
5 – минут |
Топқа бөлу WordWall бағдарламасы арқылы 3 топқа бөлу “Мен досыма сенемін” әдісін пайдаланып үй тапсырмасын тексеріп шығады Интербелсенді тақтадан үй жұмысының жауабын көрсетеді |
WordWall бағдарламасы арқылы кездейсоқ градустармен 3 ширектің градустары бойынша 3 топқа бөлінеді Жанындағы жұбымен дәптерлерін ауыстыру арқылы бір-бірінің үй жұмыстарын тексеріп шығады. 4.79. (2, 4, 6, 8)
4.80. (2, 4, 6)
|
“Медаль” әдісі
Дескриптор:
|
Медальдар көрнекілігі
WordWall бағдарламасы |
|
Пысықтау
6 – минут |
«Картошка фри» ала отырып, өткен тақырыпты пысықтау |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Жауаптары:
|
Толық дұрыс жауап – 1 балл |
«Картошка фри» көрнекілігі |
|
Топтық жұмыс
12 – минут
|
«Тарсия» әдісі
|
Оқушылар есептердің жауабын бір – біріне сәйкестендіреді. |
Дескриптор:
|
«Тарсия» әдісі (есептер) |
|
Оқулықпен жұмыс
Жеке жұмыс
10 – минут |
3 топқа оқулықтан А, В, С деңгейлік №4.78 (2,4); 4.84 (2,4); 4.88 (1) есептерін шығару 4.78 2)
4)
4.84 2)
4)
1+ 4.88
1)
(
|
Оқушылар берілген есептерді шығарып, жауаптарын тексереді. 4.78 2) 4) 4.84 2)
4) 4.88 (
Тепе – теңдік дәлелденді. |
Дескриптор:
|
|
|
Үй тапсырмасын беру |
Үй тапсырмасына есептер береді № 4.85 (1-6) |
Үй тапсырмасын жазып алады |
|
Алгебра 9-сынып Ә.Н.Шыныбеков “Атамұра”, 2019 |
|
Рефлексия
5 – минут |
Әрбір оқушы кубик – рубиктегі өздеріне түскен сұрақтарға жауап беру:
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
Кубик – рубик |
шағым қалдыра аласыз


























































