|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Жасанды интеллект |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
23.09.2024 |
|||||
|
Сынып 11Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны : |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Нейрондық желіліер |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
11.3.4.1 машина оқыту, нейрондық желілер (нейрондар және синапстардың) қағидаттарын түсіндіру; |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3.Жағымды психологиялық ахуал туғызу «Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Нейрондық желі туралы не білесіңдер? Сабақ тақырыбы,оқу мақсатымен таныстырады |
Сәлемдеседі
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Домбыра» арқылы бағалау
|
Kundelik.kz АКТ
Слайд 1
|
||
|
Сабақтың ортасы 29 мин |
«PPP» немесе «ТТҚ» әдісі. (презентация,практика,продукт танысу, тәжірибе,қолдану) әдісі
Мұғалім жаңа сабақты презентация арқылы түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс А деңгейі. Мына ұғымдардың тіркемесін ретімен қой: мәшинелік оқыту, жасанды нейрондық желілер, жасанды интеллект.
2 тапсырма Жеке жұмыс. В деңгейі. Кестені толтыр.
Биологиялық нейрон мен жасанды
нейронды
салыстыр.
3 тапсырма. С деңгейі
Интернет желісінен «Жасанды нейронды желілер
тарихы»
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады 1 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желі ұғымын біледі– 1 балл Машиналық оқыту,нейрондық желі қағидаттарын сипаттайды – 1 балл Ретімен орналастырып, талдайды - 1 балл
2 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желінің ұқсастықтарын ажыратады – 1 балл Нейрондық желінің айырмашылығын жазады – 1 балл Нейроды желілердің қолдану салаларын салыстыра алады – 1 балл 3 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желі туралы ақпаратты толықтырады – 4 балл |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 3 балл ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!» ФБ: 3 балл |
Слайд 2 - 6 Дәптер Слайд 7 Оқулық дәптер Слайд 8 Оқулық Дәптер Интернет желісі Компьютер |
||
|
Соңы 8 мин |
«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту 1. Нейрондық желілер неліктен көпшілікке
мәлім? Сабақтың соңында оқушылар https://classroomscreen.com/ платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді: Бағалау. Үйге тапсырма: Оқулық 37 бет, үй тапсырмасы, 1 тапсырма. |
Сұрақтарға жауап береді Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» Өзі-өзі бағалау |
Слайд 10 joincrs.com
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нейрондық желілер
Нейрондық желілер
|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Жасанды интеллект |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
23.09.2024 |
|||||
|
Сынып 11Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны : |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Нейрондық желіліер |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
11.3.4.1 машина оқыту, нейрондық желілер (нейрондар және синапстардың) қағидаттарын түсіндіру; |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3.Жағымды психологиялық ахуал туғызу «Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Нейрондық желі туралы не білесіңдер? Сабақ тақырыбы,оқу мақсатымен таныстырады |
Сәлемдеседі
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Домбыра» арқылы бағалау
|
Kundelik.kz АКТ
Слайд 1
|
||
|
Сабақтың ортасы 29 мин |
«PPP» немесе «ТТҚ» әдісі. (презентация,практика,продукт танысу, тәжірибе,қолдану) әдісі
Мұғалім жаңа сабақты презентация арқылы түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс А деңгейі. Мына ұғымдардың тіркемесін ретімен қой: мәшинелік оқыту, жасанды нейрондық желілер, жасанды интеллект.
2 тапсырма Жеке жұмыс. В деңгейі. Кестені толтыр.
Биологиялық нейрон мен жасанды
нейронды
салыстыр.
3 тапсырма. С деңгейі
Интернет желісінен «Жасанды нейронды желілер
тарихы»
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады 1 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желі ұғымын біледі– 1 балл Машиналық оқыту,нейрондық желі қағидаттарын сипаттайды – 1 балл Ретімен орналастырып, талдайды - 1 балл
2 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желінің ұқсастықтарын ажыратады – 1 балл Нейрондық желінің айырмашылығын жазады – 1 балл Нейроды желілердің қолдану салаларын салыстыра алады – 1 балл 3 тапсырманы орындайды Дескриптор: Нейрондық желі туралы ақпаратты толықтырады – 4 балл |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 3 балл ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!» ФБ: 3 балл |
Слайд 2 - 6 Дәптер Слайд 7 Оқулық дәптер Слайд 8 Оқулық Дәптер Интернет желісі Компьютер |
||
|
Соңы 8 мин |
«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту 1. Нейрондық желілер неліктен көпшілікке
мәлім? Сабақтың соңында оқушылар https://classroomscreen.com/ платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді: Бағалау. Үйге тапсырма: Оқулық 37 бет, үй тапсырмасы, 1 тапсырма. |
Сұрақтарға жауап береді Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» Өзі-өзі бағалау |
Слайд 10 joincrs.com
|
||
шағым қалдыра аласыз

















