Дүние жүзі тарихы, 5 сынып.
№ 382 бұйрыққа негізделген қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Неліктен Ежелгі Грекияны демократияның отаны деп атайды? |
|
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.3.1.1 ежелгі мемлекеттердің саяси құрылымының ерекшеліктерін сипаттау; 5.3.1.2 Афина мемлекетінде демократияның пайда болуын түсіндіру; 5.1.2.1 ежелгі қоғамның әлеуметтік ұйымдасуын сипаттау |
||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Концепт: Маңыздылық
Дескриптор:
ІІ тапсырма:ВЕНН диаграммасы. Концепт: Ұқсастық пен айырмашылық Солон реформасы Клисфен өзгерістері
Дескриптор:
|
Оқулық 108 б |
||||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Оқулықпен жұмыс: Полистер - Дескриптор: Полистер ұғымын кемінде 3 сөйлеммен сипаттайды;
|
|
||||||||
|
Кері байланыс |
Грекияда қала – мемлекеттер қалай қалыптасты? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Неліктен Ежелгі Грекияны демократияның отаны деп атайды?
Неліктен Ежелгі Грекияны демократияның отаны деп атайды?
Дүние жүзі тарихы, 5 сынып.
№ 382 бұйрыққа негізделген қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Неліктен Ежелгі Грекияны демократияның отаны деп атайды? |
|
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.3.1.1 ежелгі мемлекеттердің саяси құрылымының ерекшеліктерін сипаттау; 5.3.1.2 Афина мемлекетінде демократияның пайда болуын түсіндіру; 5.1.2.1 ежелгі қоғамның әлеуметтік ұйымдасуын сипаттау |
||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Концепт: Маңыздылық
Дескриптор:
ІІ тапсырма:ВЕНН диаграммасы. Концепт: Ұқсастық пен айырмашылық Солон реформасы Клисфен өзгерістері
Дескриптор:
|
Оқулық 108 б |
||||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Оқулықпен жұмыс: Полистер - Дескриптор: Полистер ұғымын кемінде 3 сөйлеммен сипаттайды;
|
|
||||||||
|
Кері байланыс |
Грекияда қала – мемлекеттер қалай қалыптасты? |
|
шағым қалдыра аласыз














