Бекітемін:
|
Бөлім: |
Крест жорықтары |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Айғалиев Ербол |
|
Күні: |
04.11.2024 ж |
|
Сынып: 6 «В» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Неліктен крест жорықтары ұйымдастырылды? |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.2.6 картада оқиғаларды даму динамикасында белгілей отырып, 1-4 жорықтар мысалында крест жорықтарының себеп-салдарын анықтау |
|
Сабақтың мақсаты |
Тарихи дереккөздерді
талдау негізінде, крест жорықтарының себептерін
анықтайды; |
|
Құндылықтарды дарыту |
Бірлік және ынтымақ (Сабақ басы. Суретпен жұмыс) |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас-тыру Өткен білімді еске түсіру 5 минут Жаңа тақырыпқа қадам |
Оқушылармен сәлемдесу,түгендеу,оқу-құралдарын
алғызу,зейіндерін сабаққа аудару, сабақтың мақсатымен
таныстыру. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Тақырыптық суреттер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа білім 15 минут 7 минут 5 минут 6 минут |
Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. Джигсо әдісі бойынша.
1 тапсырма. 2. Крест жорықтарының хронологиялық шеңберін, ұйымдастырушыларын, мақсатын, нәтижесін кестеге жазыныз.
2-тапсырма. Схемалық картадан жорық бағытын көрсетіңіз?
3-тапсырма. Сәйкестендіру кестесі
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Оқушылар өз жұмыстарының қорытындыларын сынып алдында қорғайды.
Дескриптор:
1/2/3/4
-крест жорықтарының хронологиялық шеңберін анықтайды; -крест жорықтарының нәтижесін анықтайды
Дескриптор:
Дескриптор: |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. Топтар бір-бірін бағалайды
«Ең үздік жауап» 4 балл 10 балл |
Ақпараттық мәтін
Ақпараттық мәтін
Қосымша таратпа материалдар Кескін карта
ҚБ парағы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту а) Кіресшілер жорығын кім ұйымдастырды? ә) Христиан шіркеуінің Шығысқа жорықтарын кімдер қолдады? б) Крест жорықтарының негізгі мақсаты қандай болды? в) Крест жорықтары қашан басталып, қашан аяқталды? г) Кіресшілер мақсаттарына жете алды ма? Сабақты нәтижелеу, білімдерін бағалау
Кері байланыс. «Бағдаршам» тәсілі арқылыоқушының тиісті рефлексия жасауына бағыт беремін:Жасыл түс – осы секілді тапсырмалар көбірек болса. Сары түс – ұнады, бірақ барлығы емес. Қызыл түс – сабақ мүлдем ұнамады |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
Сұрақтар А4, конспект |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
10-параграф. Қосымша деректер қарастыру. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Неліктен крест жорықтары ұйымдастырылды?
Неліктен крест жорықтары ұйымдастырылды?
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Крест жорықтары |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Айғалиев Ербол |
|
Күні: |
04.11.2024 ж |
|
Сынып: 6 «В» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Неліктен крест жорықтары ұйымдастырылды? |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.2.6 картада оқиғаларды даму динамикасында белгілей отырып, 1-4 жорықтар мысалында крест жорықтарының себеп-салдарын анықтау |
|
Сабақтың мақсаты |
Тарихи дереккөздерді
талдау негізінде, крест жорықтарының себептерін
анықтайды; |
|
Құндылықтарды дарыту |
Бірлік және ынтымақ (Сабақ басы. Суретпен жұмыс) |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас-тыру Өткен білімді еске түсіру 5 минут Жаңа тақырыпқа қадам |
Оқушылармен сәлемдесу,түгендеу,оқу-құралдарын
алғызу,зейіндерін сабаққа аудару, сабақтың мақсатымен
таныстыру. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Тақырыптық суреттер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа білім 15 минут 7 минут 5 минут 6 минут |
Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. Джигсо әдісі бойынша.
1 тапсырма. 2. Крест жорықтарының хронологиялық шеңберін, ұйымдастырушыларын, мақсатын, нәтижесін кестеге жазыныз.
2-тапсырма. Схемалық картадан жорық бағытын көрсетіңіз?
3-тапсырма. Сәйкестендіру кестесі
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Оқушылар өз жұмыстарының қорытындыларын сынып алдында қорғайды.
Дескриптор:
1/2/3/4
-крест жорықтарының хронологиялық шеңберін анықтайды; -крест жорықтарының нәтижесін анықтайды
Дескриптор:
Дескриптор: |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. Топтар бір-бірін бағалайды
«Ең үздік жауап» 4 балл 10 балл |
Ақпараттық мәтін
Ақпараттық мәтін
Қосымша таратпа материалдар Кескін карта
ҚБ парағы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту а) Кіресшілер жорығын кім ұйымдастырды? ә) Христиан шіркеуінің Шығысқа жорықтарын кімдер қолдады? б) Крест жорықтарының негізгі мақсаты қандай болды? в) Крест жорықтары қашан басталып, қашан аяқталды? г) Кіресшілер мақсаттарына жете алды ма? Сабақты нәтижелеу, білімдерін бағалау
Кері байланыс. «Бағдаршам» тәсілі арқылыоқушының тиісті рефлексия жасауына бағыт беремін:Жасыл түс – осы секілді тапсырмалар көбірек болса. Сары түс – ұнады, бірақ барлығы емес. Қызыл түс – сабақ мүлдем ұнамады |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
Сұрақтар А4, конспект |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
10-параграф. Қосымша деректер қарастыру. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















