|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы «№11 ЖОББМ» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кудайбергенова Анар Калиевна |
|||||
|
Күні: |
02.05.2024 |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№92. Нені үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.3.1 Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс- әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау. 3.1.5.1 Өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс- әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сабақты қорыту 3минут
Сергіту сәті 2 минут
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасы «Жүрек» әдісі Судыңда сұрауыбар Нағызадам мәтінін оқу
Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1. «Су – тіршілік көзі» дегенді қалай түсінесің? Оқыған мәтіндеріңе сүйеніп, жауап бер. Су – тіршілік көзі
Жұптық жұмыс « Баскетбол»әдісі Суға қатысты мақал-мәтелді жатқа айт. 3. Суға қатысты қандай тыйым сөздерді білесің? Шешуі су болатын жұмбақ құрастыр. Жарнама – ақпаратты тиімді бағытта тарату. Жарнамада аталған мәселенің маңызы, қызметі, құндылығы көрсетіледі. Жарнама жазуда суреттерді де кеңінен пайдалануға болады.
ЕБҚ және ЕҚБ Су – тіршілік көзі Жаңбырдың пайдасы Өзен-көлдің пайдасы Суды қорғау мен үнемдеу Бұлақтың пайдасы
Үй тапсырмасы Ғажайыпәлем (жалғасы ) ҚЖ: Жарнама мәтінін төмендегі көрсеткіштер бойынша өзара бағалаңдар. 1. Түсініктілігі. 2. Мазмұндылығы. 3. Дәлдігі. 4. Тартымдылығы.
|
Қимылдар жасайды
Сұраққа жауап береді
Жаңа тақырыпты меңгереді
Жұптық жұмыс жасап,
Дұрыс жауап айтады
Тапсырманы орындайды
Жеке жұмыс
Бірге қимыл жасаймыз
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ «Смайликтер» арқылы бағалау
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Мәтін қалай аталады
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Оқулықпен жұмыс жасайды Оқыған мәтіндеріңе сүйеніп, жауап береді
Жарайсың! Тамаша жұмыс!
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Суға қатысты мақал-мәтелді жатқа айтады Жарнама – ақпаратты тиімді бағытта таратады
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Су – тіршілік көзі Жаңбырдың пайдасын айтады Бұлақтың пайдасын айтады
Жарайсың!
«Білім қоржыны.» әдісі |
суреттер
Дәптерлер
слайдтар
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нені үйрендім?
Нені үйрендім?
|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы «№11 ЖОББМ» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кудайбергенова Анар Калиевна |
|||||
|
Күні: |
02.05.2024 |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№92. Нені үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.3.1 Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс- әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау. 3.1.5.1 Өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс- әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сабақты қорыту 3минут
Сергіту сәті 2 минут
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасы «Жүрек» әдісі Судыңда сұрауыбар Нағызадам мәтінін оқу
Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1. «Су – тіршілік көзі» дегенді қалай түсінесің? Оқыған мәтіндеріңе сүйеніп, жауап бер. Су – тіршілік көзі
Жұптық жұмыс « Баскетбол»әдісі Суға қатысты мақал-мәтелді жатқа айт. 3. Суға қатысты қандай тыйым сөздерді білесің? Шешуі су болатын жұмбақ құрастыр. Жарнама – ақпаратты тиімді бағытта тарату. Жарнамада аталған мәселенің маңызы, қызметі, құндылығы көрсетіледі. Жарнама жазуда суреттерді де кеңінен пайдалануға болады.
ЕБҚ және ЕҚБ Су – тіршілік көзі Жаңбырдың пайдасы Өзен-көлдің пайдасы Суды қорғау мен үнемдеу Бұлақтың пайдасы
Үй тапсырмасы Ғажайыпәлем (жалғасы ) ҚЖ: Жарнама мәтінін төмендегі көрсеткіштер бойынша өзара бағалаңдар. 1. Түсініктілігі. 2. Мазмұндылығы. 3. Дәлдігі. 4. Тартымдылығы.
|
Қимылдар жасайды
Сұраққа жауап береді
Жаңа тақырыпты меңгереді
Жұптық жұмыс жасап,
Дұрыс жауап айтады
Тапсырманы орындайды
Жеке жұмыс
Бірге қимыл жасаймыз
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ «Смайликтер» арқылы бағалау
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Мәтін қалай аталады
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Оқулықпен жұмыс жасайды Оқыған мәтіндеріңе сүйеніп, жауап береді
Жарайсың! Тамаша жұмыс!
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Суға қатысты мақал-мәтелді жатқа айтады Жарнама – ақпаратты тиімді бағытта таратады
ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Су – тіршілік көзі Жаңбырдың пайдасын айтады Бұлақтың пайдасын айтады
Жарайсың!
«Білім қоржыны.» әдісі |
суреттер
Дәптерлер
слайдтар
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Қималар
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз




















