Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Объектілердің 3D модельдері (1 сабақ)
|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі |
|
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Н.Жалғасбаева |
|
|
Күні: |
4.12.24 |
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің 3D модельдері (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құруын біледі. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1) Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. 2) Сыныпта психологиялық қолайлы атмосфераны қалыптастыру. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3) Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Жаңа тақырыпқы кіріспе. "Ми шабуылы" әдісі. 1. SketchUp бағдарламасында модельдерді қалай жасауға болады? 2. SketchUp бағдарламасындағы кеңістікті басқару құралдарының функциялары қандай? 3. Айналдыру құралы қандай әрекеттерді орындау үшін қолданылады? 4. Ведение құралын пайдалану алгоритмін қалай сипаттайсыз? 5. Конус пен сфераны құруда Ведение құралдың рөлі қандай? |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Топтарға бөлінеді, сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Бес саусақ» әдісі бойынша бағалау |
Интербелсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы 5 мин 7 мин 2 мин 7 мин 5 мин 5 мин 5 мин |
"Бірге ойлау" әдісін қолдана отырып, біз жаңа сабақтың негізгі ақпаратымен танысамыз. Интерактивті тақтада сөздерді мұғалімнен кейін қайталайды. Тәжірибеде қолдану 1-тапсырма: SketchUp бағдарламасының құралдарын пайдаланып параллелепипед құр. 2-тапсырма: Жануарларға арналған қоршалған жайылым үлгісін жасаңыз. Сергіту сәті
Білімді бекіту
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, жаңа тақырып бойынша кездесетін сөздер-терминдерді жазады Көз жаттығуларын орындайды
|
«Шапалақтау» әдісі Дескриптор: -SketchUp бағдарламасының құралдарын пайдаланады1б -SketchUp бағдарламасында параллелепипед құрады1б -материалдар терезесінде "өсімдіктер" және "қоршау" батырмаларын қолданады 1б -"жайылым" моделін жасайды 1б Дескриптор: -сөзжұмбақтың шешімін жазады 1б -сұрақтарға жауап береді1б Дескриптор: - интерактивті тапсырманы орындайды;1б -сілтемеге өтіп, тапсырманы орындайды 1б - әрекеттерді жазады; 1б - үстел үлгісін салады 1б |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Үй тапсырмасы: " Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
|
Өзін-өзі бағалау |
|
Informatica_didactics
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілердің 3D модельдері
Объектілердің 3D модельдері
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Объектілердің 3D модельдері (1 сабақ)
|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі |
|
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Н.Жалғасбаева |
|
|
Күні: |
4.12.24 |
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің 3D модельдері (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құруын біледі. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1) Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. 2) Сыныпта психологиялық қолайлы атмосфераны қалыптастыру. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3) Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Жаңа тақырыпқы кіріспе. "Ми шабуылы" әдісі. 1. SketchUp бағдарламасында модельдерді қалай жасауға болады? 2. SketchUp бағдарламасындағы кеңістікті басқару құралдарының функциялары қандай? 3. Айналдыру құралы қандай әрекеттерді орындау үшін қолданылады? 4. Ведение құралын пайдалану алгоритмін қалай сипаттайсыз? 5. Конус пен сфераны құруда Ведение құралдың рөлі қандай? |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Топтарға бөлінеді, сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Бес саусақ» әдісі бойынша бағалау |
Интербелсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы 5 мин 7 мин 2 мин 7 мин 5 мин 5 мин 5 мин |
"Бірге ойлау" әдісін қолдана отырып, біз жаңа сабақтың негізгі ақпаратымен танысамыз. Интерактивті тақтада сөздерді мұғалімнен кейін қайталайды. Тәжірибеде қолдану 1-тапсырма: SketchUp бағдарламасының құралдарын пайдаланып параллелепипед құр. 2-тапсырма: Жануарларға арналған қоршалған жайылым үлгісін жасаңыз. Сергіту сәті
Білімді бекіту
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, жаңа тақырып бойынша кездесетін сөздер-терминдерді жазады Көз жаттығуларын орындайды
|
«Шапалақтау» әдісі Дескриптор: -SketchUp бағдарламасының құралдарын пайдаланады1б -SketchUp бағдарламасында параллелепипед құрады1б -материалдар терезесінде "өсімдіктер" және "қоршау" батырмаларын қолданады 1б -"жайылым" моделін жасайды 1б Дескриптор: -сөзжұмбақтың шешімін жазады 1б -сұрақтарға жауап береді1б Дескриптор: - интерактивті тапсырманы орындайды;1б -сілтемеге өтіп, тапсырманы орындайды 1б - әрекеттерді жазады; 1б - үстел үлгісін салады 1б |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Үй тапсырмасы: " Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
|
Өзін-өзі бағалау |
|
Informatica_didactics
шағым қалдыра аласыз


3D
редакторы" тақырыбында кроссворд жасаңыз.












