Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
3D баспа |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, цилиндр және сфера құру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.4 – айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- айналу денелері сфера, конус, цилиндр фигураларын қажет құралдарды пайдаланып салады; - айналу денелерін пайдаланып композициялар құрастырады; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Фигуралар» ойыны Өткен сабақты пысықтау Cәйкестендіру тапсырмалары
Ой қозғау. «Суретпен сөйлеу» әдісі Тақырыпты ашу, сабақ мақсатын анықтау
|
Оқушылар жұптасып шеңбер, үшбұрыш, төртбұрыш фгураларын жасайды 3D редакторының құралдарын сәйкестендіреді Тақтада берілген сурет туралы сұрақтарға жауап бере отырып, сабақ мақсатын анықтайды. Құралдармен танысада |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. Оқушылар сабақ бойы пирамидаға өз әрекеттерін жазып отырады. Дискриптор: Құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді 1балл |
Карточкалар торIQ.kz |
||
|
Сабақтың ортасы
7 мин
|
ТЖ. топтарға 1-топ: конус сызуды көрсетеді 2-топ: сфера сызуды көрсетеді
ЖЖ. Цилиндрлерді пайдаланып деталь жасау
ӨЖ. «Кім сәулетші» әдісі SketchUp бағдарламасын пайдаланып ғимарат моделін жаса. Өткен сабақтағы құралдар мен Заливка арқылы шыны, тб бояуларды таңда. |
Топта бірігіп конус және сфера сызу жолдарын талқылайды, көрсетеді. Жұпта бірге жасайды Оқушылар өз қиялымен ғимараттар салады немесе 17- суретті пайдаланады. Декоративті: ағаш, шырша, бассейн, фонар тб пайдаланады. |
Дескриптор:
Дескриптор:
Деспкриптор: - ғимарат салу үшін үшөлшемді фигуралар қолданады -1 - табиға бояуларды дұрыс пайдаланады -1 -Шыны немесе суды бейнелейді-1 -айналу денелерін пайдаланады-1 |
Координата сызылған постер, маркерлер Компьютер конверттер |
||
|
Қорытынды |
Қандай құралдар пайдаландың? Қандай үшөлшемді объектілер жасадың? Осындай объектілер не ұшін қажет? |
Жинақтап талдау жасайды |
|
|
||
|
Сабақтың соңы |
Пирамида арқылы рефлекция жасайды -мен… білдім Мен ... жасай алдым Маған ... қиын болды Менің ... жасағым келеді |
Оқушылар пирамида арқылы бүгінгі жетістіктерімен бөліседі |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, цилиндр және сфера құру
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, цилиндр және сфера құру
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
3D баспа |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, цилиндр және сфера құру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.4 – айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- айналу денелері сфера, конус, цилиндр фигураларын қажет құралдарды пайдаланып салады; - айналу денелерін пайдаланып композициялар құрастырады; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Фигуралар» ойыны Өткен сабақты пысықтау Cәйкестендіру тапсырмалары
Ой қозғау. «Суретпен сөйлеу» әдісі Тақырыпты ашу, сабақ мақсатын анықтау
|
Оқушылар жұптасып шеңбер, үшбұрыш, төртбұрыш фгураларын жасайды 3D редакторының құралдарын сәйкестендіреді Тақтада берілген сурет туралы сұрақтарға жауап бере отырып, сабақ мақсатын анықтайды. Құралдармен танысада |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. Оқушылар сабақ бойы пирамидаға өз әрекеттерін жазып отырады. Дискриптор: Құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді 1балл |
Карточкалар торIQ.kz |
||
|
Сабақтың ортасы
7 мин
|
ТЖ. топтарға 1-топ: конус сызуды көрсетеді 2-топ: сфера сызуды көрсетеді
ЖЖ. Цилиндрлерді пайдаланып деталь жасау
ӨЖ. «Кім сәулетші» әдісі SketchUp бағдарламасын пайдаланып ғимарат моделін жаса. Өткен сабақтағы құралдар мен Заливка арқылы шыны, тб бояуларды таңда. |
Топта бірігіп конус және сфера сызу жолдарын талқылайды, көрсетеді. Жұпта бірге жасайды Оқушылар өз қиялымен ғимараттар салады немесе 17- суретті пайдаланады. Декоративті: ағаш, шырша, бассейн, фонар тб пайдаланады. |
Дескриптор:
Дескриптор:
Деспкриптор: - ғимарат салу үшін үшөлшемді фигуралар қолданады -1 - табиға бояуларды дұрыс пайдаланады -1 -Шыны немесе суды бейнелейді-1 -айналу денелерін пайдаланады-1 |
Координата сызылған постер, маркерлер Компьютер конверттер |
||
|
Қорытынды |
Қандай құралдар пайдаландың? Қандай үшөлшемді объектілер жасадың? Осындай объектілер не ұшін қажет? |
Жинақтап талдау жасайды |
|
|
||
|
Сабақтың соңы |
Пирамида арқылы рефлекция жасайды -мен… білдім Мен ... жасай алдым Маған ... қиын болды Менің ... жасағым келеді |
Оқушылар пирамида арқылы бүгінгі жетістіктерімен бөліседі |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз


















