ОБЪЕКТІЛЕРДІҢ ҮШӨЛШЕМДІ МОДЕЛЬДЕРІ. КОНУС, ЦИЛИНДР ЖӘНЕ СФЕРА ҚҰРУ
Аширова Лаззат Бейсенбековна
«№ 33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» кмм
Информатика пәні мұғалімі
Тексерілді __________
|
Бөлім |
3D баспа |
||
|
Педагогтің аты- жөні |
|
||
|
Күні |
|
||
|
Сынып |
6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, Цилиндр және сфера құру |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану 6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
||
|
Сабақтың мақсаты
|
SketchUp программасының құралда-рын пайдалана алады. SketchUp программасында объектілердің үшөлшемді моделін құрастыруды біледі SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, конус, цилиндр, сфера моделін құрастырады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, конус, цилиндр, сфера моделін біріктіру арқылы күрделі нысанның модельін құрастырады Word Wall тапсырмалары, Ұшаққа билет, Кинометафора, Миға шабуыл |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Сабақтың басы
Ұшаққа билет
Жеке жұмыс |
Жағымды ахуал қалыптастыру: Оқушылардың көңіл күйін көтеру арқылы өздеріне сенімділікті қалыптастыру
Өткен тақырыпқа шолу. /Алдыңғы білімді еске түсіру/ Кейбір Оқушылардың алдына сабақ басталардан бұрын ұшақ билеті қойылады. Билет сұрақтары: SketchUp программасының құралдарының аты мен қызметін айтады |
Оқушылар смайликтер көтеру арқылы көңіл күйлерін білдіреді
Ұшақ билетін алған оқушылар тоақтаға шығып «Word Wall» арқылы тапсырмалар орындайды |
Көңіл- күйді көтеретін сөздерді пайдалану
Саяхатқа жолдама алады |
|
|
Сабақтың ортасы
Жаңа сабақты түсіндіру
«Кино-метафора» |
Жаңа сабақ: Оқушылардың жауабын толықтыра отырып, бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбын жариялау |
Оқушылар оқулықтарын ашып, дәптерге бүгінгі сабақ тақырыбын жазады. |
|
Оқулық Дәптер |
|
|
Оқушылар бейне материалды көреді. Жаңа құралдардың қызметін дәптерлеріне түсіріп алады |
|
Интерактив-ті тақта Бейне материал |
|
|
Жаңа сабақты бекіту
Компьютермен жұмыс
|
The Hat программасы арқылы оқушыларға жекелеме тапсырмалар беріледі. 1 2 3. Конус 4. Қисық конус 5. Сфера 6. Жарты сфера |
Оқушылар берілген тапсырма SketchUp орындайды. |
Оқушылар жұмысы Жұлдызша арқылы бағаланады . |
|
|
|
Жұмыстың орындалу әдістемесімен видео түрінде ұсынылды |
Көмекті қажет ететін оқушылар өз бетінше бейне нұсқаулықпен танысып, одан әрі берілген тапсырмаларын жалғастырады |
|
Бейне материал |
|
Сабақты қортындылау
Миға шабуыл |
С 2D және 3D программалары |
Берілген сауал төңірегінде оқушылар өз ойларын айтып, бүгінгі сабақ қортындыланады |
Шапалақ арқылы бағалау |
|
|
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма |
О Paint және SketchUp программаларының айырмашылығы мен ұқсастығы йлануға берілген сұрақтар54- бет
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады |
|
|
|
Кері байланыс
Дана үкі |
|
Оқушылар бүгінгі сабақ туралы өз пікірлерін қалдырады |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, Цилиндр және сфера құру
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, Цилиндр және сфера құру
ОБЪЕКТІЛЕРДІҢ ҮШӨЛШЕМДІ МОДЕЛЬДЕРІ. КОНУС, ЦИЛИНДР ЖӘНЕ СФЕРА ҚҰРУ
Аширова Лаззат Бейсенбековна
«№ 33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» кмм
Информатика пәні мұғалімі
Тексерілді __________
|
Бөлім |
3D баспа |
||
|
Педагогтің аты- жөні |
|
||
|
Күні |
|
||
|
Сынып |
6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің үшөлшемді модельдері. Конус, Цилиндр және сфера құру |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану 6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
||
|
Сабақтың мақсаты
|
SketchUp программасының құралда-рын пайдалана алады. SketchUp программасында объектілердің үшөлшемді моделін құрастыруды біледі SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, конус, цилиндр, сфера моделін құрастырады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, конус, цилиндр, сфера моделін біріктіру арқылы күрделі нысанның модельін құрастырады Word Wall тапсырмалары, Ұшаққа билет, Кинометафора, Миға шабуыл |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Сабақтың басы
Ұшаққа билет
Жеке жұмыс |
Жағымды ахуал қалыптастыру: Оқушылардың көңіл күйін көтеру арқылы өздеріне сенімділікті қалыптастыру
Өткен тақырыпқа шолу. /Алдыңғы білімді еске түсіру/ Кейбір Оқушылардың алдына сабақ басталардан бұрын ұшақ билеті қойылады. Билет сұрақтары: SketchUp программасының құралдарының аты мен қызметін айтады |
Оқушылар смайликтер көтеру арқылы көңіл күйлерін білдіреді
Ұшақ билетін алған оқушылар тоақтаға шығып «Word Wall» арқылы тапсырмалар орындайды |
Көңіл- күйді көтеретін сөздерді пайдалану
Саяхатқа жолдама алады |
|
|
Сабақтың ортасы
Жаңа сабақты түсіндіру
«Кино-метафора» |
Жаңа сабақ: Оқушылардың жауабын толықтыра отырып, бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбын жариялау |
Оқушылар оқулықтарын ашып, дәптерге бүгінгі сабақ тақырыбын жазады. |
|
Оқулық Дәптер |
|
|
Оқушылар бейне материалды көреді. Жаңа құралдардың қызметін дәптерлеріне түсіріп алады |
|
Интерактив-ті тақта Бейне материал |
|
|
Жаңа сабақты бекіту
Компьютермен жұмыс
|
The Hat программасы арқылы оқушыларға жекелеме тапсырмалар беріледі. 1 2 3. Конус 4. Қисық конус 5. Сфера 6. Жарты сфера |
Оқушылар берілген тапсырма SketchUp орындайды. |
Оқушылар жұмысы Жұлдызша арқылы бағаланады . |
|
|
|
Жұмыстың орындалу әдістемесімен видео түрінде ұсынылды |
Көмекті қажет ететін оқушылар өз бетінше бейне нұсқаулықпен танысып, одан әрі берілген тапсырмаларын жалғастырады |
|
Бейне материал |
|
Сабақты қортындылау
Миға шабуыл |
С 2D және 3D программалары |
Берілген сауал төңірегінде оқушылар өз ойларын айтып, бүгінгі сабақ қортындыланады |
Шапалақ арқылы бағалау |
|
|
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма |
О Paint және SketchUp программаларының айырмашылығы мен ұқсастығы йлануға берілген сұрақтар54- бет
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады |
|
|
|
Кері байланыс
Дана үкі |
|
Оқушылар бүгінгі сабақ туралы өз пікірлерін қалдырады |
|
|
шағым қалдыра аласыз























