|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Мектеп |
Ғани Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі |
|||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Куламанова Акмарал Асылбековна |
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Модельдеу анықтамасын біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
SketchUP программасындағы құралдардың қызметін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
SketchUP программасындағы құралдарды қолданып объектінің 3D модельін құра алады. |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1. Сәлемдесу, түгендеу. 2. Өткен сабақты пысықтау және сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру Топқа бөлу: Оқушыларды ChatGPT ЖИ арқылы үш топқа бөлу. Үй тапсырмасы:
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу мақсатында оқушыларға 2D суреттер таратылады. Оқушылар жұптасып, таратылған суреттерді бояйды. «Quiver» қосымшасының көмегімен мұғалім боялған суреттерді сканерлейді және олардың 3D модельін интерактивті тақтадан көрсетеді.
Қалай ойлайсыздар, бүгінгі сабақ не туралы болады? Сабақтың тақырыбын баяндау. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. |
1.Мұғаліммен амандасады Топқа бөлінеді. Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді
Оқушылар суреттерді алып түрлі түске бояйды. Сабақтың тақырыбы және мақсаттарымен танысады. |
ҚБ бағалау Ауызша мадақтау ФБ бағалау /2 балл/ |
Интерактивті тақта Слайд Компьютер Оқулық https://wordwall.net/ru/resource/83062438
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Техника қауіпсіздігін еске салу
Топтық жұмыс: 1-топ. Үйдің моделін құрастыр. 2-топ. Ыдыстың моделін жасаңдар. 3-топ. Баспалдақ модельін құрастыр.
Жұптық жұмыс: Берілген кестені толтырыңыз.
|
Дескриптор: - SketchUp программасының құралдарын қолданады - объектілердің 3D моделін құрастырады. -модельді бояйды. -SketchUp программасын қолдана біледі. Дескриптор: - SketchUp программасының құралдарының қызметін анықтайды. |
/4 балл/ /4 балл/ |
Интерактивті тақта Слайд Компьютер Оқулық |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту тапсырмасы. Электронды оқулықтағы тест тапсырмасын орындау.
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: Classroom screen бағдарламасы арқылы |
Тест тапсырмасын орындайды. Сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
||||||||||||||||
|
Үй тапсыр масы |
§12 оқу, 69-бет сұрақтарға жауап беру. |
|||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілердің үшөлшемді модельі тақырыбында АШЫҚ САБАҚ
Объектілердің үшөлшемді модельі тақырыбында АШЫҚ САБАҚ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Мектеп |
Ғани Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі |
|||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Куламанова Акмарал Асылбековна |
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Модельдеу анықтамасын біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
SketchUP программасындағы құралдардың қызметін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
SketchUP программасындағы құралдарды қолданып объектінің 3D модельін құра алады. |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1. Сәлемдесу, түгендеу. 2. Өткен сабақты пысықтау және сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру Топқа бөлу: Оқушыларды ChatGPT ЖИ арқылы үш топқа бөлу. Үй тапсырмасы:
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу мақсатында оқушыларға 2D суреттер таратылады. Оқушылар жұптасып, таратылған суреттерді бояйды. «Quiver» қосымшасының көмегімен мұғалім боялған суреттерді сканерлейді және олардың 3D модельін интерактивті тақтадан көрсетеді.
Қалай ойлайсыздар, бүгінгі сабақ не туралы болады? Сабақтың тақырыбын баяндау. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. |
1.Мұғаліммен амандасады Топқа бөлінеді. Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді
Оқушылар суреттерді алып түрлі түске бояйды. Сабақтың тақырыбы және мақсаттарымен танысады. |
ҚБ бағалау Ауызша мадақтау ФБ бағалау /2 балл/ |
Интерактивті тақта Слайд Компьютер Оқулық https://wordwall.net/ru/resource/83062438
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Техника қауіпсіздігін еске салу
Топтық жұмыс: 1-топ. Үйдің моделін құрастыр. 2-топ. Ыдыстың моделін жасаңдар. 3-топ. Баспалдақ модельін құрастыр.
Жұптық жұмыс: Берілген кестені толтырыңыз.
|
Дескриптор: - SketchUp программасының құралдарын қолданады - объектілердің 3D моделін құрастырады. -модельді бояйды. -SketchUp программасын қолдана біледі. Дескриптор: - SketchUp программасының құралдарының қызметін анықтайды. |
/4 балл/ /4 балл/ |
Интерактивті тақта Слайд Компьютер Оқулық |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту тапсырмасы. Электронды оқулықтағы тест тапсырмасын орындау.
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: Classroom screen бағдарламасы арқылы |
Тест тапсырмасын орындайды. Сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
||||||||||||||||
|
Үй тапсыр масы |
§12 оқу, 69-бет сұрақтарға жауап беру. |
|||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















