|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нурсадыков И |
|||
|
Күні |
08.12.2025ж 09.12.2025ж |
|||
|
Сынып 6А,Ә,Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілернің үш өлшемді модельдері.Жоба құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Sketch Up 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
«И.Таиров атындағы орта мектеп МДШО» КММ-нің
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика 6-сынып 2 тоқсан
№14 сабақ
Сабақтың тақырыбы: Объектілернің үшөлшемді модельдері.
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2 Психологиялық ахуал 3 Үй тапсырмасын сұрау
|
1.Мұғаліммен амандасады. 4.Сұрақтарға жауап береді. Сәйкестендіру тпсырмасы |
Стикер 3балл |
Интербелсенді тақта, карточка |
|
Сабақтың ортасы |
.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа тақырыпты сұрақтарқтарға жауап алып ашады Барлық үшөдшемді объектілердің белгілі бір қасиеттері бар. Үшөлшемді объектіде жасалу жолына қарамастан оқиғалар болады: SketchUp программасында құрастырылып жатқан объетіні сақтауды Файл-Сохранить как командалар тізбегінде тіртуір көмегімен орындауға болады. Егер объектіге арнайы атау бермесе, онда жоба «Без названия» атымен сақталады, ал кеңейтілімі *.skp типін таңдайды.
Жеке жұмыс Оқушыларға деңгейлі тапсырма беріледі. Модельдерін жасайды Дескриптор: Объектілердің модельдерін жасайды А деңгейі 0.5балл В деңгейі 0.5балл С деңгейі 2 балл ҚБ: стикер /4балл/. Қорытынды бинго әдісі Сұрақтар экранда шығады оқушылар жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 2.Сабақтың тақырыбын, жоба мақсатын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Әр бір сұраққа 0,5 балл ҚБ: стикер /3 балл/ SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрастырады |
3 балл Стикер 4 балл |
Интербелсенді тақта/компьютер Видео |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 2.5, 61-бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
Тексерілді
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілернің үш өлшемді модельдері.Жоба құру
Объектілернің үш өлшемді модельдері.Жоба құру
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нурсадыков И |
|||
|
Күні |
08.12.2025ж 09.12.2025ж |
|||
|
Сынып 6А,Ә,Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілернің үш өлшемді модельдері.Жоба құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Sketch Up 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
«И.Таиров атындағы орта мектеп МДШО» КММ-нің
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика 6-сынып 2 тоқсан
№14 сабақ
Сабақтың тақырыбы: Объектілернің үшөлшемді модельдері.
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2 Психологиялық ахуал 3 Үй тапсырмасын сұрау
|
1.Мұғаліммен амандасады. 4.Сұрақтарға жауап береді. Сәйкестендіру тпсырмасы |
Стикер 3балл |
Интербелсенді тақта, карточка |
|
Сабақтың ортасы |
.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа тақырыпты сұрақтарқтарға жауап алып ашады Барлық үшөдшемді объектілердің белгілі бір қасиеттері бар. Үшөлшемді объектіде жасалу жолына қарамастан оқиғалар болады: SketchUp программасында құрастырылып жатқан объетіні сақтауды Файл-Сохранить как командалар тізбегінде тіртуір көмегімен орындауға болады. Егер объектіге арнайы атау бермесе, онда жоба «Без названия» атымен сақталады, ал кеңейтілімі *.skp типін таңдайды.
Жеке жұмыс Оқушыларға деңгейлі тапсырма беріледі. Модельдерін жасайды Дескриптор: Объектілердің модельдерін жасайды А деңгейі 0.5балл В деңгейі 0.5балл С деңгейі 2 балл ҚБ: стикер /4балл/. Қорытынды бинго әдісі Сұрақтар экранда шығады оқушылар жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 2.Сабақтың тақырыбын, жоба мақсатын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Әр бір сұраққа 0,5 балл ҚБ: стикер /3 балл/ SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрастырады |
3 балл Стикер 4 балл |
Интербелсенді тақта/компьютер Видео |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 2.5, 61-бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
Тексерілді
шағым қалдыра аласыз
















