|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану НИШ |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||
|
Күні: |
10.10.2024 |
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ. Омыртқалы және омыртқасыз жануарлар БЖБ |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.1 жануарларды омыртқалыларға және омыртқасыздарға жіктеу; 3.1.2.1 - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтау; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- жануарларды омыртқалыларға және омыртқасыздарға жіктейді - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтайды |
|||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау «Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы» тақырыбын пысықтау Жаңа тақырып 1-тапсырма Жұптық жұмыс «Топтастыр» айдары Жануарларды топтастыр.Қандай топ құрадың? Жануарлардың қай белгісіне қарап топқа біріктірдің? 2-тапсырма Топтық жұмыс Суретін тап. Әр жануардың қаңқасын тап. Қай жануардың қаңқасын таба алмадың? Неліктен? Берілген суреттердегі жануарлардың қаңқасын тауып орналастыр Жеке жұмыс 3-тапсырма «Анықта» айдары Жануарлардың қайсысының омыртқасы жоқ. Оларды ата. Жануарларды тіршілік ортасына қарай топтастыр.
БЖБ
Үй тапсырмасы Омыртқалы және омыртқасыз жануарлар
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Бір команда, бір әлем екенін сезіндіру
Үй тапсырмасын тексертеді
Топтастыру жасайды
Әр топқа бір таратпа материал беріледі
Жаттығу жасайды
БЖБ орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Жануарлар мен өсімдіктердің өзара байланысын сызбамен көрсетеді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Жануарлардың қаңқаларын ажырата алады-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Жануарларды омыртқалылар мен омыртқасыздарға жіктей алады-1б
Керемет!
Тамаша!
|
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Әлеуметтік желі
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Омыртқалы және омыртқасыз жануарлар БЖБ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану НИШ |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||
|
Күні: |
10.10.2024 |
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ. Омыртқалы және омыртқасыз жануарлар БЖБ |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.1 жануарларды омыртқалыларға және омыртқасыздарға жіктеу; 3.1.2.1 - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтау; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- жануарларды омыртқалыларға және омыртқасыздарға жіктейді - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтайды |
|||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау «Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы» тақырыбын пысықтау Жаңа тақырып 1-тапсырма Жұптық жұмыс «Топтастыр» айдары Жануарларды топтастыр.Қандай топ құрадың? Жануарлардың қай белгісіне қарап топқа біріктірдің? 2-тапсырма Топтық жұмыс Суретін тап. Әр жануардың қаңқасын тап. Қай жануардың қаңқасын таба алмадың? Неліктен? Берілген суреттердегі жануарлардың қаңқасын тауып орналастыр Жеке жұмыс 3-тапсырма «Анықта» айдары Жануарлардың қайсысының омыртқасы жоқ. Оларды ата. Жануарларды тіршілік ортасына қарай топтастыр.
БЖБ
Үй тапсырмасы Омыртқалы және омыртқасыз жануарлар
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Бір команда, бір әлем екенін сезіндіру
Үй тапсырмасын тексертеді
Топтастыру жасайды
Әр топқа бір таратпа материал беріледі
Жаттығу жасайды
БЖБ орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Жануарлар мен өсімдіктердің өзара байланысын сызбамен көрсетеді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Жануарлардың қаңқаларын ажырата алады-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Жануарларды омыртқалылар мен омыртқасыздарға жіктей алады-1б
Керемет!
Тамаша!
|
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Әлеуметтік желі
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз







