|
Білім беру ұйымының атауы |
№92 |
|
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||
|
Бөлім |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) |
Расулметова М.А |
|
|
Күні,айы: |
18.02.2025ж |
|
|
Сынып: 5 «А» |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Тақырыбы: |
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.28 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; |
|
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқушыларда ондық бөлшекті натурал санға көбейту дағдысын қалыптастыру. |
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
||
|
Кейбір оқушылар: Теңдеу түбірін табу немесе оның бірде бір түбірі болмайтындығына көз жеткізеді; Теңдеу құрауыштарын ажырата алатын болады. |
||
|
Құндылығы |
өзіне-өзі қызмет көрсету және өзін-өзі ұйымдастыру дағдыларын қолдану; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы5 минут |
Ұйымдастыру Психологиялық ахуалын жасау 1.Ондық бөлшектер қалай қосылады? 2. Ондық бөлшектерді қалай азайтады? 3. Ондық бөлшектерді натурал санға қалай көбейтіледі |
Өткен тақырыптарды пысықтау сұрақтарына жауп беру Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы ДК экраны |
||
|
|
|
|
||||
|
Сабак ортасы 35мин |
|
Дескриптор: Жалпы - 4 балл
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|||
|
Аяқталуы 5минут |
Екі жұлдыз, бір тілек Сабақты қорытындылау, сыныпта белсенді қатысып отырған оқушылар бағаланады Үйге тапсырма:№670-671 аяктау Өтілген тақырыпты оқу. |
(0Қ)Сабақты қортындылау
мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады.Оқушылар
сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс істегенін ,не қызықты
әрі жеңіл болғанын, не киындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін
білдір Дидактикалық ойын: «Сөз ойла, тез ойла» |
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Стикер |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту
|
Білім беру ұйымының атауы |
№92 |
|
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||
|
Бөлім |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) |
Расулметова М.А |
|
|
Күні,айы: |
18.02.2025ж |
|
|
Сынып: 5 «А» |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Тақырыбы: |
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.28 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; |
|
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқушыларда ондық бөлшекті натурал санға көбейту дағдысын қалыптастыру. |
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
||
|
Кейбір оқушылар: Теңдеу түбірін табу немесе оның бірде бір түбірі болмайтындығына көз жеткізеді; Теңдеу құрауыштарын ажырата алатын болады. |
||
|
Құндылығы |
өзіне-өзі қызмет көрсету және өзін-өзі ұйымдастыру дағдыларын қолдану; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы5 минут |
Ұйымдастыру Психологиялық ахуалын жасау 1.Ондық бөлшектер қалай қосылады? 2. Ондық бөлшектерді қалай азайтады? 3. Ондық бөлшектерді натурал санға қалай көбейтіледі |
Өткен тақырыптарды пысықтау сұрақтарына жауп беру Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы ДК экраны |
||
|
|
|
|
||||
|
Сабак ортасы 35мин |
|
Дескриптор: Жалпы - 4 балл
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|||
|
Аяқталуы 5минут |
Екі жұлдыз, бір тілек Сабақты қорытындылау, сыныпта белсенді қатысып отырған оқушылар бағаланады Үйге тапсырма:№670-671 аяктау Өтілген тақырыпты оқу. |
(0Қ)Сабақты қортындылау
мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады.Оқушылар
сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс істегенін ,не қызықты
әрі жеңіл болғанын, не киындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін
білдір Дидактикалық ойын: «Сөз ойла, тез ойла» |
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Стикер |
||
шағым қалдыра аласыз















