|
Бөлім |
ІІ БӨЛІМ .3D баспасы |
|
Педагогтың аты-жөні |
Нұрғалиева Назгүл Асқарқызы |
|
Күні |
13.12.23ж |
|
Сынып |
6 «В» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің 3D модельдері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Редактордағы объектілердің модельдерін құрады. |
|
Іс – әрекетті зерттеу сұрағы |
Оқушылардың ақпараттық сауаттылығын арттыруға цифрлы ресустардың ықпалы қандай? |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру
Миға шабуыл
Жаңа сабақ
Сабақтың ортасы
Сабақты бекіту
Сабаққа кері байланыс
Үй тапсырма |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. «Суреттер сөйлейді» әдісі. Оқушылар интербелсенді тақтада көрсетілген фигураның бірін таңдап, А4 қағазға қалам алып, суретін салады. Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты анықтайды.
Жұптық жұмыс. «Жұппен жұп» әдісі арқылы берілген фигураның үш өлшемді моделін құру алгоритмін ретімен орналастырыңыз. Берген ресурстарды пайдаланып, обьектінің үш өлшемді моделін құрастырыңыз.
Целиндр Конус Сфера Жеке практикалық тапсырма. Тапсырма 1 . SketchUp бағдарламасында таңдаған объектінің моделін құрыңыздар. Жеке жұмыс. Тапсырма 2. «Madtest» платформасында тест тапсырмасын береді..
Терезе(Окна)
Тяни/Толкай (Тарту⁄Итеру)
Выбор (Таңдау) , Компонент , Палитра , Ластик
Кез келген объектінің орнын ауыстыруға пайдаланылады
Вращение «SMS WhatsApp» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс алады.
Өз бөлмелеріңдегі жиһаздың бірін таңдап алып, сол заттың 3D моделін құрастырыңыздар. |
А4 параққа сурет салып,сұраққа жауап бере отырып тақырыпты анықтайды.
Дескриптор:
Дескриптор:
ЕББҚ оқушы ЖАДА-да мұғалім қолдауымен тапсырманы мүмкіндігіне қарай орындайды. Дескриптор:
ЕББҚ оқушы ЖАДА-да мұғалім қолдауымен тапсырманы орындайды.
Оқушылар сабаққа кері байланыс береді.
Үй тапсырмасын жазып алады. |
ҚБ: мадақтау арқылы кері байланыс беріледі.
Дескриптор арқылы жұптар өз ара бір – біріне кері байланыс береді.
Дескриптор арқылы мұғалім оқушыларды бағалайды. Жалпы: 5 балл
Дескриптор арқылы оқушы өзін-өзі бағалайды. Жалпы: 5балл
|
|
![]()
![]()
![]()
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Оқиғаның үшөлшемді модельдері.
Оқиғаның үшөлшемді модельдері.
|
Бөлім |
ІІ БӨЛІМ .3D баспасы |
|
Педагогтың аты-жөні |
Нұрғалиева Назгүл Асқарқызы |
|
Күні |
13.12.23ж |
|
Сынып |
6 «В» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Объектілердің 3D модельдері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Редактордағы объектілердің модельдерін құрады. |
|
Іс – әрекетті зерттеу сұрағы |
Оқушылардың ақпараттық сауаттылығын арттыруға цифрлы ресустардың ықпалы қандай? |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру
Миға шабуыл
Жаңа сабақ
Сабақтың ортасы
Сабақты бекіту
Сабаққа кері байланыс
Үй тапсырма |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. «Суреттер сөйлейді» әдісі. Оқушылар интербелсенді тақтада көрсетілген фигураның бірін таңдап, А4 қағазға қалам алып, суретін салады. Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты анықтайды.
Жұптық жұмыс. «Жұппен жұп» әдісі арқылы берілген фигураның үш өлшемді моделін құру алгоритмін ретімен орналастырыңыз. Берген ресурстарды пайдаланып, обьектінің үш өлшемді моделін құрастырыңыз.
Целиндр Конус Сфера Жеке практикалық тапсырма. Тапсырма 1 . SketchUp бағдарламасында таңдаған объектінің моделін құрыңыздар. Жеке жұмыс. Тапсырма 2. «Madtest» платформасында тест тапсырмасын береді..
Терезе(Окна)
Тяни/Толкай (Тарту⁄Итеру)
Выбор (Таңдау) , Компонент , Палитра , Ластик
Кез келген объектінің орнын ауыстыруға пайдаланылады
Вращение «SMS WhatsApp» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс алады.
Өз бөлмелеріңдегі жиһаздың бірін таңдап алып, сол заттың 3D моделін құрастырыңыздар. |
А4 параққа сурет салып,сұраққа жауап бере отырып тақырыпты анықтайды.
Дескриптор:
Дескриптор:
ЕББҚ оқушы ЖАДА-да мұғалім қолдауымен тапсырманы мүмкіндігіне қарай орындайды. Дескриптор:
ЕББҚ оқушы ЖАДА-да мұғалім қолдауымен тапсырманы орындайды.
Оқушылар сабаққа кері байланыс береді.
Үй тапсырмасын жазып алады. |
ҚБ: мадақтау арқылы кері байланыс беріледі.
Дескриптор арқылы жұптар өз ара бір – біріне кері байланыс береді.
Дескриптор арқылы мұғалім оқушыларды бағалайды. Жалпы: 5 балл
Дескриптор арқылы оқушы өзін-өзі бағалайды. Жалпы: 5балл
|
|
![]()
![]()
![]()
![]()
шағым қалдыра аласыз




















