Тексерілді:____________
КОУЧИНГ – САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мектеп |
№6 Хромтау гимназиясы |
|||||||||||||
|
Күні |
11.10.2017 |
|||||||||||||
|
Тақырыбы |
Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары |
|||||||||||||
|
Мұғалім |
Есжанова Г.Б |
|||||||||||||
|
Мақсаты |
Үй тапсырмасы арқылы білім алушылармен жеке жұмыстануы бойынша жаңаша жұмыс жасау |
|||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|
||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||
|
Коучтың іс-әрекеті |
Коучингке қатысушылардың іс-әрекеті |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Қызығушылықты ояту 5 мин 2 мин 1 мин 2 мин 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі Қайырлы күн, әріптестер! 1-жаттығу «Бір шындық,бір жалған» Бәріміз ортаға шығайық.Енді жұптасып тұрып, бір-бірімізге қарап бір шындық және бір жалған жағдайды айтайық. 2-жаттығу Сөздерден сөйлем құру арқылы топқа бөлінеді. Мерекелік және демалыс күндері бермеу ұсынылады Бақылау жұмыстарын өткізгеннен кейін бермеу ұсынылады Бірінші сынып білім алушыларына бермеу ұсынылады
Мұғалімдерді А(жасыл),В(қызыл),С(сары) үш топқа бөлу.
Олай болса бүгінгі коучингтің тақырыбы: Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары 1-тапсырма ББҮ әдісі
Жеке жазады, жұпта ақылдасады, топта бірлесіп бір шешімге келеді. Сабақтың мақсаты анықталады Мен сіздермен қандай жұмыс жасап жатырмын? Проблема тудырдым, сіздер оны шешу жолын қарастырып жатырсыздар. |
1-слайд 2-слайд
3-слайд 4-слайд 5-слайд
|
||||||||||||
|
Мағынаны тану 3 мин
8 мин
4 мин
|
2 3-тапсырма 3 топқа үш әдісті беріп, осы үш әдісті өз практикаларымен ұштастырып түсіндіру. Үй тапсырмасының түрлері Логикалық ойын дамыту барысында қызықты деректер,сөз жұмбақтар, ребустар, , диалог немесе есеп құрастыру сияқты тапсырмаларды беруге болады. Есте сақтау қабілеттерін дамыту барысында: мәтінді өңдеу,мәтінді өзгерту, есептің қатесін табу,ізденуге деген тапсырмаларын ұсынуға болады. Шығармашылық ойын дамыту барысында: Ертегі,әңгіме,шығарма,эссе, өлең жазу,жаттауға,математикалық сауаттылық есептерін құрастыруға беруге болады.
Эллективті тест Әрбір оқушыға А,В,С,Д,Е әріптері арқылы белгілеген түстері сәйкес ақ, сары,көк,қызыл,жасыл стикерлер таратылады.Әрбір сұрақты қойғаннан кейін 20 сек кідіріп,тест жауабына сәйкес әріпті көтерулері керек. 1.Сабақтың басында және ортасында берілген үй тапсырмалары оқушылар үшін қандай қызмет атқарады? А) Зейінін мұғалімге аударып, оларды жаңа материалды қабылдауға әзірлейді В) Бірнеше сабақтарды біріктіруге мүмкіндік береді С) Мінезді, оқушының жеке тұлғасын қалыптастыруға көмектеседі Д) Мазмұнын барлық оқушылардың түсінуіне мүмкіндік береді Е) Сабақтың бастапқы кезеңін ұйымдастыру. 2. Оқуда табысқа жету көбіне ... дұрыс орындауға байланысты екенін оларға түсіндіру А) үй жұмысын В) топтық жұмыс С) жұптық жұмыс Д) кластағы тапсырмаларды Е) уақытты 3.Үй тапсырмасын орындау кезінде оқушы қандай әрекеттер жасайды? А) ауызша В) жазбаша С) шығармашылық жұмыс Д) сарамандық жұмыс,зерттеу Е) ауызша, жазбаша, шығармашылық жұмыс, сарамандық жұмыс 4.Үй тапсырмасын 7 класс оқушылары қазақ тілі,орыс тілі және алгебра, геометрия пәндерінен күніне қанша минут дайындалуы керек? А) 20 В) 21 С) 18 Д) 10 Е) 25 Жапондық бағалау. «5» Оооо, «4» Мммм |
6-слайд
7-слайд
8-слайд 9-слайд |
||||||||||||
|
Қорытынды 2 мин |
ББҮ әдісі
|
9-слайд |
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары
Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары
Тексерілді:____________
КОУЧИНГ – САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мектеп |
№6 Хромтау гимназиясы |
|||||||||||||
|
Күні |
11.10.2017 |
|||||||||||||
|
Тақырыбы |
Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары |
|||||||||||||
|
Мұғалім |
Есжанова Г.Б |
|||||||||||||
|
Мақсаты |
Үй тапсырмасы арқылы білім алушылармен жеке жұмыстануы бойынша жаңаша жұмыс жасау |
|||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|
||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||
|
Коучтың іс-әрекеті |
Коучингке қатысушылардың іс-әрекеті |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Қызығушылықты ояту 5 мин 2 мин 1 мин 2 мин 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі Қайырлы күн, әріптестер! 1-жаттығу «Бір шындық,бір жалған» Бәріміз ортаға шығайық.Енді жұптасып тұрып, бір-бірімізге қарап бір шындық және бір жалған жағдайды айтайық. 2-жаттығу Сөздерден сөйлем құру арқылы топқа бөлінеді. Мерекелік және демалыс күндері бермеу ұсынылады Бақылау жұмыстарын өткізгеннен кейін бермеу ұсынылады Бірінші сынып білім алушыларына бермеу ұсынылады
Мұғалімдерді А(жасыл),В(қызыл),С(сары) үш топқа бөлу.
Олай болса бүгінгі коучингтің тақырыбы: Оқу үрдісінде үй тапсырмасын беру жолдары 1-тапсырма ББҮ әдісі
Жеке жазады, жұпта ақылдасады, топта бірлесіп бір шешімге келеді. Сабақтың мақсаты анықталады Мен сіздермен қандай жұмыс жасап жатырмын? Проблема тудырдым, сіздер оны шешу жолын қарастырып жатырсыздар. |
1-слайд 2-слайд
3-слайд 4-слайд 5-слайд
|
||||||||||||
|
Мағынаны тану 3 мин
8 мин
4 мин
|
2 3-тапсырма 3 топқа үш әдісті беріп, осы үш әдісті өз практикаларымен ұштастырып түсіндіру. Үй тапсырмасының түрлері Логикалық ойын дамыту барысында қызықты деректер,сөз жұмбақтар, ребустар, , диалог немесе есеп құрастыру сияқты тапсырмаларды беруге болады. Есте сақтау қабілеттерін дамыту барысында: мәтінді өңдеу,мәтінді өзгерту, есептің қатесін табу,ізденуге деген тапсырмаларын ұсынуға болады. Шығармашылық ойын дамыту барысында: Ертегі,әңгіме,шығарма,эссе, өлең жазу,жаттауға,математикалық сауаттылық есептерін құрастыруға беруге болады.
Эллективті тест Әрбір оқушыға А,В,С,Д,Е әріптері арқылы белгілеген түстері сәйкес ақ, сары,көк,қызыл,жасыл стикерлер таратылады.Әрбір сұрақты қойғаннан кейін 20 сек кідіріп,тест жауабына сәйкес әріпті көтерулері керек. 1.Сабақтың басында және ортасында берілген үй тапсырмалары оқушылар үшін қандай қызмет атқарады? А) Зейінін мұғалімге аударып, оларды жаңа материалды қабылдауға әзірлейді В) Бірнеше сабақтарды біріктіруге мүмкіндік береді С) Мінезді, оқушының жеке тұлғасын қалыптастыруға көмектеседі Д) Мазмұнын барлық оқушылардың түсінуіне мүмкіндік береді Е) Сабақтың бастапқы кезеңін ұйымдастыру. 2. Оқуда табысқа жету көбіне ... дұрыс орындауға байланысты екенін оларға түсіндіру А) үй жұмысын В) топтық жұмыс С) жұптық жұмыс Д) кластағы тапсырмаларды Е) уақытты 3.Үй тапсырмасын орындау кезінде оқушы қандай әрекеттер жасайды? А) ауызша В) жазбаша С) шығармашылық жұмыс Д) сарамандық жұмыс,зерттеу Е) ауызша, жазбаша, шығармашылық жұмыс, сарамандық жұмыс 4.Үй тапсырмасын 7 класс оқушылары қазақ тілі,орыс тілі және алгебра, геометрия пәндерінен күніне қанша минут дайындалуы керек? А) 20 В) 21 С) 18 Д) 10 Е) 25 Жапондық бағалау. «5» Оооо, «4» Мммм |
6-слайд
7-слайд
8-слайд 9-слайд |
||||||||||||
|
Қорытынды 2 мин |
ББҮ әдісі
|
9-слайд |
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

-тапсырма «















