|
Мектеп: «№43 жалпы білім беретін мектеп» КММ |
|
|
Күні: |
Маман: педагог-дефектолог Көкенова Т.Т. |
|
Сынып: 4 «А» «Ә» |
Жеке сабақ |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Даму деңгейін зерттеу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары : |
Сөздерден сөйлем құрастыру. Жалпы даму деңгейін бақылау. Өзі және отбасы туралы білімін тексеру. Ойлау қабілетін арттыру. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қабылдауын, сурет бойынша сөйлем құрау дағдысын, отбасы туралы түсініктерін дамыту |
|
Сабақ барысы |
|
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
|
|
І. Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу, көңіл-күйін сұрау, отбасы мүшелерін сұрау, оқушы назарын сабаққа аударту |
|
|
ІІ. Психологиялық дайындық: «Артығын тап» ойыны Мақсаты: Ойлау қабілетін дамыту. Берілген суреттерге мұқият қарап, қайсысы артық екенін тап.
ІІІ. Отбасы туралы түсініктерін дамыту, сурет бойынша әңгіме құрау Мақсаты: Баланың танымдық қабілетін дамыту. Сюжетті сурет бойынша отбасы туралы әңгіме құрау.
Сөйлеу тілін дамыту. Өткен сандарды атау және таңбасын жазу (1,2,3 ...) Жемістерді түспен сәйкестір
«Р» дыбысын машықтандыру
«Р» дыбысын дұрыс айт, анық
айт.
Дәптермен
жұмыс. Фонемтаикалық қабылдауын дамыту «Сөздің ортасындағы дыбысын тап» Отбасы, ата, қатты, отын, арпа, тартпа, алма, мек Сергіту сәті
Оңға түзу
тұр, Қорытынды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
оқушының даму деңгейін зерттеу
оқушының даму деңгейін зерттеу
|
Мектеп: «№43 жалпы білім беретін мектеп» КММ |
|
|
Күні: |
Маман: педагог-дефектолог Көкенова Т.Т. |
|
Сынып: 4 «А» «Ә» |
Жеке сабақ |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Даму деңгейін зерттеу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары : |
Сөздерден сөйлем құрастыру. Жалпы даму деңгейін бақылау. Өзі және отбасы туралы білімін тексеру. Ойлау қабілетін арттыру. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қабылдауын, сурет бойынша сөйлем құрау дағдысын, отбасы туралы түсініктерін дамыту |
|
Сабақ барысы |
|
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
|
|
І. Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу, көңіл-күйін сұрау, отбасы мүшелерін сұрау, оқушы назарын сабаққа аударту |
|
|
ІІ. Психологиялық дайындық: «Артығын тап» ойыны Мақсаты: Ойлау қабілетін дамыту. Берілген суреттерге мұқият қарап, қайсысы артық екенін тап.
ІІІ. Отбасы туралы түсініктерін дамыту, сурет бойынша әңгіме құрау Мақсаты: Баланың танымдық қабілетін дамыту. Сюжетті сурет бойынша отбасы туралы әңгіме құрау.
Сөйлеу тілін дамыту. Өткен сандарды атау және таңбасын жазу (1,2,3 ...) Жемістерді түспен сәйкестір
«Р» дыбысын машықтандыру
«Р» дыбысын дұрыс айт, анық
айт.
Дәптермен
жұмыс. Фонемтаикалық қабылдауын дамыту «Сөздің ортасындағы дыбысын тап» Отбасы, ата, қатты, отын, арпа, тартпа, алма, мек Сергіту сәті
Оңға түзу
тұр, Қорытынды. |
|
шағым қалдыра аласыз
















