Сабақтың
тақырыбы: Өсімдік жасушасының құрылысы
және химиялық құрамы. Зертханалық жұмыс №7
|
Мұғалімнің
аты-жөні:Утенбаева М
Күні:20,21.09.2017ж
|
СЫНЫП: 6 «А» «Ә»
|
Қатысқан оқушылар
саны:
|
Қатыспаған оқушылар
саны:
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаттары:
|
Өсімдік туралы
нақтырақ мәлімет алу, Өсімдік жасушасының құрылысы туралы білу,
Өсімдіктің химиялық құрамы жайлы түсіну
|
Сабақтан күтілетін
нәтиже:
1-деңгей (білу,
түсіну):
|
Оқушылардың барлығы мынаны орындай
алады
Өсімдік туралы нақтырақ
мәлімет алады
|
2-деңгей
(қолдану,
талдау):
|
Оқушылардың көбісі мынаны
орындай алады:
Өсімдік жасушасының
құрылысы туралы біледі
|
3-деңгей
(жинақтау,
бағалау):
|
Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай
алады:
Өсімдіктің химиялық
құрамы жайлы түсінеді
|
Тілдік
мақсат:
|
Өсімдіктің химиялық
құрамы
|
Ресурстар:
|
Маркер плакат
стикерлер
|
Пәнаралық
байланыс:
|
химия
|
Алдыңғы
оқу:
|
Ұлғайтқыш құралдар
жайлы жалпы түсінік
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Сабақ барысы
және
жоспарланған
уақыт
|
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын
әдістер
|
Бағалау критерийлері және
жұмыс түрлері
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ КЕЗЕҢІ
минут
|
Сыныптың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Оқушыларды
сабақтың мақсатымен таныстыру.
Салемдесу. Оқушыларды түгелдеу
Ыстық сезім тренингі арқылы сабаққа зейіндерін
аудару
|
Ынтымақтастық қалыптастыра
білу
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН
СҰРАУ
минут
1-деңгей (білу,
түсіну):
|
(Қажеттілігіне қарай әдіс
қолдануға болады)
Күн шуағы
әдісі
|
Басмармақ арқылы
|
2-деңгей
(қолдану,
талдау):
|
Сәйкестік тест
|
Оқулықтан тыс басқа
материялдардан мәлімет жинау
|
3-деңгей
(жинақтау,
бағалау):
|
Ыстық орындық
|
Тақырыптағы түйінді
мәселелерді табу
|
ЖАҢА
САБАҚ
минут
|
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға
болады)
(Жаңа сабаққа дайындықпен келген оқушының қорғауын
ұйымдастыру);
Жаңа сабаққа Біреуі үйде үшеуі
қонақта әдісімен тапсырмаларды бөліп беру
|
Бір бірімен
байланыса отырып тақырыпты ашу
|
САБАҚТЫ
БЕКІТУ
минут
1-деңгей (білу,
түсіну):
|
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға
болады)
Т
Өсімдік
оптастыру |
Басбармақ
арқылы
|
2-деңгей
(қолдану,
талдау):
|
Роуд робин
әдісі
|
Басмармақ
арқылы
|
3-деңгей
(жинақтау,
бағалау):
|
Борт
журналы
|
формативті
|
ҮЙГЕ
ТАПСЫРМА
минут
1-деңгей (білу,
түсіну):
|
(Оқушыларға келесі сабаққа шолу жасатуға тапсырма
беру)
Т
кестесі
|
Смайлик арқылы
|
2-деңгей
(қолдану,
талдау):
|
ББҮ кестесі
|
Бармақ арқылы. Барлық тақырыпты қамту
|
3-деңгей (Шығармашылыққа, ғылыми
зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар)
|
Эссе
|
Смайлик арқылы
|
БАҒАЛАУ
|
Бағдаршам арқылы
бағалау
|
|
КЕРІ
БАЙЛАНЫС
|
Екі жұлдыз бір тілек арқылы кері байланыс
алу
|
|