|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
03.10.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№5 сабақ.Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.3 - өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты зерттеу 3.1.2.1 - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Жануар мен өсімдіктің өзара байланысын сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сирек кездесетін өсімдіктер туралы қосымша мәліметтер дайындап кел.
Жаңа тақырып 1-тапсырма Жауап бер «Күзгі жапырақтар» әдісі Сұрақтар:
2-тапсырма Сурет бойынша анықта Берілген суреттерден өсімдік пен жануардың өзара байланысы байқала ма? Қалай байқалады? Ж: Елік жапырақ жейді. Теңіз тасбақасы тыныс алады. Оттегіні өсімдік береді.
3-тапсырма Сипатта Суреттегі жануарлар мен өсімдіктердің қандай байланысы бар? Сипатта. Өзің басқа мысал келтір. Құстар жеміс-жидектер жейді. Ит тыныс алады. Үкі ағашқа ұя салады
4-тапсырма Зертте Ақпарат көздерінен өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы туралы мәліметтер тап. Оқулықтағы берілген нұсқаулық бойынша зерттеу жүргіз.
Үй тапсырмасы «Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы» тақырыбына сурет салып, өз ойыңды жазып кел.
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді
Үй тапсырмасын оқиды
Тапсырмалар ды орындайды
Суретпен жұмыс жасайды
Сипаттама жасайды
Жаттығу жасайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Сирек кездесетін өсімдіктер туралы қосымша мәліметтер дайындап келеді-1б
Тамаша! Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Берілген суреттерден өсімдік пен жануардың өзара байланысын анықтайды-1б Өз ойын анық жеткізе алады-1б
Дескриптор: Суреттегі жануарлар мен өсімдіктердің қандай байланысы барын табады-1б Өзі басқа мысал келтіреді-1б
Сендер мықты екенсіңдер!
Керемет!
Дескриптор: Ақпарат көздерінен өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы туралы мәліметтер табады-1б Оқулықтағы берілген нұсқаулық бойынша зерттеу жүргізеді-2б
«Әуе шарлары» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Суреттер
Қимылдар
Суреттер
Кері байланыс тақтасы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
03.10.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№5 сабақ.Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.3 - өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты зерттеу 3.1.2.1 - ақпарат көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Жануар мен өсімдіктің өзара байланысын сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сирек кездесетін өсімдіктер туралы қосымша мәліметтер дайындап кел.
Жаңа тақырып 1-тапсырма Жауап бер «Күзгі жапырақтар» әдісі Сұрақтар:
2-тапсырма Сурет бойынша анықта Берілген суреттерден өсімдік пен жануардың өзара байланысы байқала ма? Қалай байқалады? Ж: Елік жапырақ жейді. Теңіз тасбақасы тыныс алады. Оттегіні өсімдік береді.
3-тапсырма Сипатта Суреттегі жануарлар мен өсімдіктердің қандай байланысы бар? Сипатта. Өзің басқа мысал келтір. Құстар жеміс-жидектер жейді. Ит тыныс алады. Үкі ағашқа ұя салады
4-тапсырма Зертте Ақпарат көздерінен өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы туралы мәліметтер тап. Оқулықтағы берілген нұсқаулық бойынша зерттеу жүргіз.
Үй тапсырмасы «Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы» тақырыбына сурет салып, өз ойыңды жазып кел.
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Көңіл күйлерін жеткізеді
Үй тапсырмасын оқиды
Тапсырмалар ды орындайды
Суретпен жұмыс жасайды
Сипаттама жасайды
Жаттығу жасайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Сирек кездесетін өсімдіктер туралы қосымша мәліметтер дайындап келеді-1б
Тамаша! Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Берілген суреттерден өсімдік пен жануардың өзара байланысын анықтайды-1б Өз ойын анық жеткізе алады-1б
Дескриптор: Суреттегі жануарлар мен өсімдіктердің қандай байланысы барын табады-1б Өзі басқа мысал келтіреді-1б
Сендер мықты екенсіңдер!
Керемет!
Дескриптор: Ақпарат көздерінен өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы туралы мәліметтер табады-1б Оқулықтағы берілген нұсқаулық бойынша зерттеу жүргізеді-2б
«Әуе шарлары» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Суреттер
Қимылдар
Суреттер
Кері байланыс тақтасы |
||


шағым қалдыра аласыз






