Бекітілді____________________
|
23.05.2025ж. №7 хаттама қаулысы негізінле 2-сыныпқа көшірілді. |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||
|
Күні: 19.05.2025ж |
||||
|
Сынып 1 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||
|
Сабақтың тақырыбы: "Отан отбасынан басталады" Қ.сабағы:Жедел қызметтерге қалай қоңырау шалуға болады?""Ынтымақ,Бірлік, Келісім-баянды бақыт ел үшін" Қауіпсіздік сабағы: "Есік қағылды.Қауіпті қалай тануға болады?" ЖЕЕ:Қорытынды сабақ. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Балаларға елін,отанын,жерін,ата-анасына деген мейірімділігін күшейту.Сабақ барысында еліміздің рәмізде рі туралы, отбасы туралы ұйымдастырып, шығармашылық қабілеттерін дамыту. |
|||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ Құндылық мақсаты: Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Отбасы күніне арналған «Отбасы
- өмір аясы» атты кешімізге қош келдіңіздер! |
Компьютер |
||
|
Қауіпсіздік сабағы |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл-күй қалыптастыру. Тақырыпты анықтау: әр адамның өмірінде көптеген кездейсоқ сәттер болады. Үйде немесе мектепте болған кезде біз қиын уақытта кімге жүгіну керектігін білеміз – ол біздің ата-анамыз, педагогтеріміз, достарымыз. Бірақ жалғыз жүргенде әртүрлі қауіп-қатерге кезігуің мүмкін. Қауіп-қатер барлық жерде: қоғамдық көлікте, кинода, театрда, көшеде болуы мүмкін. Бұл жағдайда біз кімнің көмегіне жүгіне аламыз? Тақырыпқа кіріспе Жедел қызметтерге,байланыс орталығына қоңырау шалған кезде мынаны хабарлаған маңзды:Мекен жай. Егер бала өз атын айта алмаса немесе байланыс үзілген болса да, құтқару қызметі аталған жерге барады.Объект. Оператор оқиға болған жерді: үйді немесе пәтерді, көшені нақтылауды сұрайды. Оқиғаның сипаты. Не болғанын қысқаша сипаттау керек. Мысалы, теледидар жанып жатыр немесе әжем ауырып қалды.Ата-анасының аты, тегі, байланыс телефондары. Өзіңізді атаңыз, ата-анаңыздың біреуінің телефонын хабарлаңыз. Білімді бастапқы игеру және түсінгендігін тексеру: «Диспетчерлік қызмет» ойыны. Қыздар ұсынылған нөмірлерге қоңырау шалады, ұлдар көмекке асығады немесе нөмірді дұрыс теруге көмектеседі. Жағдайлар: - пешпен жылытылатын пәтерде өрт, зардап шеккендер жоқ; - канализациялық люкке құлау; - көшедегі бұзақылық шабуыл; - газы бар үйдің пәтерінде өрт, зардап шеккендер бар; - жол-көлік оқиғасы, зардап шеккендер бар; - құрылыс алаңындағы газдың иісі; - сіздің пәтеріңіз тоналды. Бекіту. Өзіндік жұмыс: Мен мәлімдеме жасаймын, ал сіздер сигнал картасын көтересіздер. Егер келіссеңіздер – жасыл, келіспесеңіздер – қызыл. Мен телефонды қалай пайдалану керектігін білемін. Мен қашан көмек сұрау керектігін білемін. Мен қандай телефон арқылы көмек сұрайтынымды білемін. Мен жедел қызметтерге қоңырау шалу кезінде не айтарымды білемін. Мен мекенжайым мен телефонымды білемін. Мен бұл нөмірлерді ешқашан ермек үшін термеймін. Егер сіздер жасыл картаны алты рет көтерген болсаңыздар, онда мен сіздер үшін алаңдамай, көңілім тыныш болады. Сіздер экстремалды жағдайларда не істейтіндерінді білесіздер. |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
Назар аударайық |
презентация |
||
|
Сабақтың соңы |
Жүректен-жүрекке |
|
||
Бекітілді____________________
|
Тәрбие сағаты |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||
|
Күні: 20.01.2025ж |
||||
|
Сынып 1 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||
|
Сабақтың тақырыбы: «Тәртіп - жеңістің алғашқы нышаны» Қауіпсіздік сабағы «Отбасылық құпия сөз» |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолданады; Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріп тердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. |
|||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: «Талап бар жерде тәртіп бар» |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы |
|
|
||
|
Сабақтың соңы |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Отан отбасынан басталады
Отан отбасынан басталады
Бекітілді____________________
|
23.05.2025ж. №7 хаттама қаулысы негізінле 2-сыныпқа көшірілді. |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||
|
Күні: 19.05.2025ж |
||||
|
Сынып 1 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||
|
Сабақтың тақырыбы: "Отан отбасынан басталады" Қ.сабағы:Жедел қызметтерге қалай қоңырау шалуға болады?""Ынтымақ,Бірлік, Келісім-баянды бақыт ел үшін" Қауіпсіздік сабағы: "Есік қағылды.Қауіпті қалай тануға болады?" ЖЕЕ:Қорытынды сабақ. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Балаларға елін,отанын,жерін,ата-анасына деген мейірімділігін күшейту.Сабақ барысында еліміздің рәмізде рі туралы, отбасы туралы ұйымдастырып, шығармашылық қабілеттерін дамыту. |
|||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ Құндылық мақсаты: Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Отбасы күніне арналған «Отбасы
- өмір аясы» атты кешімізге қош келдіңіздер! |
Компьютер |
||
|
Қауіпсіздік сабағы |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл-күй қалыптастыру. Тақырыпты анықтау: әр адамның өмірінде көптеген кездейсоқ сәттер болады. Үйде немесе мектепте болған кезде біз қиын уақытта кімге жүгіну керектігін білеміз – ол біздің ата-анамыз, педагогтеріміз, достарымыз. Бірақ жалғыз жүргенде әртүрлі қауіп-қатерге кезігуің мүмкін. Қауіп-қатер барлық жерде: қоғамдық көлікте, кинода, театрда, көшеде болуы мүмкін. Бұл жағдайда біз кімнің көмегіне жүгіне аламыз? Тақырыпқа кіріспе Жедел қызметтерге,байланыс орталығына қоңырау шалған кезде мынаны хабарлаған маңзды:Мекен жай. Егер бала өз атын айта алмаса немесе байланыс үзілген болса да, құтқару қызметі аталған жерге барады.Объект. Оператор оқиға болған жерді: үйді немесе пәтерді, көшені нақтылауды сұрайды. Оқиғаның сипаты. Не болғанын қысқаша сипаттау керек. Мысалы, теледидар жанып жатыр немесе әжем ауырып қалды.Ата-анасының аты, тегі, байланыс телефондары. Өзіңізді атаңыз, ата-анаңыздың біреуінің телефонын хабарлаңыз. Білімді бастапқы игеру және түсінгендігін тексеру: «Диспетчерлік қызмет» ойыны. Қыздар ұсынылған нөмірлерге қоңырау шалады, ұлдар көмекке асығады немесе нөмірді дұрыс теруге көмектеседі. Жағдайлар: - пешпен жылытылатын пәтерде өрт, зардап шеккендер жоқ; - канализациялық люкке құлау; - көшедегі бұзақылық шабуыл; - газы бар үйдің пәтерінде өрт, зардап шеккендер бар; - жол-көлік оқиғасы, зардап шеккендер бар; - құрылыс алаңындағы газдың иісі; - сіздің пәтеріңіз тоналды. Бекіту. Өзіндік жұмыс: Мен мәлімдеме жасаймын, ал сіздер сигнал картасын көтересіздер. Егер келіссеңіздер – жасыл, келіспесеңіздер – қызыл. Мен телефонды қалай пайдалану керектігін білемін. Мен қашан көмек сұрау керектігін білемін. Мен қандай телефон арқылы көмек сұрайтынымды білемін. Мен жедел қызметтерге қоңырау шалу кезінде не айтарымды білемін. Мен мекенжайым мен телефонымды білемін. Мен бұл нөмірлерді ешқашан ермек үшін термеймін. Егер сіздер жасыл картаны алты рет көтерген болсаңыздар, онда мен сіздер үшін алаңдамай, көңілім тыныш болады. Сіздер экстремалды жағдайларда не істейтіндерінді білесіздер. |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
Назар аударайық |
презентация |
||
|
Сабақтың соңы |
Жүректен-жүрекке |
|
||
Бекітілді____________________
|
Тәрбие сағаты |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||
|
Күні: 20.01.2025ж |
||||
|
Сынып 1 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||
|
Сабақтың тақырыбы: «Тәртіп - жеңістің алғашқы нышаны» Қауіпсіздік сабағы «Отбасылық құпия сөз» |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолданады; Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріп тердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. |
|||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: «Талап бар жерде тәртіп бар» |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы |
|
|
||
|
Сабақтың соңы |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













