|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы №21мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Сынып сағаты |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Боқатова Г.М. |
|||||
|
Күні: |
02.05.2025ж |
|||||
|
Сынып: |
1 «Б» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Әке-ер, ана-жігер» |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың отбасына деген махаббатын арттыру, татулыққа, сыйластыққа, туыстыққа баулу, жанашырлық, мейірімділік сезімдерін ояту. Сонымен қатар, адамгершілік, парасаттылық және мәдениеттілікке тәрбиелеу. |
|||||
|
Құндылықтар: Мамыр айы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ |
Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну Командада жұмыс істей білу Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 15 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сәлемдесу. «Бейнелер» әдісі Оқушылар бейнелер көрсетілген қима қағаздар арқылы сәлемдеседі Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Wordwall» әдісі Берілген тақтадағы спиннерді айналдыра отырып балалардың іс әрекетті қайталауын түсіндіру және сынып бөлмесінде жағымды атмосфера орнату Жаңа тақырып. Әкем менің - отағасы, отбасының
қорғаны,
Отбасы мүшелерін ата.
«Ана мен әке қадірі» бейнеролигін тамашау, әңгімелесу
«Тақпақтар айдары» Оқушыларға ана туралы тақпақтарын айтқызу Ақ сүтін берген
анашым, 3.Постер
жазу Сергіту сәті. Өлең ырғағымен қимылдарды қайталату 4.«Мақалдарды жалғастыр...» Баласы атқа шапса анасы үйде тақымын қысады. Ананың сүті - бал, баланың тілі – бал. · Ананың көңілі балада, ... · Тәрбие басы - ... · Ұяда не көрсең, ... · Балалы үй базар, ... · Ата көрген оқ жонар , ... · ... – ананың бауыр еті, көз нұры. · Әке - асқар тау, ... Алып анадан
туады, Қорытынды. Шығармашылық жұмыс. Ермексаздан ана мен әке бейнесін жасап шығу
|
Бейнелер арқылы іс әрекетті қайталап амандасады Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Тақпақтар айтады Қимыл қозғалыстарды қайталайды Оқушылар мақалдардың жалғасын табады .«Мақалдарды жалғастыр...» Шығармашылық жұмыс. Ермексаздан ана мен әке бейнесін жасап шығу |
Мақтап, мадақтап отыру
Керемет! Жарайсыңдар!
Дескриптор: Заттардың дыбысын анықтайды Тапсырманы өмірмен байланыстыра алады Дескриптор: Қоршаған әлем дыбыстарын түртіп алады. Алыстан, жақыннан естілетін дыбыстарды кестеге ажыратып жазады. «Телефон» әдісі |
суреттер Суреттер
Сағат моделі
оқулық
оқулық
Ыдыс Тастар Аудиотаспа Оқулық Ыдыстар Кесте Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:



|
Алыстан естілетін дыбыстар |
Жақыннан естілетін дыбыстар |
|
|
|
|
Зат атауы |
Қатты |
Бәсең |
|
Темір |
|
|
|
Ағаш |
|
|
|
Пластмасса |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Отбасы күні
Отбасы күні
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы №21мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Сынып сағаты |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Боқатова Г.М. |
|||||
|
Күні: |
02.05.2025ж |
|||||
|
Сынып: |
1 «Б» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Әке-ер, ана-жігер» |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың отбасына деген махаббатын арттыру, татулыққа, сыйластыққа, туыстыққа баулу, жанашырлық, мейірімділік сезімдерін ояту. Сонымен қатар, адамгершілік, парасаттылық және мәдениеттілікке тәрбиелеу. |
|||||
|
Құндылықтар: Мамыр айы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ |
Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну Командада жұмыс істей білу Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 15 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сәлемдесу. «Бейнелер» әдісі Оқушылар бейнелер көрсетілген қима қағаздар арқылы сәлемдеседі Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Wordwall» әдісі Берілген тақтадағы спиннерді айналдыра отырып балалардың іс әрекетті қайталауын түсіндіру және сынып бөлмесінде жағымды атмосфера орнату Жаңа тақырып. Әкем менің - отағасы, отбасының
қорғаны,
Отбасы мүшелерін ата.
«Ана мен әке қадірі» бейнеролигін тамашау, әңгімелесу
«Тақпақтар айдары» Оқушыларға ана туралы тақпақтарын айтқызу Ақ сүтін берген
анашым, 3.Постер
жазу Сергіту сәті. Өлең ырғағымен қимылдарды қайталату 4.«Мақалдарды жалғастыр...» Баласы атқа шапса анасы үйде тақымын қысады. Ананың сүті - бал, баланың тілі – бал. · Ананың көңілі балада, ... · Тәрбие басы - ... · Ұяда не көрсең, ... · Балалы үй базар, ... · Ата көрген оқ жонар , ... · ... – ананың бауыр еті, көз нұры. · Әке - асқар тау, ... Алып анадан
туады, Қорытынды. Шығармашылық жұмыс. Ермексаздан ана мен әке бейнесін жасап шығу
|
Бейнелер арқылы іс әрекетті қайталап амандасады Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Тақпақтар айтады Қимыл қозғалыстарды қайталайды Оқушылар мақалдардың жалғасын табады .«Мақалдарды жалғастыр...» Шығармашылық жұмыс. Ермексаздан ана мен әке бейнесін жасап шығу |
Мақтап, мадақтап отыру
Керемет! Жарайсыңдар!
Дескриптор: Заттардың дыбысын анықтайды Тапсырманы өмірмен байланыстыра алады Дескриптор: Қоршаған әлем дыбыстарын түртіп алады. Алыстан, жақыннан естілетін дыбыстарды кестеге ажыратып жазады. «Телефон» әдісі |
суреттер Суреттер
Сағат моделі
оқулық
оқулық
Ыдыс Тастар Аудиотаспа Оқулық Ыдыстар Кесте Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:



|
Алыстан естілетін дыбыстар |
Жақыннан естілетін дыбыстар |
|
|
|
|
Зат атауы |
Қатты |
Бәсең |
|
Темір |
|
|
|
Ағаш |
|
|
|
Пластмасса |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















