Бекітемін: ОІЖОУлмесекова А.А
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Темесов Бауыржан Кабушевич |
|
|
Күні: |
19.11.2020ж |
|
|
Сынып:1 |
Қатысушылар саны: 9 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасың мен достарың |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.2.1 Ұлттық және әлем мәдениетінің әр түрлі өнер туындыларына көңіл бөлу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
А ұлттық және әлем туындыларына көңіл бөледі ,біледі. В.түрлі туындыларды біледі. С. Білімдерін өмірде қолдана алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Ертеңгілік шеңбері Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! |
Оқушылар орындарынан тұрып қимылмен көрсетеді. |
Керемет ! |
Шаттық шеңбері |
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Мақал мәтел айта отырайық! Отан оттанда ыстық Отансыз адам ормансыз бұлбұл Отан отбасынан басталады. Әрбір адамның отбасы болады. Отбасы үлкен не кіші болады.Отбасы адамның тірегі. Отбасы мүшелерін атаңдар? Отбасыңда неше адам бар ? Ата әжең бар ма?Олармен араласып тұрасың ба? Аға ,әпкең, іні, қарындастарың бар ма ? Отбасында үлкені кім? |
Оқушылар мақалды бірге қайталап, сұрақтарға жауап береді. |
Смайлингтермен бағалау |
Смайлинктер |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады) Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды) Көктен төмен әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды) |
Қимылмен көрсетеді. |
|
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
Тапсырма№1 Суретке қарап өз отбасыңның суретін дәптеріңе сал Дескриптор: Өз отбасының суретін салады Тапсырма №2 Отбасыңдағы ең қызықты оқиғалар мен мерекелерді есіңе түсір.Әңгімелеп бер. Дескриптор Қызықты әңгімелеп айта алады. |
Оқушылар сурет дәптерлеріне отбасының суретін салады |
Жұлдызшалар Басбармақ |
|
|
|
Аяқталуы 16 минут |
Тапсырма №3 Адамның отбасынан бөлек достары бар . Сендердің достарың бар ма ? Әңгімелеп беріңдерші Достарымыздың суретін саламыз. Дескриптор: Достарын айтады, суретін сала алады. |
Оқушылар берілген тапсырманы ынтамен ұқыпты орындайды. |
Тамаша ! Жарайсың! Ақылдым ! |
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия О Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын. |
Еркін микрафон әдісі арқылы бүгінгі алған білімдерін саралайды. |
|
Микрафон арқылы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Отбасың достарың " сабақ жоспары 1-сынып
"Отбасың достарың " сабақ жоспары 1-сынып
Бекітемін: ОІЖОУлмесекова А.А
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Темесов Бауыржан Кабушевич |
|
|
Күні: |
19.11.2020ж |
|
|
Сынып:1 |
Қатысушылар саны: 9 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасың мен достарың |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.2.1 Ұлттық және әлем мәдениетінің әр түрлі өнер туындыларына көңіл бөлу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
А ұлттық және әлем туындыларына көңіл бөледі ,біледі. В.түрлі туындыларды біледі. С. Білімдерін өмірде қолдана алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Ертеңгілік шеңбері Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! |
Оқушылар орындарынан тұрып қимылмен көрсетеді. |
Керемет ! |
Шаттық шеңбері |
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Мақал мәтел айта отырайық! Отан оттанда ыстық Отансыз адам ормансыз бұлбұл Отан отбасынан басталады. Әрбір адамның отбасы болады. Отбасы үлкен не кіші болады.Отбасы адамның тірегі. Отбасы мүшелерін атаңдар? Отбасыңда неше адам бар ? Ата әжең бар ма?Олармен араласып тұрасың ба? Аға ,әпкең, іні, қарындастарың бар ма ? Отбасында үлкені кім? |
Оқушылар мақалды бірге қайталап, сұрақтарға жауап береді. |
Смайлингтермен бағалау |
Смайлинктер |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады) Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды) Көктен төмен әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды) |
Қимылмен көрсетеді. |
|
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
Тапсырма№1 Суретке қарап өз отбасыңның суретін дәптеріңе сал Дескриптор: Өз отбасының суретін салады Тапсырма №2 Отбасыңдағы ең қызықты оқиғалар мен мерекелерді есіңе түсір.Әңгімелеп бер. Дескриптор Қызықты әңгімелеп айта алады. |
Оқушылар сурет дәптерлеріне отбасының суретін салады |
Жұлдызшалар Басбармақ |
|
|
|
Аяқталуы 16 минут |
Тапсырма №3 Адамның отбасынан бөлек достары бар . Сендердің достарың бар ма ? Әңгімелеп беріңдерші Достарымыздың суретін саламыз. Дескриптор: Достарын айтады, суретін сала алады. |
Оқушылар берілген тапсырманы ынтамен ұқыпты орындайды. |
Тамаша ! Жарайсың! Ақылдым ! |
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия О Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын. |
Еркін микрафон әдісі арқылы бүгінгі алған білімдерін саралайды. |
|
Микрафон арқылы |
|
шағым қалдыра аласыз
қушылар
«Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша
айтты. Кері байланыста оқушылар өз топтарының жұмысымен бірге басқа
топтың да жұмыстарын бағалады және ұсыныстарын
берді












