|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
ФИО учителя: Буркитбаева М.Б., |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Етістік. Глагол. Verb
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Жетістікке жету үшін арналған оқу мақсаттары |
Етістіктер туралы
білімдерді пысықтау; оқушылардың білімін
нақтылау, өздігінше
ізденуге
жетелеу, ойлау
қабілеттерін жетілдіру. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ой - өрісін, ойлау белсенділігін, сөйлеу шеберлігін, тіл мәдениетін дамыту, сөздік қорын молайту, сауаттылыққа баулу, олардың ой - пікірін қалыптастыру. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Критериалды бағалау (қалыптастырушы және жиынтық) |
||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік құзыреттілік
|
Мәтін құрастыру («Авторлық орындық») |
||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Орыс – ағылшын тілдері |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ жоспары |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысы
|
Ресурстар |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Басталуы 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі (үш тілде амандасу) Топқа бөлі Етістік сөздері арқылы қазақша, орысша, ағылшынша (жүгір, секір, биле, отыр, ойна, ойлан. беги,прыгай, танцуй, садись, играй, думай. run, jump, dance, sit down, play, think ) Миға шабуыл
(балалар жауап беру арқылы тақырыпты ашады) Үй тапсырмасын сұрау «Етістіктің портреті» оқушылар (қазақ, орыс, ағылшын тілінде)етістіктерді атайды
Портрет (бағалау критерийі)
|
Үлестірмелі карточкалар
А4 қағазы |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 27 мин |
Бағалау критерийі
Оқушылар берілген жаттығулардан етістіктерді теріп жазып үш тілге аударады (қазақ, орыс, ағылшын тілінде) І топ - 170 жаттығу ІІ топ – 171 жаттығу ІІІ топ – 172 жаттығу
Дескриптор арқылы бағаланады Бағалау критерийі
(5 – 6 сөйлем) «Авторлық орындық» .
Оқушылар төменде аталған тақырып бойынша әңгіме құрастырып, «Джигсо» әдісі бойынша І топ – «Кітапханада» ІІ топ – «В музее» ІІІ топ – «At school» («Джигсо» методі)
Бағалау критерийі
|
Қағаз қиындылары
Оқулық
Сурет АКТ А4 қағазы |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту
|
Қорытындылау «Фишбоун» әдісі (Кері байланыс)
Бағалау парақшасы арқылы
ДЕСКРИПТОР (топтық)
Үй тапсырмасы «Етістіктер әлемінде» туралы ертегі жазып келу |
«Балық қаңқасы» диаграммасы
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
открытый урок Етістік. Глагол. Verb 6 класс
открытый урок Етістік. Глагол. Verb 6 класс
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
ФИО учителя: Буркитбаева М.Б., |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Етістік. Глагол. Verb
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Жетістікке жету үшін арналған оқу мақсаттары |
Етістіктер туралы
білімдерді пысықтау; оқушылардың білімін
нақтылау, өздігінше
ізденуге
жетелеу, ойлау
қабілеттерін жетілдіру. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ой - өрісін, ойлау белсенділігін, сөйлеу шеберлігін, тіл мәдениетін дамыту, сөздік қорын молайту, сауаттылыққа баулу, олардың ой - пікірін қалыптастыру. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Критериалды бағалау (қалыптастырушы және жиынтық) |
||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік құзыреттілік
|
Мәтін құрастыру («Авторлық орындық») |
||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Орыс – ағылшын тілдері |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ жоспары |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысы
|
Ресурстар |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Басталуы 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі (үш тілде амандасу) Топқа бөлі Етістік сөздері арқылы қазақша, орысша, ағылшынша (жүгір, секір, биле, отыр, ойна, ойлан. беги,прыгай, танцуй, садись, играй, думай. run, jump, dance, sit down, play, think ) Миға шабуыл
(балалар жауап беру арқылы тақырыпты ашады) Үй тапсырмасын сұрау «Етістіктің портреті» оқушылар (қазақ, орыс, ағылшын тілінде)етістіктерді атайды
Портрет (бағалау критерийі)
|
Үлестірмелі карточкалар
А4 қағазы |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 27 мин |
Бағалау критерийі
Оқушылар берілген жаттығулардан етістіктерді теріп жазып үш тілге аударады (қазақ, орыс, ағылшын тілінде) І топ - 170 жаттығу ІІ топ – 171 жаттығу ІІІ топ – 172 жаттығу
Дескриптор арқылы бағаланады Бағалау критерийі
(5 – 6 сөйлем) «Авторлық орындық» .
Оқушылар төменде аталған тақырып бойынша әңгіме құрастырып, «Джигсо» әдісі бойынша І топ – «Кітапханада» ІІ топ – «В музее» ІІІ топ – «At school» («Джигсо» методі)
Бағалау критерийі
|
Қағаз қиындылары
Оқулық
Сурет АКТ А4 қағазы |
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту
|
Қорытындылау «Фишбоун» әдісі (Кері байланыс)
Бағалау парақшасы арқылы
ДЕСКРИПТОР (топтық)
Үй тапсырмасы «Етістіктер әлемінде» туралы ертегі жазып келу |
«Балық қаңқасы» диаграммасы
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














