|
Бөлім |
5.1 Қоректену |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Каденова З.А |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні : 12 .09.2023 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 «Г» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өттің әсерінен майлардың эмульгациясы. №3 Зертханалық жұмыс "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу". |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.2.4 өттің әсерінен майлардың эмульгациялануы үдерісін зерттеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануы үдерісін зертханалық жұмыс барысында зерттеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басы |
|
Оқушылар сабақтың тақырыбымен мақсатымен танысады. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы |
Ширату жаттығуы . «Конвертке жасырынған сұрақтар» әдісін қолданамын. 1 Адам организмі үшін қореқтік заттардың маңызын түсіндір 2 Қореқтік заттар дегеніміз не? 3 Тамақтың ыдырау процесіндегі ферменттердің рөлі қандай? 4.Ферменттер дегеніміз не? 5.Тағамдық өнімдер мен қоректік заттар. Зертханалық жұмыс орындау. №3 "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу". Мақсаты: майлардың эмульгациялау үдерісімен эксперименттік жолмен танысу
3 тапсырма. Кестемен жұмыс.
Дескриптор
1.Асқорыту мүшелерін сипаттайды. 2.Асқорыту ферменттерін сипаттайды. 3.Өттің майды ыдырату үдерісін сипаттайды.
|
Оқушылар жасырылған конверттегі сұрақтарға жауап береді.
О Кестені толтырады. Қорытынды жасайды.
|
ҚБ:«Домбыра»әдісі арқылы бағалаймыз |
Оқулық Конверт
Оқулық
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
РЕФЛЕКСИЯ «Тілек беті» әдісі
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Суреттер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өттің әсерінен майлардың эмульгациясы. №3 Зертханалық жұмыс "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу".
Өттің әсерінен майлардың эмульгациясы. №3 Зертханалық жұмыс "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу".
|
Бөлім |
5.1 Қоректену |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Каденова З.А |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні : 12 .09.2023 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 «Г» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өттің әсерінен майлардың эмульгациясы. №3 Зертханалық жұмыс "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу". |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.2.4 өттің әсерінен майлардың эмульгациялануы үдерісін зерттеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануы үдерісін зертханалық жұмыс барысында зерттеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басы |
|
Оқушылар сабақтың тақырыбымен мақсатымен танысады. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы |
Ширату жаттығуы . «Конвертке жасырынған сұрақтар» әдісін қолданамын. 1 Адам организмі үшін қореқтік заттардың маңызын түсіндір 2 Қореқтік заттар дегеніміз не? 3 Тамақтың ыдырау процесіндегі ферменттердің рөлі қандай? 4.Ферменттер дегеніміз не? 5.Тағамдық өнімдер мен қоректік заттар. Зертханалық жұмыс орындау. №3 "Өттің әсерінен майлардың эмульгациялануын зерттеу". Мақсаты: майлардың эмульгациялау үдерісімен эксперименттік жолмен танысу
3 тапсырма. Кестемен жұмыс.
Дескриптор
1.Асқорыту мүшелерін сипаттайды. 2.Асқорыту ферменттерін сипаттайды. 3.Өттің майды ыдырату үдерісін сипаттайды.
|
Оқушылар жасырылған конверттегі сұрақтарға жауап береді.
О Кестені толтырады. Қорытынды жасайды.
|
ҚБ:«Домбыра»әдісі арқылы бағалаймыз |
Оқулық Конверт
Оқулық
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
РЕФЛЕКСИЯ «Тілек беті» әдісі
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Суреттер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


қушылар зертханалық
жұмысты орындайды.













