___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Өз денсаулығымызды сақтаймыз (1 сабақ)
|
Бөлім: |
Компьютерлер мен бағдарламалық қамтамасыз ету (ортақ тақырыбы: "Менің өмірім жайында") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Базарбаева Әсем Тұрақбайқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Өз денсаулығымызды сақтаймыз (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.1.1 Компьютермен жұмыс істеу барысында тәртіп ережелерін ұстанып өз денсаулығын сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Компьютермен жұмыс істеу барысында қауіпсіздік ережелерін білу және маңызыдылығын түсіну |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-10
мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны құру: - "Егер біз бір-бірімізді тыңдағымыз келсе, бір рет шапалақтаймыз!" - "Егер біз ұйымшыл болғымыз келсе, біз екі рет қошемет көрсетеміз!" - "Егер біз белсенді болғымыз келсе, біз 3 рет қол шапалақтаймыз!" |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді |
«Қол шапалақтау»
|
Оқулық, жұмыс дәптерлері,ДК |
|
Сабақтың ортасы 11-40 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру.
Ережемен жұмыс істеу: Цифрлық сауаттылық дегеніміз не? Компьютерлік кабинетке өтуді ұсынады. Информатика кабинетінде қандай құрылғылар мен жабдықтар бар?
Информатика кабинетінде компьютерлер бар. Компьютер - бұл ақпаратпен жұмыс істеуге арналған электрондық құрылғы.
О Қалай ойлайсыңдар, компьютер денсаулыққа әсер ете ме? Компьютерлер істен шығуы мүмкін бе? Өз денсаулығыңды және компьютерді қалай сақтап қалуға болады?
Сергіту сәтті
Білімді бекіту
Сабақты қорытындылау. «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді
|
Сұрақтарға жауап береді Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Компьютердің бөліктерін көрсетеді Сұрақтарға жауап береді -қауіпсіздік ережелерін есте сақтайды -адасқан әріптерді орнына қояды -сөзбен сөйлем құрайды -дұрыс/бұрыс әрекеттерді анықтайды -- сәйкестікті белгілейді - Интерактивті тапсырмаларды орындайды Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау Дұрыс тапсырмалар
Тапсырманы орындау қиынға соқты
Мақтау «Қол шапалақтау» Мақтау Көңіл күй белгілер |
Интерактивті тақта Жұмыс парағы, https://wordwall.net/ru/resource/84653215
https://wordwall.net/ru/resource/84653125
https://wordwall.net/ru/resource/84655092 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Сабақ қорытындысы. Рефлексия.
|
Өз жұмысын бағалайды |
Смайликтер |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өз денсаулығымызды сақтаймыз
Өз денсаулығымызды сақтаймыз
___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Өз денсаулығымызды сақтаймыз (1 сабақ)
|
Бөлім: |
Компьютерлер мен бағдарламалық қамтамасыз ету (ортақ тақырыбы: "Менің өмірім жайында") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Базарбаева Әсем Тұрақбайқызы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Өз денсаулығымызды сақтаймыз (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.1.1 Компьютермен жұмыс істеу барысында тәртіп ережелерін ұстанып өз денсаулығын сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Компьютермен жұмыс істеу барысында қауіпсіздік ережелерін білу және маңызыдылығын түсіну |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-10
мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны құру: - "Егер біз бір-бірімізді тыңдағымыз келсе, бір рет шапалақтаймыз!" - "Егер біз ұйымшыл болғымыз келсе, біз екі рет қошемет көрсетеміз!" - "Егер біз белсенді болғымыз келсе, біз 3 рет қол шапалақтаймыз!" |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді |
«Қол шапалақтау»
|
Оқулық, жұмыс дәптерлері,ДК |
|
Сабақтың ортасы 11-40 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру.
Ережемен жұмыс істеу: Цифрлық сауаттылық дегеніміз не? Компьютерлік кабинетке өтуді ұсынады. Информатика кабинетінде қандай құрылғылар мен жабдықтар бар?
Информатика кабинетінде компьютерлер бар. Компьютер - бұл ақпаратпен жұмыс істеуге арналған электрондық құрылғы.
О Қалай ойлайсыңдар, компьютер денсаулыққа әсер ете ме? Компьютерлер істен шығуы мүмкін бе? Өз денсаулығыңды және компьютерді қалай сақтап қалуға болады?
Сергіту сәтті
Білімді бекіту
Сабақты қорытындылау. «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді
|
Сұрақтарға жауап береді Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Компьютердің бөліктерін көрсетеді Сұрақтарға жауап береді -қауіпсіздік ережелерін есте сақтайды -адасқан әріптерді орнына қояды -сөзбен сөйлем құрайды -дұрыс/бұрыс әрекеттерді анықтайды -- сәйкестікті белгілейді - Интерактивті тапсырмаларды орындайды Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау Дұрыс тапсырмалар
Тапсырманы орындау қиынға соқты
Мақтау «Қол шапалақтау» Мақтау Көңіл күй белгілер |
Интерактивті тақта Жұмыс парағы, https://wordwall.net/ru/resource/84653215
https://wordwall.net/ru/resource/84653125
https://wordwall.net/ru/resource/84655092 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Сабақ қорытындысы. Рефлексия.
|
Өз жұмысын бағалайды |
Смайликтер |
|
шағым қалдыра аласыз























