Материалдар / Өз кейіпкерін құру

Өз кейіпкерін құру

Материал туралы қысқаша түсінік
Өз кейіпкерін құру. Цифрлық сауаттылық пәні бойынша ҚМЖ 3-сынып
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
23 Тамыз 2024
101
1 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім:

3-бөлім. Мәтін және мультимедиа («Менің туған өлкем», «Жыл мезгілдері»)

Мұғалімнің Т.А.Ә. 


Күні:

23.10.23

Сынып: 2 А,Ә,Б,

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Өз кейіпкерін құру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

.1.2 Scratch (скретч)) графикалық редакторында кейіпкердің фигурасын өңдеу

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушы үшін:

.1.2 Scratch (скретч)) графикалық редакторында кейіпкердің фигурасын өңдеуді үйренеді.

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезені

1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.


1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.


Кітап



https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=15

Жаңа  сабақ 








Практикалық тапсырмалар
















Практикалық тапсырмалар



















Мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстырады.

Блок шарттарымен таныстырады. Өмірден мысалдар келтіре отырып түсіндіреді.



. Оқушыларға тапсырмаларды тарату.
2. Топтық жұмысқа ынталандыру.

1-тапсырма Жұптық жұмыс


2-тапсырма Жеке жұмыс



3-тапсырма жеке жұмыс






4-тапсырма жеке жұмыс

5-тапсырма жеке жұмыс



6-тапсырма ЕБҚО ға

Жеке жұмыс


7-тапсырма

Жеке жұмыс ЕБҚО ға



8-тапсырма

Сәйкестендіру

9-тапсырма жеке жұмыс


Тармақталу алгоритмге өмірден мысал келтіреді.






















Компьютерден практикалық тапсырмаларды орындайды.


1-т

Сызықтық алгоритмді сөзбен сипаттайды.







2-тапсырма

Алгоритмді сипаттайды.


Оқулықта берілген практикалық жұмысты компьютерде орындайды.



3-тапсырма

Тармақталған алгоритмге блок сызба құрады.














4-тапсырма

Дұрыс жауапты белгілейді.











5-тапсырма

Блок-сызбамен салыстырады.













6-тапсырма

Ребустарды шешеді.

Жауабын жазады.













7-тапсырма

Алгоритмді ретімен нөмірлейді.








8-тапсырма

Алгоритм орындаушыларды сәйкестендіреді.








9-тапсырма


Сөйлемдегі бос орынды толықтырады.

Оқушылар бірін-бірі

«Басбармақ» əдісі бойынша бағалайды.


Топ мүшелері бірін-бірі сабаққа қатысу белсенділігіне қарай

«Отшашу» əдісі бойынша бағалайды.












Жұптағы оқушылар бір- бірін жұптағы жұмыс істеу деңгейіне қарай

«От шашу» əдісі бойынша бағалайды.


Әр дұрыс жауапқа 1-балл


Интерактивті тақта

Дербес компьютер

Сабақты  қорыту  

1. Оқушылардың тапсырмаларына қорытынды жасау.
2. Сабақтың оқу мақсаттарына жетуін бағалау.

1. Сабақ бойынша алған білімдеріне резюме жасау.
2. Кері байланыс беру.

Ішкі рефлексия


Кері байланыс


1. Оқушылардың тапсырмаларына қорытынды жасау.
2. Сабақтың оқу мақсаттарына жетуін бағалау.

1. Сабақ бойынша алған білімдеріне резюме жасау.
2. Кері байланыс беру.



Үй  тапсырмасы 


1. Оқушыларға үй тапсырмасын түсіндіру.
2. Келесі сабаққа дайындығын сұрау.

1. Үй тапсырмасын дәптерге жазу.
2. Тапсырманың мазмұнын түсіну.

Бірлескен жұмыс

Оқулық





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ