|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№80 Өзеннің пайдасы.«Өзен» Ыбырай Алтынсарин |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* – шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндайды |
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық мұраға ұқыпты қарау |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 3мин
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Суретпен жұмыс. 1.Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер. - Суретте не бейнеленген? -Таза ауа, мөлдір судың адамға қандай пайдасы бар? - Сурет саған қалай әсер етті?
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 2. Ы.Алтынсариннің «Өзен» өлеңін түсініп, мәнерлеп оқыңдар. Ә) Сөздік жұмысы: Қынарда – жағасында. Жанабында – маңайында.
ЕБҚ ұнаған бөлігін оқиды
Сергіту сәті
3.Семантикалық картаны толтыр (+).
4. Адамдар неліктен суды құрметтейді? Ол туралы өлеңнің қай жолдарында айтылған? 5.Кестедегі көркемсөзді пайдаланып, өлеңді қарасөзбен әңгімеле. 6.Өлеңге сүйеніп, өзеннің пайдасы туралы мәтін құрастыр. Ақын қолданған көркемсөзді пайдалан.
ЕБҚ өз пікірін айтады
Үйге тапсырма Өлеңді түсініп оқу
|
Тілектер айтады
Үйтапсырмасын айтады
Жаңа тақырыпты ашады
Оқиды
Тапсырманы орындайды
Бірге қимыл жасаймыз
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ
Дескриптор: Таза ауа, мөлдір судың адамға пайдасын әңгімелейді-2б «Өзен» өлеңін түсініп, мәнерлеп оқиды-2б
Дескриптор: Семантикалық картаны толтырады-2б өлеңді қарасөзбен әңгімелейді -1б Өлеңге сүйеніп, өзеннің пайдасы туралы мәтін құрастырады-2б Ақын қолданған көркемсөзді пайдаланады-1б
ҚБ
Кері байланыс |
смайликтер
Суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
өзеннің пайдасы 3-сынып
өзеннің пайдасы 3-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№80 Өзеннің пайдасы.«Өзен» Ыбырай Алтынсарин |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* – шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндайды |
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық мұраға ұқыпты қарау |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 3мин
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Суретпен жұмыс. 1.Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер. - Суретте не бейнеленген? -Таза ауа, мөлдір судың адамға қандай пайдасы бар? - Сурет саған қалай әсер етті?
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 2. Ы.Алтынсариннің «Өзен» өлеңін түсініп, мәнерлеп оқыңдар. Ә) Сөздік жұмысы: Қынарда – жағасында. Жанабында – маңайында.
ЕБҚ ұнаған бөлігін оқиды
Сергіту сәті
3.Семантикалық картаны толтыр (+).
4. Адамдар неліктен суды құрметтейді? Ол туралы өлеңнің қай жолдарында айтылған? 5.Кестедегі көркемсөзді пайдаланып, өлеңді қарасөзбен әңгімеле. 6.Өлеңге сүйеніп, өзеннің пайдасы туралы мәтін құрастыр. Ақын қолданған көркемсөзді пайдалан.
ЕБҚ өз пікірін айтады
Үйге тапсырма Өлеңді түсініп оқу
|
Тілектер айтады
Үйтапсырмасын айтады
Жаңа тақырыпты ашады
Оқиды
Тапсырманы орындайды
Бірге қимыл жасаймыз
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ
Дескриптор: Таза ауа, мөлдір судың адамға пайдасын әңгімелейді-2б «Өзен» өлеңін түсініп, мәнерлеп оқиды-2б
Дескриптор: Семантикалық картаны толтырады-2б өлеңді қарасөзбен әңгімелейді -1б Өлеңге сүйеніп, өзеннің пайдасы туралы мәтін құрастырады-2б Ақын қолданған көркемсөзді пайдаланады-1б
ҚБ
Кері байланыс |
смайликтер
Суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
|||
шағым қалдыра аласыз
















