Өзін-өзі тану сабағының жоспары Сынып: Оқушылар саны:24
Бекітілді: Мерзімі:
Тақырыбы:Өзін өзі тану белестері сағат
Құндылық: Сүйіспеншілік
Қасиеттер: сезімталдық , нәзіктік, адалдық, мейірімділік, қамқорлық.
|
Сабақтың мақсаты: Өзін өзі тану белестері Міндеттері: - «Өзін-өзі тану» пәні нені үйрететінін ұғыну; - «Өзін-өзі тану» пәнін оқып-үйренуге қызығушылық. -- Адамды , өмірді , табиғатты, отанды сүйе білуге , оны құрметтеп , қадір тұтуға баулу ; өз сезімін дамытуына , сезім шуағынан ләззат алуға жетелеу ; - Сүйіспеншілікке, сезімталдыққа, нәзіктікке тәрбиелеу |
Ресурстар: электронды тақта, ватман, түрлі-түсті қарындаштар, үнтаспа. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақ барысын талдау: Әуен ойналады. «Су асты патшалығына саяхат» тақырыбында мәтін оқылады.Талқылау. |
|
Дәйексөз. |
Әсемпаз бома әрнеге Абай |
Әңгімелеу. |
Алтын балық |
|
Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс. |
Сыныпты 3 топқа бөліп, келесі тақырыптарда сурет салдыру: 1. Менің жазғы демалысым 2. Табиғатқа қамқорлық 3. Мен осындаймын Талқылау. |
|
Топпен ән айту |
«Біз осылай өсеміз» әні |
|
Үй тапсырмасы |
Шығармашылық жұмыста берілген 3 тақырыптың біреуін таңдап, шығарма жазып келу. |
|
Соңғы тыныштық сәті |
Күзгі орманға саяхат Тыныштық сәті |
Бекітілді: Мерзімі: Сынып: Оқушылар саны:
Тақырыбы: Өмірді танып білуге құштарлық сағат
Құндылық: Сүйіспеншілік
Қасиеттер: сезімталдық , нәзіктік, адалдық, мейірімділік, қамқорлық.
|
Сабақтың мақсаты: Өмірді тану, өмірді танып білуге қызығушылықтар түсіне білуді ұғындыру Міндеттері: Өмір ұғымының адамгершілік құндылық ретіндегі мәні. Өмірді тану, өмірді танып білуге қызығушылықтар. - Сүйіспеншілікке, сезімталдыққа, нәзіктікке тәрбиелеу |
Ресурстар: электронды тақта, ватман, түрлі-түсті қарындаштар, үнтаспа. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақ барысын талдау: Әуен ойналады. «Су асты патшалығына саяхат» тақырыбында мәтін оқылады.Талқылау. |
|
Дәйексөз. |
Өмір деген жарыста,шаттанғын дос қалыспа Ш.Смаханұлы |
Әңгімелеу. |
Бос қайық. Тиін мпен қасқыр |
|
Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс. |
Сыныпты 3 топқа бөліп, келесі тақырыптарда сурет салдыру, эссе жаздыру: 1.Өзіңнің және өзгенің көңіл күйін қалай көтере едің 2. Табиғатқа қамқорлық 3Жақсы көңіл күй деген не? Талқылау. |
|
Топпен ән айту |
«Көңілді балалар әні» әні |
|
Үй тапсырмасы |
Шығармашылық жұмыста берілген 3 тақырыптың біреуін таңдап, шығарма жазып келу. |
|
Соңғы тыныштық сәті |
Күзгі орманға саяхат Тыныштық сәті |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзін-өзі тану белестері 3-сынып
Өзін-өзі тану белестері 3-сынып
Өзін-өзі тану сабағының жоспары Сынып: Оқушылар саны:24
Бекітілді: Мерзімі:
Тақырыбы:Өзін өзі тану белестері сағат
Құндылық: Сүйіспеншілік
Қасиеттер: сезімталдық , нәзіктік, адалдық, мейірімділік, қамқорлық.
|
Сабақтың мақсаты: Өзін өзі тану белестері Міндеттері: - «Өзін-өзі тану» пәні нені үйрететінін ұғыну; - «Өзін-өзі тану» пәнін оқып-үйренуге қызығушылық. -- Адамды , өмірді , табиғатты, отанды сүйе білуге , оны құрметтеп , қадір тұтуға баулу ; өз сезімін дамытуына , сезім шуағынан ләззат алуға жетелеу ; - Сүйіспеншілікке, сезімталдыққа, нәзіктікке тәрбиелеу |
Ресурстар: электронды тақта, ватман, түрлі-түсті қарындаштар, үнтаспа. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақ барысын талдау: Әуен ойналады. «Су асты патшалығына саяхат» тақырыбында мәтін оқылады.Талқылау. |
|
Дәйексөз. |
Әсемпаз бома әрнеге Абай |
Әңгімелеу. |
Алтын балық |
|
Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс. |
Сыныпты 3 топқа бөліп, келесі тақырыптарда сурет салдыру: 1. Менің жазғы демалысым 2. Табиғатқа қамқорлық 3. Мен осындаймын Талқылау. |
|
Топпен ән айту |
«Біз осылай өсеміз» әні |
|
Үй тапсырмасы |
Шығармашылық жұмыста берілген 3 тақырыптың біреуін таңдап, шығарма жазып келу. |
|
Соңғы тыныштық сәті |
Күзгі орманға саяхат Тыныштық сәті |
Бекітілді: Мерзімі: Сынып: Оқушылар саны:
Тақырыбы: Өмірді танып білуге құштарлық сағат
Құндылық: Сүйіспеншілік
Қасиеттер: сезімталдық , нәзіктік, адалдық, мейірімділік, қамқорлық.
|
Сабақтың мақсаты: Өмірді тану, өмірді танып білуге қызығушылықтар түсіне білуді ұғындыру Міндеттері: Өмір ұғымының адамгершілік құндылық ретіндегі мәні. Өмірді тану, өмірді танып білуге қызығушылықтар. - Сүйіспеншілікке, сезімталдыққа, нәзіктікке тәрбиелеу |
Ресурстар: электронды тақта, ватман, түрлі-түсті қарындаштар, үнтаспа. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақ барысын талдау: Әуен ойналады. «Су асты патшалығына саяхат» тақырыбында мәтін оқылады.Талқылау. |
|
Дәйексөз. |
Өмір деген жарыста,шаттанғын дос қалыспа Ш.Смаханұлы |
Әңгімелеу. |
Бос қайық. Тиін мпен қасқыр |
|
Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс. |
Сыныпты 3 топқа бөліп, келесі тақырыптарда сурет салдыру, эссе жаздыру: 1.Өзіңнің және өзгенің көңіл күйін қалай көтере едің 2. Табиғатқа қамқорлық 3Жақсы көңіл күй деген не? Талқылау. |
|
Топпен ән айту |
«Көңілді балалар әні» әні |
|
Үй тапсырмасы |
Шығармашылық жұмыста берілген 3 тақырыптың біреуін таңдап, шығарма жазып келу. |
|
Соңғы тыныштық сәті |
Күзгі орманға саяхат Тыныштық сәті |
шағым қалдыра аласыз













