|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2.А.Бөлім Күні: 30.11 СЫНЫП: 2 Сабақ 42 |
Мектеп :№167 Мұғалімніңаты-жөні: А.Баймаханова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу) |
2.1.2.8. Екі таңбалы сандарды қосу жəне азайту алгоритмдерін қолдану. 2.5.1.1** екі амалмен орындалатын есепті кесте, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу 2.5.1.7** екі амалмен шешілетін есептерді модельдеу жəне шығару 2.5.1.8** құрама есептердің шешуін санды өрнектер жəне жекелеген амалдар түрінде модельдеу жəне шығару. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушыларды ынталандыра отырып, жазбаша қосу мен азайтуды меңгерту, есеп шығарту |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
. Екі таңбалы сандарды қосу жəне азайту алгоритмдерін қолданады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану пәнімен байланысты |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Оқушылар бірінші сыныпта алған санау дағдыларын еске түсіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру бөлімі Психологиялық бағыт беру Біз ақылды баламыз Айтқан тілді аламыз Математика ілімін Лезде қағып аламыз. |
Презентация
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы Білу |
Толық жүздіектерді кему ретімен жаз 1000 700 400 300 200 100 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Түсіну
|
|
Қағаз, фломастер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қолдану |
1 Тексере отырып орында 86-32 69+31 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талдау |
Есепті шығар
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жинақтау |
Өрнекті жазып, олардың мәнін тап |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау Есептеуде қате барма тексер |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жеке жұмыс
|
Баған түрінде есепте
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау –оқушылардың прогресін/білімін қадағалауды сіз қалай жоспарлайсыз? |
Оқу байланыстары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Неғұрлым жемісті екі сәтті атаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2: Сабақтыжақсартуғаықпалететіндейекіжайттыатаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2:Мен сынып пен жекелеген оқушылар туралы жаңа нені білдім және бұл менің келесі сабағымды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзіңді тексер
Өзіңді тексер
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2.А.Бөлім Күні: 30.11 СЫНЫП: 2 Сабақ 42 |
Мектеп :№167 Мұғалімніңаты-жөні: А.Баймаханова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу) |
2.1.2.8. Екі таңбалы сандарды қосу жəне азайту алгоритмдерін қолдану. 2.5.1.1** екі амалмен орындалатын есепті кесте, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу 2.5.1.7** екі амалмен шешілетін есептерді модельдеу жəне шығару 2.5.1.8** құрама есептердің шешуін санды өрнектер жəне жекелеген амалдар түрінде модельдеу жəне шығару. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушыларды ынталандыра отырып, жазбаша қосу мен азайтуды меңгерту, есеп шығарту |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
. Екі таңбалы сандарды қосу жəне азайту алгоритмдерін қолданады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану пәнімен байланысты |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Оқушылар бірінші сыныпта алған санау дағдыларын еске түсіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру бөлімі Психологиялық бағыт беру Біз ақылды баламыз Айтқан тілді аламыз Математика ілімін Лезде қағып аламыз. |
Презентация
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы Білу |
Толық жүздіектерді кему ретімен жаз 1000 700 400 300 200 100 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Түсіну
|
|
Қағаз, фломастер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қолдану |
1 Тексере отырып орында 86-32 69+31 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талдау |
Есепті шығар
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жинақтау |
Өрнекті жазып, олардың мәнін тап |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау Есептеуде қате барма тексер |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жеке жұмыс
|
Баған түрінде есепте
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау –оқушылардың прогресін/білімін қадағалауды сіз қалай жоспарлайсыз? |
Оқу байланыстары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Неғұрлым жемісті екі сәтті атаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2: Сабақтыжақсартуғаықпалететіндейекіжайттыатаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2:Мен сынып пен жекелеген оқушылар туралы жаңа нені білдім және бұл менің келесі сабағымды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













