Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2«А» Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді текскр 6-сабақ |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.2.Екі таңбалы сандарды оқу,жазу және салыстыру. 2.1.1.3.** Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтау,разрядтық қосылғыштарға жіктеу. 2.1.1.2.Екі таңбалы сандарды оқу,жазу және салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Екі таңбалы сандарды оқиды,жазады және салыстырады. Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтайды,разрядтық қосылғыштарға жіктейді. Екі таңбалы сандарды оқиды,жазады және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялы ахуал Үй тапсырмасын тексеру Сабақ мақсатымен танысады |
Сәлемдесу Өлең шумағын айтады Өткен білімді зерделейді. Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! |
Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ 1-тапсырма. Тиісті сандарды жаз. 7 онд. 2 бірл. = ... 9 онд. 0 бірл. = ... 9 онд. 8 бірл. = ... 6 онд. 2 бірл. = .. 2-тапсырма. Сандарды жаз: қырық жеті, елу алты, алпыс екі, жетпіс бір, тоқсан сегіз, отыз төрт, жиырма тоғыз. 47,56,62,71,98,34,29; 4-тапсырма. а) Сандардың «көршілерін» жаз: 69, 20, 47, 95, 38, 51. 68,70; 46,48; 37,39;50,52 ә) 87, 60, 81 сандарының алдындағы сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жаз. 86=8онд 6 бірл 59=5онд 9бірл 80=8онд 5-тапсырма. Сандарды салыстыр. а) Реттік нөмірі бойынша: 29 * 31 47 * 43 64 * 58 81 * 96 ә) Разряды бойынша: 89 * 91 57 * 56 75 * 68 31 * 56 б) Сан сәулесінде орналасуы бойынша: 59 * 41 76 * 49 94 * 86 61 * 72 |
Тиісті сандарды жазады Сандарды жазады Сандардың «көршілерін» жазады Сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жазады. Сандарды салыстырады |
Дескриптор: Тиісті сандарды жазады 1б Сандарды жазады 1б Сандардың «көршілерін» жазады 1б Сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жазады 1б Сандарды салыстырады 1б Сан сәулесінде орналасуы бойынша салыстырады 1б |
оқулық |
||
|
Сергіту сәті 2мин |
Неро жаттығу |
Неро жаттығу жасайды |
Тамаша! |
слайд |
||
|
|
6-тапсырма. 59 санының графикалық моделін сал: а) әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде; ә) әр түсті дөңгелектер түрінде 7-тапсырма. Зерттеу. Ондықтан аттамай, бір таңбалы сандарды қосудың қысқаша кестесін құра аласың ба? + 2 3 4 5 6 7 8 2 3 4 5 • Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қой. • Қосу кестесінің көмегімен 8 бен 2 сандарының айырмасының мәнін қалай табады? |
Санының графикалық моделін салады ЕҚБ: Әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде салады ЕБҚ: Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қояды |
Санының графикалық моделін салады 1б Әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде салады1б Әр түсті дөңгелектер түрінде салады1б Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қояды1б |
оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 10мин |
Бекіту Сұрақ-жауап Үй тапсырмасы: 8-тапсырма 15-бет Есепті шығар Кері байланыс: «Блум кубигі » әдісі бойынша өтеді.
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын күнделікке жазады «Блум кубигі » әдісі бойынша кері байланыс жасайды |
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзіңді тексер 6-сабақ
Өзіңді тексер 6-сабақ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2«А» Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді текскр 6-сабақ |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.2.Екі таңбалы сандарды оқу,жазу және салыстыру. 2.1.1.3.** Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтау,разрядтық қосылғыштарға жіктеу. 2.1.1.2.Екі таңбалы сандарды оқу,жазу және салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Екі таңбалы сандарды оқиды,жазады және салыстырады. Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтайды,разрядтық қосылғыштарға жіктейді. Екі таңбалы сандарды оқиды,жазады және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялы ахуал Үй тапсырмасын тексеру Сабақ мақсатымен танысады |
Сәлемдесу Өлең шумағын айтады Өткен білімді зерделейді. Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! |
Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ 1-тапсырма. Тиісті сандарды жаз. 7 онд. 2 бірл. = ... 9 онд. 0 бірл. = ... 9 онд. 8 бірл. = ... 6 онд. 2 бірл. = .. 2-тапсырма. Сандарды жаз: қырық жеті, елу алты, алпыс екі, жетпіс бір, тоқсан сегіз, отыз төрт, жиырма тоғыз. 47,56,62,71,98,34,29; 4-тапсырма. а) Сандардың «көршілерін» жаз: 69, 20, 47, 95, 38, 51. 68,70; 46,48; 37,39;50,52 ә) 87, 60, 81 сандарының алдындағы сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жаз. 86=8онд 6 бірл 59=5онд 9бірл 80=8онд 5-тапсырма. Сандарды салыстыр. а) Реттік нөмірі бойынша: 29 * 31 47 * 43 64 * 58 81 * 96 ә) Разряды бойынша: 89 * 91 57 * 56 75 * 68 31 * 56 б) Сан сәулесінде орналасуы бойынша: 59 * 41 76 * 49 94 * 86 61 * 72 |
Тиісті сандарды жазады Сандарды жазады Сандардың «көршілерін» жазады Сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жазады. Сандарды салыстырады |
Дескриптор: Тиісті сандарды жазады 1б Сандарды жазады 1б Сандардың «көршілерін» жазады 1б Сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жазады 1б Сандарды салыстырады 1б Сан сәулесінде орналасуы бойынша салыстырады 1б |
оқулық |
||
|
Сергіту сәті 2мин |
Неро жаттығу |
Неро жаттығу жасайды |
Тамаша! |
слайд |
||
|
|
6-тапсырма. 59 санының графикалық моделін сал: а) әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде; ә) әр түсті дөңгелектер түрінде 7-тапсырма. Зерттеу. Ондықтан аттамай, бір таңбалы сандарды қосудың қысқаша кестесін құра аласың ба? + 2 3 4 5 6 7 8 2 3 4 5 • Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қой. • Қосу кестесінің көмегімен 8 бен 2 сандарының айырмасының мәнін қалай табады? |
Санының графикалық моделін салады ЕҚБ: Әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде салады ЕБҚ: Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қояды |
Санының графикалық моделін салады 1б Әр түсті шаршылардан құралған диаграмма түрінде салады1б Әр түсті дөңгелектер түрінде салады1б Кестедегі бос орындарға қосындының мәндерін қояды1б |
оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 10мин |
Бекіту Сұрақ-жауап Үй тапсырмасы: 8-тапсырма 15-бет Есепті шығар Кері байланыс: «Блум кубигі » әдісі бойынша өтеді.
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын күнделікке жазады «Блум кубигі » әдісі бойынша кері байланыс жасайды |
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз














