|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлімі: |
Менің туған өлкем |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер БЖБ№4 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.3.1 Оқыған, тыңдаған және аудио-визуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады шашылған сөйлемдерден мәтін құрастырады |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (1 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. . «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw |
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 8 мин |
Үй тапсырмасын тексеру «Қолшатыр» ойыны Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айт. «Серпілген сауал» әдісі 1.Сөйлем дегеніміз не ? 2.Сөйлемдер айтылу мақсатына қарай нешеге бөлінеді ? 3.Хабарлы сөйлем дегеніміз не? 4.Сұраулы сөйлем дегеніміз не?. 5.Лепті сөйлем дегеніміз не?. 6. Сөйлемдегі сөздердің байланысын қалай анықтаймыз ? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Көп үктенің орнына қажетті әріпті қойып жаз. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Тапсырманы орындауда не оңай, не қиын болды? |
Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айтады
Сұрақтарға жауап береді
1. көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады 2.сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады
Сұраққа жауап береді
|
Дескриптор: -ережелерді айтады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады(1б) - сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Доп Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
7 мин Сергіту сәті 1 минут |
2 –тапсырма Жеке жұмыс «Құрастыр» әдісі Шашылған сөйлемдерден мәтін құрастыр. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Тапсырманы орындауда не оңай, не қиын болды? «Көңіл - күй» Бейнекөрініс ұсынылады |
1. сөйлемдердің ретін анықтайды 2.мәтін құрастырады 3. тыныс белгісін қойып, мәтінді жазады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -сөйлемдердің ретін анықтайды(1б) -мәтін құрастырады(1б) -тыныс белгісін қойып, мәтінді жазады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 20 мин |
3 – тапсырма Бөлім бойынша жиынтық бағалауға арналған тапсырма ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
«Комментарий» арқылы |
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлексия 5 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма: Ережелерді қайталау |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзіңді тексер БЖБ№4 2 сын қаз ҚМЖ 2 тоқ
Өзіңді тексер БЖБ№4 2 сын қаз ҚМЖ 2 тоқ
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлімі: |
Менің туған өлкем |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер БЖБ№4 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.3.1 Оқыған, тыңдаған және аудио-визуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады шашылған сөйлемдерден мәтін құрастырады |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (1 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. . «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw |
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 8 мин |
Үй тапсырмасын тексеру «Қолшатыр» ойыны Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айт. «Серпілген сауал» әдісі 1.Сөйлем дегеніміз не ? 2.Сөйлемдер айтылу мақсатына қарай нешеге бөлінеді ? 3.Хабарлы сөйлем дегеніміз не? 4.Сұраулы сөйлем дегеніміз не?. 5.Лепті сөйлем дегеніміз не?. 6. Сөйлемдегі сөздердің байланысын қалай анықтаймыз ? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Көп үктенің орнына қажетті әріпті қойып жаз. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Тапсырманы орындауда не оңай, не қиын болды? |
Өтілген тақырыптар бойынша ережелерді айтады
Сұрақтарға жауап береді
1. көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады 2.сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады
Сұраққа жауап береді
|
Дескриптор: -ережелерді айтады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -көп нүктенің орнына қажетті әріпті қойып,жазады(1б) - сөзді жазу кезінде емле ережелерін қолданады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Доп Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
7 мин Сергіту сәті 1 минут |
2 –тапсырма Жеке жұмыс «Құрастыр» әдісі Шашылған сөйлемдерден мәтін құрастыр. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Тапсырманы орындауда не оңай, не қиын болды? «Көңіл - күй» Бейнекөрініс ұсынылады |
1. сөйлемдердің ретін анықтайды 2.мәтін құрастырады 3. тыныс белгісін қойып, мәтінді жазады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -сөйлемдердің ретін анықтайды(1б) -мәтін құрастырады(1б) -тыныс белгісін қойып, мәтінді жазады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 20 мин |
3 – тапсырма Бөлім бойынша жиынтық бағалауға арналған тапсырма ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
«Комментарий» арқылы |
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлексия 5 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма: Ережелерді қайталау |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз













