|
«№1 Арнайы мектеп интернаты» КММ |
||||||
|
Пәні: Айналадағы әлем |
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||
|
Мұғалімнің есімі: Мауенова Назым Туяковна |
||||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 7 |
Қатыспағандар саны: 0 |
||||
|
Бөлімше: 1 |
||||||
|
Бөлім |
Мен және қоғам |
|||||
|
Ортақ тақырып |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пайдалы және зиянды тағамдар |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
3.1.4.1 Түрлі дреккөздер негізінде пайдалы және зиянды тағамдардың арасындағы айырмашылықты анықтау. |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар білуге тиісті: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Оқушылардың көпшілігі: Топтық жұмысты бірлесе орындайды. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Оқулықтан тыс берілген тапсырмаларды орындадайды. |
|||||
|
Ойлау дағдылары |
Түсіну,қолдану |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тірек сөздерді сабақ барысында қайталап айту |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Адамгершілікке баулу |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі, оқу және тіл дамыту |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ертеңгілік шеңбері Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! Топқа бөлу: Оқушыларды түстер арқылы үш топқа бөлу. 1-тапсырма: ТЖ «Әңгіме» Пайдалы тағамдар: Зиянды тағамдар: Дескриптор:
2-тапсырма: ЖЖ Ағзаға қажетті қоректі заттарды ата. Дескриптор:
3-тапсырма: «Әңгімеле» Дұрыс тамақтану-денсаулықтың кепілі» |
Оқушылар шаттық шеңбер бойымен тұрып, бір-біріне жақсы тілек айтады. Күніміз сәтті өтсін! Оқушылар түстер бойынша топтарға бөлінеді Пайдалы және зиянды тғамдар жайлы сурет бойынша әңгімелейді. Тақырыпқа сәйкес әңгімелеу. |
Формативті бағалау ҚБ./қол шапалақ/
ҚБ « Бас бармақ»
|
Қызыл, сары, жасыл жетондар Жұлдыз шалар Оқулық. Дәптер Оқулық |
||
|
Сергіту сәті |
Енді шаршасақ бір демалып жаттыру жасап алайық. Жаттығу да біздің денсаулығымызға өте пайдалы. |
Орындарынан тұрып жаттығу жасау |
Формативті бағалау |
Өлең жолдары |
||
|
Оқулықпен жұмыс |
«Тамақтану пирамидасы» юойынша әңгімелеу. |
Сурет бойынша сөйлемдер құрастыру |
ҚБ “Смайликтер»
|
Сюжетті суреттер |
||
|
Рефлексия Көңіл күйің қалай? Сабақ ұнады ма? Сабақ ұнаса күліп тұрған смайликті ұнамаса мұнайып тұрған смайликті көтересіндер. Сабаққа жақсы қатыстың, рахмет. Сабақ аяқталды. |
Смайликти көтеру. |
Формативті бағалау |
Смайликтер
|
|||
|
Кері байланыс: «Білім ағашы» арқылы жұмыс |
|
|
|
|||
|
Жалпы бағалау: Оқушылар сабақтың тақырыбын түсінді. Тақырып балалар үшін қызықты болды.Тазалық құралдарын барлығын танып қолдану жолдарын біле білді. Болашақ жоспар: сабақты бұдан да жақсы етіп өткізу. Көбірек практикалық жұмыс қодану. |
||||||
|
|
||||||
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пайдалы және зиянды тағамдар 3-сынып
Пайдалы және зиянды тағамдар 3-сынып
|
«№1 Арнайы мектеп интернаты» КММ |
||||||
|
Пәні: Айналадағы әлем |
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||
|
Мұғалімнің есімі: Мауенова Назым Туяковна |
||||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 7 |
Қатыспағандар саны: 0 |
||||
|
Бөлімше: 1 |
||||||
|
Бөлім |
Мен және қоғам |
|||||
|
Ортақ тақырып |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пайдалы және зиянды тағамдар |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
3.1.4.1 Түрлі дреккөздер негізінде пайдалы және зиянды тағамдардың арасындағы айырмашылықты анықтау. |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар білуге тиісті: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Оқушылардың көпшілігі: Топтық жұмысты бірлесе орындайды. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Оқулықтан тыс берілген тапсырмаларды орындадайды. |
|||||
|
Ойлау дағдылары |
Түсіну,қолдану |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тірек сөздерді сабақ барысында қайталап айту |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Адамгершілікке баулу |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі, оқу және тіл дамыту |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ертеңгілік шеңбері Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! Топқа бөлу: Оқушыларды түстер арқылы үш топқа бөлу. 1-тапсырма: ТЖ «Әңгіме» Пайдалы тағамдар: Зиянды тағамдар: Дескриптор:
2-тапсырма: ЖЖ Ағзаға қажетті қоректі заттарды ата. Дескриптор:
3-тапсырма: «Әңгімеле» Дұрыс тамақтану-денсаулықтың кепілі» |
Оқушылар шаттық шеңбер бойымен тұрып, бір-біріне жақсы тілек айтады. Күніміз сәтті өтсін! Оқушылар түстер бойынша топтарға бөлінеді Пайдалы және зиянды тғамдар жайлы сурет бойынша әңгімелейді. Тақырыпқа сәйкес әңгімелеу. |
Формативті бағалау ҚБ./қол шапалақ/
ҚБ « Бас бармақ»
|
Қызыл, сары, жасыл жетондар Жұлдыз шалар Оқулық. Дәптер Оқулық |
||
|
Сергіту сәті |
Енді шаршасақ бір демалып жаттыру жасап алайық. Жаттығу да біздің денсаулығымызға өте пайдалы. |
Орындарынан тұрып жаттығу жасау |
Формативті бағалау |
Өлең жолдары |
||
|
Оқулықпен жұмыс |
«Тамақтану пирамидасы» юойынша әңгімелеу. |
Сурет бойынша сөйлемдер құрастыру |
ҚБ “Смайликтер»
|
Сюжетті суреттер |
||
|
Рефлексия Көңіл күйің қалай? Сабақ ұнады ма? Сабақ ұнаса күліп тұрған смайликті ұнамаса мұнайып тұрған смайликті көтересіндер. Сабаққа жақсы қатыстың, рахмет. Сабақ аяқталды. |
Смайликти көтеру. |
Формативті бағалау |
Смайликтер
|
|||
|
Кері байланыс: «Білім ағашы» арқылы жұмыс |
|
|
|
|||
|
Жалпы бағалау: Оқушылар сабақтың тақырыбын түсінді. Тақырып балалар үшін қызықты болды.Тазалық құралдарын барлығын танып қолдану жолдарын біле білді. Болашақ жоспар: сабақты бұдан да жақсы етіп өткізу. Көбірек практикалық жұмыс қодану. |
||||||
|
|
||||||
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз















